Esileht Kodunurk Minu pann on parema kui sinu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Minu pann on parema kui sinu

Postitas:
Kägu

Võtame mõõtu! Tõin Saksamaalt: Le Creuseti poti-panni sarja. Midagi ei jää kuskile kinni ega vaju upakile. Millised head vahendid teil kodus keedavad ja küpsetavad?

+3
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

ok

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtame mõõtu! Tõin Saksamaalt: Le Creuseti poti-panni sarja. Midagi ei jää kuskile kinni ega vaju upakile. Millised head vahendid teil kodus keedavad ja küpsetavad?

Ei võta mõõtu! Sa ei oska pealkirjagi normaalselt kirjutada.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtame mõõtu! Tõin Saksamaalt: Le Creuseti poti-panni sarja. Midagi ei jää kuskile kinni ega vaju upakile. Millised head vahendid teil kodus keedavad ja küpsetavad?

Loodetavasti sulle selle reklaami eest ikka makstakse.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtame mõõtu! Tõin Saksamaalt: Le Creuseti poti-panni sarja. Midagi ei jää kuskile kinni ega vaju upakile. Millised head vahendid teil kodus keedavad ja küpsetavad?

Isiklik kokk keedab ja küpsetab!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka 1 sama firma pann. Töötab. Kas paremini kui teised? Pole kindel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodetavasti sulle selle reklaami eest ikka makstakse.

Ohh, terve Eestimaa on reklaamriidepuid täis. Kas mõni kisub tänaval Guessi, Kleini, Hilfigeri püksid jalast ära? Need riidepuud maksavad ise veel peale, et saavad firmale reklaami teha.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

nüüd avastasid malpoti ja ei suuda edasi elada ilma, et kogu maailmale kuulutaksid, kui tark sa oled?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nüüd avastasid malpoti ja ei suuda edasi elada ilma, et kogu maailmale kuulutaksid, kui tark sa oled?

See firma teeb ka muud kui malmpotte, pannist oli jutt.  Aga miks seda panni just Saksamaalt peab vedama, on mulle arusaamatu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks seda panni just Saksamaalt peab vedama, on mulle arusaamatu.

Sa ei osta välisriigist nänni kaasa?

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks seda panni just Saksamaalt peab vedama, on mulle arusaamatu.

Sa ei osta välisriigist nänni kaasa?

Jah, kuid mitte panni.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kuid mitte panni.

Ostan ka midagi huvitavat, mida siin ei ole, mitte ei tari kaasa mingit suva köögitarbeid, mida saab igalt poolt. Tolmuimejat või pliiti ei tahtnud osta?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, kui nõme, kui inimene isegi panni ei suuda ise osta. Mina ostan kõige odavamaid panne ja olen täiesti rahul.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks seda panni just Saksamaalt peab vedama, on mulle arusaamatu.

Sa ei osta välisriigist nänni kaasa?

Jah, kuid mitte panni.

Mis vahet seal on, mida osta? Mœni ostab hilpe, teine võlts gutsisid, kolmas panne. Autoga reisid, osta või terve pinu köögitarvikuid kokku.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma söön restoranis, pole aimugi, mis panne seal kasutatakse. Võin järgmisel korral üle küsida, kui see sul öösel magada aitab.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtame mõõtu! Tõin Saksamaalt: Le Creuseti poti-panni sarja. Midagi ei jää kuskile kinni ega vaju upakile. Millised head vahendid teil kodus keedavad ja küpsetavad?

Vastikult raske materjal!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks seda panni just Saksamaalt peab vedama, on mulle arusaamatu.

Sa ei osta välisriigist nänni kaasa?

Jah, kuid mitte panni.

Mis vahet seal on, mida osta? Mœni ostab hilpe, teine võlts gutsisid, kolmas panne. Autoga reisid, osta või terve pinu köögitarvikuid kokku.

Ma olen küll ostnud vajalikke asju, mida kas Eestis ei müüda või mille peale ma juhuslikult satun just reisil. Või on need asjad tootjamaal palju odavamad. Panne-potte pole siiani toonud, aga ega ei välista, kui mõne sooduka peale juhtuks sattuma ja tegelikult ka vaja oleks. Kööginuge olen ostnud küll.

Mis küsimusse puutub, siis mul on kõige rohkem Swissi potte-panne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtame mõõtu! Tõin Saksamaalt: Le Creuseti poti-panni sarja. Midagi ei jää kuskile kinni ega vaju upakile. Millised head vahendid teil kodus keedavad ja küpsetavad?

