Esileht Ilu ja tervis Mirena ja seksisoov

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Mirena ja seksisoov

Postitas:
Kägu

Mulle paigaldati Mirena, jah, teadsin, et üks võimalikke kõrvalnähte on libiido langus, eks lootsin, et päris ära ei lange – aga mul pole kahe nädala jooksul kordagi olnud seksisoovi. Varem tekkis soov ikka paar-kolme päeva tagant. Eile seksisin siiski mehega, lootes, et seksi ajal tekib vähemalt soov – aga ei tekkinud siis ka. Mitte midagi. Kas see on tavaline ja kuidas oma seksiisu tõstate? Mingi roll võib muidugi olla ka omaenda mõtlemisel – et kardan, et ei teki seksiisu ja siis ei tekigi. Mis teie kogemused on? Kui vanus oluline peaks olema, siis olen üle 45.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on soovitatud Maca pulbrit (toidulisand, looduslik, samalaadne chaga ja muu sellisega) toonuse tõstmiseks, see tähendab siis ka libidot. Proovinud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mirena kõrvalmõju ongi libiido langus ja depressioon.See on kõik kasutusjuhendis ju kirjas.Nii et ei mingit seksi enam.Tõenäoliselt libiido siiski mõne aja pärast taastub.Liigu palju ringi värseks õhus,tee sporti.<span dir=”ltr” style=”left: 165.4px; top: 273.442px; font-size: 18.4px; font-family: sans-serif; transform: scaleX(0.924443);” role=”presentation”>
</span>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul Mirena kevadest ja praeguseks on libiido taastunud. Alguses mäletan jah, et tõesti kindel vahend, igasugune seksiisu kaob 😉 Kusagil teisest v kolmandast kuust hakkas tasapisi tagasi tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul Mirena kevadest ja praeguseks on libiido taastunud. Alguses mäletan jah, et tõesti kindel vahend, igasugune seksiisu kaob ???? Kusagil teisest v kolmandast kuust hakkas tasapisi tagasi tulema.

Kui 3 kuuks on seksiga jokk,siis Mirena kõrvalmõju on liiga ränk siiski.Ma saaks aru et probleem kestab 3 nädalat,aga 3 kuud on juba liig mis liig.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul olnud kokku kolm Mirena spiraali ja enamvähem ka 15 aastat “päevadevaba” elu! Mingit libiido langust mina küll ei täheldanud…Ka kaalutõusus pean pigem endale tuhka pähe raputama, kui et seda hormoonispiraali kaela ajada. Viimane spiraal eemaldati aasta tagasi – vanus sealmaal. Pigem saan öelda, et ei ole mind tabanud ülemineku aja hädad – seda arvas ka arst, et hoiame, nii kaua kui saame. Et säästab mind vaevadest. Ja nii ongi. Vanus kohe-kohe 56

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul Mirena kevadest ja praeguseks on libiido taastunud. Alguses mäletan jah, et tõesti kindel vahend, igasugune seksiisu kaob ???? Kusagil teisest v kolmandast kuust hakkas tasapisi tagasi tulema.

Kui 3 kuuks on seksiga jokk,siis Mirena kõrvalmõju on liiga ränk siiski.Ma saaks aru et probleem kestab 3 nädalat,aga 3 kuud on juba liig mis liig.

Kõik on suhteline, oleneb, miks spiraal pandi. Ei ole ainsaks võimalikuks põhjuseks lihtsalt soov rasestumist ära hoida, Mirenat kasutatakse ka raviotstarbel. Mina arvan, et kolm kuud elab üle, kui ülejäänud kasutusaja jooksul Mirena oma eesmärki täidab – näiteks limaskesta õhendab ning megaverejooksudest päästab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 45 aastane naine tahab seksida iga 2 päeva tagant siis see oma ea kohta päris normaalne ikka ei ole.

+4
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui 45 aastane naine tahab seksida iga 2 päeva tagant siis see oma ea kohta päris normaalne ikka ei ole.

