Esileht Hobinurk Minu geniaalne sõbranna 3. hooaeg

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Minu geniaalne sõbranna 3. hooaeg

Postitas:
Kägu

Teema neile, kes on lugenud raamatut ja vaadanud ära 3. hooaja, sest juttu tuleb sisust.

Ma olen nii pettunud! Kui 2 esimest hooaega järgisid väga täpselt raamatut, siis 3. hooaeg kujutab sündmusi ja inimesi teisiti, kui raamatus ja see ei tee lugu mitte paremaks, vaid igavamaks.

Ei meeldi üldse, et Elenast on tehtud selline märter ja vaikne kannataja, et Pietro on oma sõnavõttudes selline ebameeldiv ja Nino justkui prints valgel ratsul, kes Elenat päästma on tõtanud. Häiris ka peategelaste liiga noor välimus, sest suur osa tegevusest toimus siis, kui Elena jt eakaaslased olid 30+ vanuses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole raamatut lugenud, kuid kõik hooajad 1.-3. olen ära vaadanud.

Ma ei tea, mis lambukesest sa Elena puhul räägid, kui ta otsib endale abielu kõrvalt pidevalt armukesi. Elena on alati oma sõbrannat Lilat enda upitamise eesmärgil ära kasutanud, ta pole iial labuke olnud. Ta sattus abielus lihtsalt samasugusesse lõksu nagu Lilagi, kuigi ise ta arvas, et teeb kõike sõbrannast paremini. Pietro ongi šovinistlik pereisa, kuigi ülikoolis loeb ja jutlustab liberaalsust. See on nii aus ja eluline paralleel – nii ju ongi. Sama oli kunagi kirikumeestega. Kust sa võtad, et Pietro tuli Elenat päästma, mitte võrgutama, nagu ta kõigi eelnevate naistega on teinud?

Minu meelest nägid tegelased täpsed 30aastased välja.

Ma ei tea, kuidas raamatus need asjad kirjas on, kuid filmis tundub kõik väga eluline ja loogiline. See on ülihea seriaal, kuigi liberaalsuse propaganda läbib selleski filmis kõiki tegevusliine. Vähemalt näidatakse ausalt liberaalsuse tekkepinnast, seda, mis tõukas inimesi liberaalsuse poolt hääletama ja seda nõudma. Niiditõmbajatest kulisside taga ajalugu loomulikult vaikib.

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Liiga noor välimus oli Lila puhul parandatud mõne halli karvaga, üsna harv juhus kui nii noorelt nii palju halli peas on. Elena näeb hea välja ja eale vastav.

Minul jäi viimane raamat hetkel toppama kuna liiga igavaks läks aga usun, et tuleb veel põnevust. Olulisi erinevusi pole tähele pannud filmi ja raamatu osas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Elena on pidevalt vissis näoga ja tema ema oleks nagu mingi aine mõju all.

Üldse on sari hästi raskesti mõistetav, sest enamus tegelasi teeb täiesti ootamatuid käike, mis pole nende varasema käitumisega üldse kooskõlas. Pidevalt küsid endalt, et no kuidas see nüüd siis nii läks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse imelik, et kõik on seal kõigi peale justkui kogu aeg vihased. Mingist sõprusest pole seal juttugi, pidevalt püütakse üksteisele ära teha, õudne silmakirjalikkus. Lila on ju üleüldse täielik bitch! Ja kõik naised on lõdva püksikummiga, abiellutakse vaid praktilistel kaalutlustel ja siis muudkui petetakse oma mehi. Jabur on see, et mingid suvalised “sõbrad” vajuvad pidevalt kellegi poole sisse, solvavad kõiki, ära ei lähe, aga pererahvas midagi ei ütle.

Hästi ebameeldivad tegelased, ei oskagi nagu kellelegi kaasa elada. Eriti 3. hooajas hakkavad nad kõik vastu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse imelik, et kõik on seal kõigi peale justkui kogu aeg vihased. Mingist sõprusest pole seal juttugi, pidevalt püütakse üksteisele ära teha, õudne silmakirjalikkus. Lila on ju üleüldse täielik bitch! Ja kõik naised on lõdva püksikummiga, abiellutakse vaid praktilistel kaalutlustel ja siis muudkui petetakse oma mehi. Jabur on see, et mingid suvalised “sõbrad” vajuvad pidevalt kellegi poole sisse, solvavad kõiki, ära ei lähe, aga pererahvas midagi ei ütle.

Hästi ebameeldivad tegelased, ei oskagi nagu kellelegi kaasa elada. Eriti 3. hooajas hakkavad nad kõik vastu.

Peale Elena ema vist kõik naistegelased petsid oma mehi, isegi ämm Adele!

Kas tõesti Itaalias olidki sellised kombed naistel juba ammustel aegadel või on ainult raamat veidi väärastunud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lõppeski niimoodi tümps ära? Vaatas peeglist mingit teise näoga naist ja oligi lõpp?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lõppeski niimoodi tümps ära? Vaatas peeglist mingit teise näoga naist ja oligi lõpp?

Jah, see teise näoga naine on ta ise vanemana järgmises hooajas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle jäi see hooaeg kaugeks, kõik poliitiline peletab mind ning hoopis enam nautisin esimeste hooaegade fookust inimesele, tema tunnetele ja käitumisele, mitte vaadetele ja võitlusele. Võib-olla põhjuseks ka nõukaaegsest lapsepõlvest pärit sügav vastumeelsus igasugustele viidetele sotsialismile, kommunismile, fašismile. Selles osas justkui Elena armuseiklusedki olid osa naisliikumisest, see häiris.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega pole teada, millal ja kus järgmist hooaega hakatakse näitama? Seekord sattusin täiesti juhuslikult peale, et etv2 pealt sari jookseb kuigi eelmisel korral tuli etv pealt.

Lõpetasin ka hiljuti just viimase raamatu lugemise, kuidagi kurva noodiga lõppes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega pole teada, millal ja kus järgmist hooaega hakatakse näitama? Seekord sattusin täiesti juhuslikult peale, et etv2 pealt sari jookseb kuigi eelmisel korral tuli etv pealt.

Lõpetasin ka hiljuti just viimase raamatu lugemise, kuidagi kurva noodiga lõppes.

Kõik hooajad on olnud esmalt ETV2 pealt, korduseid näitas sel aastal vist ETV.

4. hooaeg tuleb eeldatavalt välja veebruaris 2023, meil siis millalgi hiljem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Minu geniaalne sõbranna 3. hooaeg