Esileht Ilu ja tervis Mirena spiraali vahetus

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mirena spiraali vahetus

Postitas:

Soovin teada Mirena kasutajate kogemusi. Kas peale spiraali vahetamist tekkis ka määrimine? Mul oli peale esimest paigaldust 6 kuud määrimist peale mida jäid päevad ja määrimised üldse ära. Nüüd aga peagi ees vahetus ja sooviks teada kuidas teistel kasutajatel kogemused. Uus Mirena pannakse kohe peale vana eemaldamist. Tegelikult tehakse hüsteroskoopia mille käigus eemaldatakse emakakaela polüüp ja paigaldatakse uus Mirena.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 14:01; 29.12 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nüüd juba kolmas Mirena. Kahel esimesele korral alguses määris vast 2 nädalat ja siis 5 aastat üldse mitte. Nüüd siis kolmas Mirena juba 6 kuud ja määrib ikka veel korra kuus 2-3 päeva (aga ei midagi rohkemat kui 1 pesukaitse vaja). Viimase Miranda paigaldus oli ka erakordselt vastik – ma pärast lamasin oma auto tagaistmel pool tundi ja mõtlesin, et kas minestan või mitte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei määrinud midagi kui esimene välja võeti ja teine pandi. Siiani ei määri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 21:00; 31.12 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 14:01; 29.12 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui kaasa väga armastab siis kas tal võib ka hakata määrima?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mirena varsti olnud pea aasta. Ja siiani uputan päevade ajal, pole midagi vähenenud. Usu veel arstide jutte….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 01:38; 01.01 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mirena varsti olnud pea aasta. Ja siiani uputan päevade ajal, pole midagi vähenenud. Usu veel arstide jutte….

Kas kontrollis oled käinud, on ikka õigesti paigas üldse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 21:00; 31.12 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mirena varsti olnud pea aasta. Ja siiani uputan päevade ajal, pole midagi vähenenud. Usu veel arstide jutte….

Kas kontrollis oled käinud, on ikka õigesti paigas üldse?

Varsti lähen kontrolli…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 01:38; 01.01 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mirena varsti olnud pea aasta. Ja siiani uputan päevade ajal, pole midagi vähenenud. Usu veel arstide jutte….

See ei võtagi ju kõigil päevi ära. Organismid võivad erinevalt käituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mõnel määrib kogu aeg ja lõpuks tuleb koos suure verekaotusega ise ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene Mirena käitus hästi, päevad jäid ka täiesti ära. Pidasin mõned aastad spiraaliga vahet ja siis teine Mirena enam kahjuks üldse ei sobinud. Jäigi määrima, üle poole aasta kannatasin ja siis lasin eemaldada, rohkem pole pannud. Imelik oli küll, et miks üks kord sobis ja siis mitte, aga noh, mis teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene Mirena käitus hästi, päevad jäid ka täiesti ära. Pidasin mõned aastad spiraaliga vahet ja siis teine Mirena enam kahjuks üldse ei sobinud. Jäigi määrima, üle poole aasta kannatasin ja siis lasin eemaldada, rohkem pole pannud. Imelik oli küll, et miks üks kord sobis ja siis mitte, aga noh, mis teha.

Minul ka esimene Mirena ja määris üle poole aasta kindlasti. Olin ka juba arvamusel, et lasen välja võtta aga mimgi hetk ikka jäi järgi. Õnneks see määrimine oli üsna vähene ja pigem roosakas aga piisavalt häiriv, et mõtlesin ka lasta välja võtta. Õnneks ei teinud seda. Nüüd “päevad” käivad nagu kellavärk päeva pealt ja üldjuhul saab vaid pesukaitsmega hakkama. 2a saab kevadel täis.

Ehk oleks sul ka mingi hetk ikkagi see määrimine järgi jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See täiesti sõltub organismist, kuidas kellelgi on.
Mul oli Mirena 3 aastat – esimesed 6 kuud olid iga kuu järel suht verevaesed “päevad”, siis iga 2 kuu järel, lõpuks 6 kuud ei midagi, siis jälle 2 kuu järel.
Nüüd lasin väiksema hormoonisisaldusega Kyleena panna ja esimesed päevad olid 5 kuud peale paigaldust.
Samas ühel mu tuttaval määris terve aasta jooksul ja eemaldas seetõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Mirena spiraali vahetus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.