😀 Mis proua arust on normaalne ealine seksisagedus siis selles vanuses? Üks kord aastas? Igal juhul oled nomineeritud Perekooli läbi-aja-kõige-lollimate vastuste edetabelisse, palju õnne!

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 45 aastane naine tahab seksida iga 2 päeva tagant siis see oma ea kohta päris normaalne ikka ei ole.

Tõsi. Liiga vähe.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled seesama kägu, kellel Mirena abga ka vererõhk kõrgeks läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled seesama kägu, kellel Mirena abga ka vererõhk kõrgeks läks?

Huvitav, mis see siia peaks puutuma, kas ta on sama või ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 45 aastane naine tahab seksida iga 2 päeva tagant siis see oma ea kohta päris normaalne ikka ei ole.

Ee.. seda on sinu meelest liiga palju? Kui sa kuulnud ei ole, siis naiste seksuaalsuse tipp ongi sageli kolmekümnendate teises pooles ja neljakümnendates. Erinevalt meestest, kelle tipp on teismeeas ja kahekümnendates. Neljakümnendates naine enamasti ei põe enam tühiste asjade pärast, teab, mida tahab, ka lapsed on juba imikueast väljas ja raseduse, sünnituse ja imetamisega seotud muutused ning magamatus enam ei mõjuta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 45 aastane naine tahab seksida iga 2 päeva tagant siis see oma ea kohta päris normaalne ikka ei ole.

Ee.. seda on sinu meelest liiga palju? Kui sa kuulnud ei ole, siis naiste seksuaalsuse tipp ongi sageli kolmekümnendate teises pooles ja neljakümnendates. Erinevalt meestest, kelle tipp on teismeeas ja kahekümnendates.

Kui loll võib ikka mõni inimene olla.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 45 aastane naine tahab seksida iga 2 päeva tagant siis see oma ea kohta päris normaalne ikka ei ole.

Ee.. seda on sinu meelest liiga palju? Kui sa kuulnud ei ole, siis naiste seksuaalsuse tipp ongi sageli kolmekümnendate teises pooles ja neljakümnendates. Erinevalt meestest, kelle tipp on teismeeas ja kahekümnendates.

Kui loll võib ikka mõni inimene olla.

Palun põhjenda, millega sa minu lollust seletad. Olen paari- ja seksuaalteraapia kohta palju raamatuid ja artikleid lugenud. See on teaduslik fakt, et meeste libiido hakkab kolmekümnendates tasapisi langema, naiste oma sel ajal tavaliselt veel tõuseb. Statistilise keskmise puhul siis. Mis sulle selle vastuse juures ei meeldi?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sulle selle vastuse juures ei meeldi?

Arvan, et ta niisama norib igavusest tüli.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hakkas mõjuma libiidole ja kehakaalule aasta peale paigaldamist, eesmärk oli päevadest pääseda. Määrimist tekkis üha rohkem, päevad iga 2 nädala tagant. Aprillis lasin eemaldada, seksiisu tuleb tasapisi tagasi, kaal langes 20kg, päevad jäid ise ära. Vanust 42.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on teaduslik fakt, et meeste libiido hakkab kolmekümnendates tasapisi langema, naiste oma sel ajal tavaliselt veel tõuseb.

Meie peres on kahjuks vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul olnud kokku kolm Mirena spiraali ja enamvähem ka 15 aastat “päevadevaba” elu! Mingit libiido langust mina küll ei täheldanud…Ka kaalutõusus pean pigem endale tuhka pähe raputama, kui et seda hormoonispiraali kaela ajada. Viimane spiraal eemaldati aasta tagasi – vanus sealmaal. Pigem saan öelda, et ei ole mind tabanud ülemineku aja hädad – seda arvas ka arst, et hoiame, nii kaua kui saame. Et säästab mind vaevadest. Ja nii ongi. Vanus kohe-kohe 56

Mul sama kogemus.  Hetkel kolmas Mirena. Vanus 49. Nii et arvatavasti tuleb veel neljas ka panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga Mirenale alternatiivi? Vanus 44, aeg eemaldada või vahetada. Mirena olnud 2x 5 aastat. Libiidoga on koguaeg ikaldus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis Mirena ja seksisoov