Tavalised IKEA pannid-potid. Väga hästi on vastu pidanud. Eriti hea on üks paksu põhjaga pott. Ja siis üks ahjupott, need mõlemad mu lemmikud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti hea on üks paksu põhjaga pott. Ja siis üks ahjupott, need mõlemad mu lemmikud.

Oskad nimetada, milline Ikea  ahjupott täpsemalt? Kas sobib ka puudega köetavasse ahju?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma söön restoranis, pole aimugi, mis panne seal kasutatakse. Võin järgmisel korral üle küsida, kui see sul öösel magada aitab.

Mul oleks kahju iga päev oma raha liigselt seedimisele kulutada, ma ostaks restoranisöögi asemel kasvõi räimi ja raha paneks millegi asjalikuma alla. Restoranis söömine pole mingi hooplemise koht.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtame mõõtu! Tõin Saksamaalt: Le Creuseti poti-panni sarja. Midagi ei jää kuskile kinni ega vaju upakile. Millised head vahendid teil kodus keedavad ja küpsetavad?

Mis mõttes upakile?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma söön restoranis, pole aimugi, mis panne seal kasutatakse. Võin järgmisel korral üle küsida, kui see sul öösel magada aitab.

Mul oleks kahju iga päev oma raha liigselt seedimisele kulutada, ma ostaks restoranisöögi asemel kasvõi räimi ja raha paneks millegi asjalikuma alla. Restoranis söömine pole mingi hooplemise koht.

Kus ma hooplesin? Vastasin lihtsalt TA küsimusele. Sina söö rahulikult oma räime edasi, keegi ei keela.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oleks kahju iga päev oma raha liigselt seedimisele kulutada, ma ostaks restoranisöögi asemel kasvõi räimi ja raha paneks millegi asjalikuma alla. Restoranis söömine pole mingi hooplemise koht.

Sinule jäi kripeldama ikka, kuna mainid raha liigset kulutamist (seedimisele).
Normaalsed inimesed käivad restoranis söömas ja ei mõtle kulule. See on elamus,vnauding, puhkus, mitte kulu.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtame mõõtu! Tõin Saksamaalt: Le Creuseti poti-panni sarja. Midagi ei jää kuskile kinni ega vaju upakile. Millised head vahendid teil kodus keedavad ja küpsetavad?

Mis mõttes upakile?

Uhkus ajab upakile ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea mis sarjast minu pann on. Tean ainult, et kadunud vanaema tõi selle ca 50 aastat tagasi Leningradist kui seal oma õel külas käis. Toimib siiani väga hästi

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu lemmikpann pärineb paari aasta tagant maxima kleepsukampaaniast, kitchen aidi oma. kahjuks hakkab kuluma ja hea meelega ostaks uue, kui vaid kusagilt leiaks 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvaline pann Magaziinist ja töötab väga hästi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu lemmikpann pärineb paari aasta tagant maxima kleepsukampaaniast, kitchen aidi oma. kahjuks hakkab kuluma ja hea meelega ostaks uue, kui vaid kusagilt leiaks

Aga palun: https://www.kaubamaja.ee/kodu/kook/toidu-valmistamine/potid-pannid-ahjuvormid/pannid?product_brand=1558

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu lemmikpann pärineb paari aasta tagant maxima kleepsukampaaniast, kitchen aidi oma. kahjuks hakkab kuluma ja hea meelega ostaks uue, kui vaid kusagilt leiaks

Aga palun: https://www.kaubamaja.ee/kodu/kook/toidu-valmistamine/potid-pannid-ahjuvormid/pannid?product_brand=1558

aitäh, aga need pole kahjuks pooltki nii head kui toonase kampaania pannid 🙁

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu lemmikpann pärineb paari aasta tagant maxima kleepsukampaaniast, kitchen aidi oma. kahjuks hakkab kuluma ja hea meelega ostaks uue, kui vaid kusagilt leiaks

Aga palun: https://www.kaubamaja.ee/kodu/kook/toidu-valmistamine/potid-pannid-ahjuvormid/pannid?product_brand=1558

aitäh, aga need pole kahjuks pooltki nii head kui toonase kampaania pannid ????

Need peaksid need kampaaniapannid olema, roostevabad, aga sees kate. https://www.amazon.de/-/en/KitchenAid-Stainless-Non-Stick-Induction-Dishwasher/dp/B08LVVJZTK?th=1
Alternatiiv oleks nt fiskarsi roostevabad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Kodunurk Minu pann on parema kui sinu