Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mis ametialal töötate ja kui palju teenite?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 96 )

Teema: Mis ametialal töötate ja kui palju teenite?

Postitas:

assistent kaubandusketi ettevõttes – 500 kätte.
Tallinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ettekanja palk 1200 pluss tips samapalju. [/tsitaat]
Tallinna raeplatsi restodes nt võib olla küll, olin ühel restoranikülastusel Rasputinis kus ettekandjale jäeti dippi meie laudkonna poolt 200¤ ja venelased ise vehkisid palju suuremate summadega muidugi, riidehoidjale visati, tüdrukutele, võttis sutsu suu ammuli küll ausaltöeldes – tüdrukute päevapalk kõvasti suurem kui mul kuupalk (kõrgharidusega spetsialist).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

projektijuht, 850eur kätte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

müüja-klienditeenindaja, 600¤ kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti absurdsed palgad, selliste kosmiliste hindade juures:(ise saan 330 kätte, hetkel lapsega kodune.jube, hing veel ikka sees kuidagi.muidu olin enne lapsega koju jäämist sotsiaaltöö peaspetsialist ja palk oli 430 euri kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

spetsialist tervishoiu valdkonnas (erafirmas) 950 eurot kätte (katseajal), pärast 1050 eurot kätte

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 19:24; 31.07 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KOV peaspetsialist, neto 813¤. Kuna ei ole tegemist Tallinnaga, siis olen rahul selle palgaga.5a jookseb ja see aasta küsisin 200¤ palka juurde.Lõpuks tõstetigi 1050¤ peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]wow, kus ettekandja nii palju teenib kui saladus pole, Eestis ikka?[/tsitaat]

Teenivad jah, sindrid.
Meil lepingulised kliendid vanalinnas mitmed restod, töötajad lõpetavad köögi-koristamise jms kui ühistransport ei käi. Pealtkuulamine pole ilus, aga pealt kuulmist ei saa vältida, suveperioodil on Tln-a toitlustusasutuste kassad ja töötajate tipid suht \”ulme\” tavainimese jaoks. Kolmekohaline number tippi tööpäevaga pole haruldane.

Aja või ise seelik selga ja roni õllekandikuga terrassile. Umm… samas nilbetele transvestiitidele vist naljalt viiekat ei visata. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 18:05; 20.07 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]vareenik kirjutas:[/small]
Hmm, kas su töölepingus muidu ei ole sellist punkti, mis manitseb sind palganumbri osas (ja ka muudes detailides) konfidentsiaalsusele?[/tsitaat]Huvitav, miks seda kommentaari nii mõnuga miinustatud on?
Nii palju, kui mina olen erinevates asutustes töötanud, siis on alati olnud lepingus punkt, et töötasu suurus on konfidentsiaalne.
Saan aru, kui siin anonüümselt asja arutatakse, aga antud kommenteerija ei ju ole anonüümne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 21:13; 22.07 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide eelmistele, seaduse järgi võib oma palka ükskõik kellele kuulutada, mhis sest et lepingus kirjas, see ei loej!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 00:21; 21.07 16:36; 21.07 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

riigiamet, spetsialist, u 450 kätte, Tallinnas – lihtsalt masendav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koristaja 1500 kätte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Muide eelmistele, seaduse järgi võib oma palka ükskõik kellele kuulutada, mhis sest et lepingus kirjas, see ei loej![/tsitaat]

Väga õige. Töölepingusse saab panna igasuguseid keelde, aga need ei ole seadusega lubatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Väga õige. Töölepingusse saab panna igasuguseid keelde, aga need ei ole seadusega lubatud.[/tsitaat]
Töölepingusse pandud keelud/piirangud kehtivad juhul kui nende eest lisatasu makstakse, enamasti ei maksta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 12:57; 21.07 17:34; 28.07 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töölepingusse pandud keelud/piirangud kehtivad juhul kui nende eest lisatasu makstakse, enamasti ei maksta.[/tsitaat]

Kõik muud jah, aga palga suhtes see on seadusega juba paika pandud, võib lehvitada kõigile oma palgalipikut. Kui ei tea täpsemalt, siis ei tasu valet informatsiooni levitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 00:21; 21.07 16:36; 21.07 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Töölepingusse pandud keelud/piirangud kehtivad juhul kui nende eest lisatasu makstakse, enamasti ei maksta.[/tsitaat]

Kõik muud jah, aga palga suhtes see on seadusega juba paika pandud, võib lehvitada kõigile oma palgalipikut. Kui ei tea täpsemalt, siis ei tasu valet informatsiooni levitada.[/tsitaat]
anna täpne link ja sõnastus oma paikapandud seaduse kohta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 12:57; 21.07 17:34; 28.07 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan, et neid riigiasutuse spetsialiste on siin päris palju. Ise ka üks selline. Palk on rahuldav…1500¤ bruto 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Personalitöö, 1100 kätte, Tallinn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]vareenik kirjutas:[/small]
Hmm, kas su töölepingus muidu ei ole sellist punkti, mis manitseb sind palganumbri osas (ja ka muudes detailides) konfidentsiaalsusele?[/tsitaat]

