Esileht Pereelu ja suhted Mis arvate?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Mis arvate?

Postitas:

ta naine ainult Sinuga suhtlebki või? ???? rohkem mitte ühegi teise inimesega kokku ei puutu, kes puutub mõne selle mehega kokku, kellega koos viina võetakse? mehed muide on palju hullemad lobamokad, kui naised.
ja ära tule ütlema, et Sa naine ei ole.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 23.03 07:51; 23.03 10:46; 24.03 08:35; 24.03 08:45; 24.03 22:11; 25.03 08:56; 25.03 10:48; 25.03 14:07; 26.03 19:45; 27.03 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ajad midagi väga sassi, ma pole viinavõtmisest rääkinud.

Ma ei aja midagi sassi ja viinavõtmisest rääkisin mina.

Aga sinu mõte liigub küll aeglasemalt, kui Eesti Post, mõtle nüüd natuke ja tule uuesti.

Kes kellega viina tavaliselt võtavad jne.

Ma ei viitsi tõesti kogu seda pläma läbi lugeda.
Kes kellega viina võtavad siis ja kuidas see petmisse puutub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.03 09:45; 23.03 11:12; 24.03 04:41; 24.03 09:17; 25.03 14:13; 25.03 14:19; 25.03 14:25; 26.03 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see nüüd nii rumal küsimus on?

Sest siin ei ole mitte mingisuguseidki reegleid, kõik sõltub ikka konkreetsest mehest.

Mul on kaks sõpra, kes on mõlemad ca 35 aastat oma naisega abielus olnud.

Üks, ma tean, ikka nooruses pettis oma naist mitmel korral ja enne abiellumistki oli juba nö. pika tilliga vend. Kuidagimoodi on nad siiski kokku jäänud ja nüüdseks on mees muidugi maha rahunenud. Helistavad päevas vähemalt korra, a`la kus sa oled ja mis poest tuua.

Teine mees, pole kordagi naist petnud ja tal pole isegi mingit vähimatki soovi seda teha. 55aastaselt võiks mehel veel mingi loll iga ju peale tulla, aga pole lootustki. Kas põhjus selles, et naine näeb tänaseni üle keskmise välja või milleski muus, ei tea. Enne abielu seksikogemused tal ilmselt piirdusidf klassiõe suudlemisega sauna taga.

Vahel harva ikka tülitsevad ka ja siis paar päeva mossitavad, aga kes ei teeks seda. Ja need üha vähem.

Esiteks ei tea sina kindlasti mitte, kuidas teistel inimestel nende asjadega on 35(!) aasta jooksul olnud. Teiseks, jutt oli tõenäosusest. Usun ikkagi, et sarvede mahajooksmine tuleb hilisemale truudusele kasuks. Nii meeste kui naiste puhul.

Mis asi see sarvede mahajooksmine siis on? Ilmselt ma olen vana ja juhm, aga pole iial aru saanud, mismoodi see, kui ma olen elus saanud süüa väga paljudes erinevates heades ja vähem heades restranides, kaotaks minu huvi proovida veel seda Michelini tärnidega maja ja siis toda. Pigem on uute restoranide proovimise vastu ükskõiksed ju need, kes eriti pole armastanud neis käia, juhust pole ka olnud ja võibolla pole üldse elus üheski käinud. Või ainult ühes, mis hirmsasti küll meeldib, aga vaata seal…seal on üks uus, räägitakse, et imehea restoran.

Kas sarvede mahajooksmine peaks siis tähendama seda, et nii palju saadud, et enam ei huvita, nosiks diivaninurgas ise üksi pirukat ja rahu majas. Või seda, et selleks ajaks on mees juba nii vana, kui sarved maha joostud, et ei jõua kohalegi minna…

Kui restoraniga võrrelda, siis pigem on asi niipidi, et peale Michelini resto külastust enam Mcdonaldsisse ei lähe ja jäädki oma parima kogemuse juurde, sest oled kindel, et kõik muu on kräpp, mida pakutakse. Kui pole mitte midagi muud proovinud, siis ju ei saa kindel olla. Inimsuhteid muidugi nii labasesse võrdlusse tuua on eriline tase.

Sarvede mahajooksmine tähendab seda, et teadmine on olemas, mis on hea ja selle teadmise jaoks ei ole vaja rohkem proovida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.03 09:45; 23.03 11:12; 24.03 04:41; 24.03 09:17; 25.03 14:13; 25.03 14:19; 25.03 14:25; 26.03 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte üks mees, kes ei ole vahele jäänud ei tunnista vabatahtlikult, et ta on oma naist petnud.

Illiteraat oled või?

Ma ju kirjutasin, et kes on petnud 20a tagasi, see viinapitsi taga ka sõbrale seda tunnistab (ilmselt vanemas eas hakkab vaevama) ja kes ei ole 20a tagasi petnud, see ka nii ütleb.

Ülim lihtsameelsus on arvata seda, mida sina arvad.

Või kust te võtate, et mehed omavahel selliseid asju valetavad, seda enam kui sellest ei sõltu absoluutselt MITTE MIDAGI ja kõigil kuulajatel on täiesti suva?

Mehed ei usalda sageli teisi mehi, eriti targad mehed.

Aga see ongi siis sinu vägevaim trump tõemonopoli kohta: sul on hindamatu ja ainulaadne informatsioon selle kohta, mida mehed pitsi taga räägivad :p.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.03 09:45; 23.03 11:12; 24.03 04:41; 24.03 09:17; 25.03 14:13; 25.03 14:19; 25.03 14:25; 26.03 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui restoraniga võrrelda, siis pigem on asi niipidi, et peale Michelini resto külastust enam Mcdonaldsisse ei lähe ja jäädki oma parima kogemuse juurde, sest oled kindel, et kõik muu on kräpp, mida pakutakse.

