Esileht Hobinurk Mis asjad need on?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mis asjad need on?

Postitas:
Kägu

Vabandan juba ette oma ennekuulmatut juhmust ja palun kergemat karistust. Ma ise ka ei suuda uskuda, et ma ei tea seda mida ma ei tea.

Tallinnas Admiraliteedi basseini ääres kail on lisaks aurulaev Admiralile vaatamiseks välja pandud ka kaks asjandust. Kas keegi ütleks mulle palun, mis need on? Üks on selline suur roostes pruun tünn, ümmargune illuminaator küljes ja miskisugune toru ka. Teine on hall ja näeb välja nagu, ma ei tea, torpeedo äkki, ainult üleval küljes on mingi ratas ja vana sadul, u et istu selga ja sõida. See kõik näeb, ausalt öeldes, välja nagu keegi oleks tahtnud vintis sommidele nalja teha.

Palun, keegi öelge mulle mis need on, enne kui mu laps ühel päeval küsib…

????

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nooh, nüüd lähemalt vaadates selgus, et “torpeedojalgrattal” on küljes lausa kaks sadulat ja pedaalid ka, seega see ongi mingi huumor. Aga ikkagi tahan teada, millest see tehtud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen üsna kindel, et seal on mingid sildid juures. Mine vaata.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen üsna kindel, et seal on mingid sildid juures. Mine vaata.

Aitäh selle vastuse eest, ma hakkasin end kohe hulga targemana tundma. Mis alustel see sinu kindlus muidu põhineb, lihtsalt suvakalt oletamine on “kindel”? Mine ise vaata, siis näed, et pole mingeid silte. Miks ma foorumis küsima peaksin, kui seal oleks sildid olnud?

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Mis asjad need on?