Mul on nagu meelde jäänud, et keegi ei saa keelata mul öelda, kui palju ma palka saan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tööd teevad riigiasutuse spetsialist ja kliendihaldur, sorry kui tobe kùsimus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 00:21; 21.07 16:36; 21.07 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles asusin tööle kaupluse juhataja-raamatupidaja ametikohale, tööd on väga palju, kindel palk – 500 neto. Eriti ei ole rahul, aga asi seegi. lisan veel juurde, et elan maakolkas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähendab konfidentsiaalne? Salajane? Miks peab võõrkeelseid sõnu alati kasutama? Palk pole kunagi salajane, inimesed omal tahtel peavad seda millegipärast salajaseks.
Muidugi loogiline on, et tööandja ei taha, et muud teada saavad, ku väikest palka ta maksab oma töötajatele. See võib jälle muid probleeme tekitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.07 08:21; 22.07 17:22; 22.07 20:24; 03.08 13:07; 03.08 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis tähendab konfidentsiaalne? Salajane? Miks peab võõrkeelseid sõnu alati kasutama? Palk pole kunagi salajane, inimesed omal tahtel peavad seda millegipärast salajaseks.
Muidugi loogiline on, et tööandja ei taha, et muud teada saavad, ku väikest palka ta maksab oma töötajatele. See võib jälle muid probleeme tekitada. [/tsitaat]Ilmselt on see vaid sinu jaoks keeruline sõna, mille tähendust sa ei tea. Sõna konfidentsiaalne on väga laialdaselt kasutatav ning enamusele inimestele arusaadava tähendusega, mis siis, et pisut keerulise kirjapildiga.
Näiteks minu töölepingus on ka kirjas, et palga suurus on konfidentsiaalne (kasutatud on just seda sõna). Ilmselt olen ma lihtsalt rumaluke, aga ma olen aru saanud, et tööleping, mille ma olen tööandjaga allkirjastanud on siiski täitmiseks ja sealsetest punktidest tuleb kinni pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 21:13; 22.07 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 2000 ¤ kätte. Olen välismaal, keskharidusega ja tahtsin enne ülikooli minekut veidi maailmas ringi vaadata. Teen mitmeid tööotsi samal ajal, ei põlga ära ühtegi võimalust rahateenimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klienditeenindaja palk 336 eurot plus 5% kassa pealt. Lõuna-Eesti väikelinn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liinitööline, mitte Tallinnas, palk ca 550 kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ilmselt on see vaid sinu jaoks keeruline sõna, mille tähendust sa ei tea. Sõna konfidentsiaalne on väga laialdaselt kasutatav ning enamusele inimestele arusaadava tähendusega, mis siis, et pisut keerulise kirjapildiga.
Näiteks minu töölepingus on ka kirjas, et palga suurus on konfidentsiaalne (kasutatud on just seda sõna). Ilmselt olen ma lihtsalt rumaluke, aga ma olen aru saanud, et tööleping, mille ma olen tööandjaga allkirjastanud on siiski täitmiseks ja sealsetest punktidest tuleb kinni pidada. [/tsitaat]

töölepingus palk konfidentsiaalne tähendab seda, et sinu ülemusel pole õigust sinu palganumbrit avalikustada nt avalikul internetilehel vms kohas. Kõigil on standardlepingus selline punkt olemas, välja arvatud nö riigitöötajal, kelle palgad ongi avalikud ja avalikult ka riigiasutuste lehekülgedel kirjas. Mitte kellelgi pole õigust keelata aga töötajal tema vabal tahtel tema palganumbrit avalikustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 17:17; 22.07 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]vaatan,et päris hästi Eesti rahvas teenib ?????? ja siis hädaldakse,et väiksed palgad…..pole siin väikest midagi kui enamusel nii 700-1000 euri puhtalt kätte.Ise elan välismaal ja olen lapsega kodune.[/tsitaat]

kas 700-1000E on tõesti hea palk, kui sellest min 500E maksad käest ära 2-toalise tavalise paneelika remontimata korteri kuuüüriks koos kommunaalmaksetega??? Ja igaks juhuks selgituseks, juttu on KUUpalgast, mitte nädalapalgast, mida paljudes riikides tavatsevad töötajad välja tuua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 17:17; 22.07 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ilmselt on see vaid sinu jaoks keeruline sõna, mille tähendust sa ei tea. Sõna konfidentsiaalne on väga laialdaselt kasutatav ning enamusele inimestele arusaadava tähendusega, mis siis, et pisut keerulise kirjapildiga.
Näiteks minu töölepingus on ka kirjas, et palga suurus on konfidentsiaalne (kasutatud on just seda sõna). Ilmselt olen ma lihtsalt rumaluke, aga ma olen aru saanud, et tööleping, mille ma olen tööandjaga allkirjastanud on siiski täitmiseks ja sealsetest punktidest tuleb kinni pidada. [/tsitaat]

Ju ma siin olengi perekooli ainuke loll. Tõesti ei teadnud, ega ka kunagi Eestis elades polnud ka seda sõna kasutanud. Kas 20 a tagasi oli see sõna nii üldiselt kasutusel? Võib olla on uus sõna kasutusele võetud. Muidugi inglise keelest jälle tuletatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.07 08:21; 22.07 17:22; 22.07 20:24; 03.08 13:07; 03.08 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ca 1450¤ kätte, lisaks auto ja sellega seonduv, telefon, net, sülearvuti, \”aegumatu\” puhkus+lisapuhkus, posu tõsise allahindlusega kliendikaarte jmt. Eestis, oma eriala (üldisemalt tehnika) tippspetsialist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 96 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mis ametialal töötate ja kui palju teenite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.