Ilmselgelt pole sa nautleja. Olles korra või sada käinud ühes Michelini tärnidega restoranis, tahad sa ilmselgelt proovida ka teisi sama häid restorane. McDonaldsit või Balti Jaama prostituuti ehk pigem tõesti mitte.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 21:55; 26.03 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tundub lausa võigas selline klammerdumine, kus kogu elu jooksul võid koos lapsi kasvatada, raskuseid ületada, puuda soola koos ära süüa, aga jumala eest, mingit uut seksikogemust pole lubatud saada. Paar juhuslikku seksikogemust ja hetkelist põnevust mitukümmend aastat kestvasse ellu ning ees ootab kohene lahutus. Ma ei saa sellest mõtteviisist aru. Minu jaoks imelik vangistamise vajadus. Mina olen pikas kooselus, kolm last on meil ka, kavatseme elu lõpuni koos olla. Aga olen mina paar korda kusagil teisel pool maakera konverentsil tiiba ripsutanud ja arvan, et sama on teinud ka mees. Ma leian, et mind see sugugi ei sega. Meil oli algusest peale muidugi ka selline kokkulepe, et harvad üksikud kõrvalhüpped võivad ette tulla ja pole karistatavad, aga teisele nina alla pole vaja seda hõõruda ja tutvusringkond ei tohi teada ja haigustega ei tohi mõttetult riskida. Olen sellise korraldusega väga rahul.

Üks neist, kellega koos olen olnud, on välisriigi kolleeg, ka mitme lapsega, kes ütles, et abiellus oma esimese seksikogemusega ja selliseid üksikuid juhusekse on asunud just vanemas eas proovima. Nii, et vastusena teemaalgataja küsimusele, jah, loomulikult võib olla, et sinu pikaajaline partner aeg-ajalt uudishimu rahuldab, kuid mis siis sellest. Kui ta sinuga ei tahaks olla, siis ta tõenäoliselt lahkuks suhtest.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 16:31; 26.03 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli algusest peale muidugi ka selline kokkulepe, et harvad üksikud kõrvalhüpped võivad ette tulla ja pole karistatavad, aga teisele nina alla pole vaja seda hõõruda ja tutvusringkond ei tohi teada ja haigustega ei tohi mõttetult riskida. Olen sellise korraldusega väga rahul.

Alles üks mimmu ju siin halas, et seksisõber, kurat, suudles mind avalikus kohas ja kohe-kohe tunnen, et hakkan ära armuma…
See on väga libe tee.
Rahul oled sa täna, aga homme enam mitte, sest selgub, et mees tahab üht ja teatud naist veel umbes 300 korda “proovida”.
Või juhtub sama su endaga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 23.03 07:51; 23.03 10:46; 24.03 08:35; 24.03 08:45; 24.03 22:11; 25.03 08:56; 25.03 10:48; 25.03 14:07; 26.03 19:45; 27.03 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui restoraniga võrrelda, siis pigem on asi niipidi, et peale Michelini resto külastust enam Mcdonaldsisse ei lähe ja jäädki oma parima kogemuse juurde, sest oled kindel, et kõik muu on kräpp, mida pakutakse.

Ilmselgelt pole sa nautleja. Olles korra või sada käinud ühes Michelini tärnidega restoranis, tahad sa ilmselgelt proovida ka teisi sama häid restorane. McDonaldsit või Balti Jaama prostituuti ehk pigem tõesti mitte.

Ma olen suur nautleja. Point pigem selles, et ma tean täpselt tänu kogemusele, milline on väärt restoran ja milline mitte. Sinu loogikaerror seisneb selles, et väärt elukaaslast ja tõelist armastust kohtab inimene reeglina kord elus, kui sedagi. Pole nii lihtne nagu hea restorani leidmine, mida leidub tegelikult külluses.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.03 09:45; 23.03 11:12; 24.03 04:41; 24.03 09:17; 25.03 14:13; 25.03 14:19; 25.03 14:25; 26.03 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli algusest peale muidugi ka selline kokkulepe, et harvad üksikud kõrvalhüpped võivad ette tulla ja pole karistatavad, aga teisele nina alla pole vaja seda hõõruda ja tutvusringkond ei tohi teada ja haigustega ei tohi mõttetult riskida. Olen sellise korraldusega väga rahul.

Alles üks mimmu ju siin halas, et seksisõber, kurat, suudles mind avalikus kohas ja kohe-kohe tunnen, et hakkan ära armuma…

See on väga libe tee.

Rahul oled sa täna, aga homme enam mitte, sest selgub, et mees tahab üht ja teatud naist veel umbes 300 korda “proovida”.

Või juhtub sama su endaga.

Ma miskipärast arvan, et kui mees tahab kedagi 300 kora proovida, siis niisugust meest ei peata ka “lühikese lõa” otsas hoidmine. Ei näe sellel paanitsemisel mõtet. Olen mehega seni koos kuni tema minuga koos soovib olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 16:31; 26.03 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekordne liba. Kust sa neid teemasid ammutad ja mida järgmisena lugeda võiksime?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma miskipärast arvan, et kui mees tahab kedagi 300 kora proovida, siis niisugust meest ei peata ka “lühikese lõa” otsas hoidmine.

Nüüd panid küll pärli.

Need, kes elavad oma kaaslasega mitteavatud suhtes (seksimine väljaspool abielu ei ole kokkuleppeliselt kumbalegi poolele lubatud) hoiavad oma meest või naist “lühikese lõa” otsas????
Aamen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 23.03 07:51; 23.03 10:46; 24.03 08:35; 24.03 08:45; 24.03 22:11; 25.03 08:56; 25.03 10:48; 25.03 14:07; 26.03 19:45; 27.03 07:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis arvate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.