Esileht Väikelaps mis jalatsid teie lastel (5-7 a) praeguse ilmaga

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: mis jalatsid teie lastel (5-7 a) praeguse ilmaga

Postitas:

tekkis lühis, et mis jalanõud lapsele nüüd jalga panema peaks. mis teil on? voodriga kummikud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 17:02; 01.04 17:20; 01.04 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu omal lasteaias voodriga kummikud, “linnakäikudel” nahast tossud.
Vaatasin, et päris palju voodrita kummikuid oli lasteaias juba kasutuses.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 17:12; 01.04 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kummaline..voodrita kummikuga on küll külm praegu

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 17:02; 01.04 17:20; 01.04 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult POLE külm voodrita kummikuga praegu! Pigem on lihtsalt vastik umbne kummikuga, aga saapaga palav ja tossu japoks veel kuidagi tundub vara.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 17:29; 06.04 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult POLE külm voodrita kummikuga praegu!

mingi nali või? et niidisokk ja voodrita kummik, st ainult kumm, ja ei ole külm? on küll külm praeguse +5-+6 kraadiga 🙂

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 17:02; 01.04 17:20; 01.04 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummikud ma panen siiski ainult siis kui on vihmane ilm ja selleks on meil voodriga termokummikud (Demar).

Praeguse kuiva ilmaga on nahast saapad: https://www.efootwear.eu/knee-high-boots-lasocki-kids-ci12-samu-35-iii-dz-navy-blue.html

Müüakse CCC jalatsipoodides, otsi suurematest kaubanduskeskustest. Hinnad on umbes samad, mis sellel poola veebilehel, aga sellist alet ma ei tea, kas on 😀

Olen alati kevad-sügiseks perioodiks ostnud ühed sellised nahast saapad, väga head ja võib kindel olla, et nendega ei hakka jalg higistama ega ole liiga külm. Kui ilmad soojemaks lähevad, siis selleks ajaks on ketsid ja tennised/tossud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks oleneb lapsest ja tema külmakartlikkusest.
Meil on kasutusel hetkel kõik kolm: k/s õhema voodriga saapad, tavalised(ilma voodrita kummikud) ja tavalised k/s tossud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 19:08; 05.04 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gore tex kevadsügised tossud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalised tossud.

Ei ole kunagi ostnud lastele spetsiaalseid k/s jalanõusid, no ei raatsi! Need oleks vaid kuuks ajaks. Märja ilmaga kummikud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gore-tex tossud. Nädal aega päike sirab ja lapsed käivad kummikutega? Kahju.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mu laste lasteaia hoov on mülgas, drenaazhist räägitakse oma kümme aastat juba. Ei aita see päike ka nii kiiresti. Kõik oleneb kontekstist:)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 17:12; 01.04 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poisil Viking kõrgema äärega gore-tex k/s saapad või botased. Nendega käib suure soojani välja, samasuguse voodriga nagu botased, aga veidi kõrgemad.

https://www.kingaklubi.ee/viking/3-40385-07788

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sellest ei saa aru, kuidas saab saapaga palav olla või nii halb, et häirima hakkab. Ma võib praegu vabalt enda talvesaabastega väljas olla ja no ei ole täheldanud, et varvastel palav hakkab. Liigsete riietega hakkab küll halb, aga jalatsid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sellest ei saa aru, kuidas saab saapaga palav olla või nii halb, et häirima hakkab. Ma võib praegu vabalt enda talvesaabastega väljas olla ja no ei ole täheldanud, et varvastel palav hakkab. Liigsete riietega hakkab küll halb, aga jalatsid?

Mul on küll talvesaabastega palav hakanud, kui nt pikemalt siseruumides peab olema, selline vastik torkiv ja kuumalainete tunne tekib jalgades. Jahutamiseks hakkab keha higistama ning siis on pärast esikus märjad jalajäljed niisketest sokkidest. Sama muidugi ka liiga paksude riietega.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 08:59; 06.04 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll talvesaabastega palav hakanud, kui nt pikemalt siseruumides peab olema, selline vastik torkiv ja kuumalainete tunne tekib jalgades.

Kuidas see siia kohandub? Lapsed ei ole ju siseruumides nende jalatsitega, küsimus ongi selles, mida neile *välja* jalga panna.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib lasteaias voodrtita kummikuga ja niidisokiga ja kui teda pidevalt küsitlen, kas tõesti külm ei ole, väidab tema, et ei ole. Linnas poes käib botastega, lasteaed ja elamine on maal.

Kuldne reegel on, kui laps on ise rahul ja ei kurda külma või seda, et sokid higiseks lähevad, siis järelikult on kõik hästi. Sobivad nii talvesaapad, kummikud, kevadsaapad kui botased, kuidas aga lapsele endale mugavam tundub.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 09:19; 03.04 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sellest ei saa aru, kuidas saab saapaga palav olla või nii halb, et häirima hakkab. Ma võib praegu vabalt enda talvesaabastega väljas olla ja no ei ole täheldanud, et varvastel palav hakkab. Liigsete riietega hakkab küll halb, aga jalatsid?

No minu lastel hakkab talvesaabastes praegusel ajal jalg higistama nii autoga sõites kui ka poode mööda traavides. Õues olles ei hakka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 09:19; 03.04 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalised tossud juba rohkem kui nädal aega (saabaste ja kummikutega higistas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrgema säärega Converese botased

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on päeval ikka jätkuvalt 6-10 kraadi sooja ja kuiv olnud. Meil on juba nädal tossud kasutusel olnud. Saapad panin kappi ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 19:08; 05.04 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalise tossu aeg on käes 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult POLE külm voodrita kummikuga praegu! Pigem on lihtsalt vastik umbne kummikuga, aga saapaga palav ja tossu japoks veel kuidagi tundub vara.

HInda temperatuuri ikka hommiku järgi. Lapsed lähevad juba 10 paiku õue. Siis on külm. Eks palju sõltub ka muidugi, kas oled Lõuna-Eestis või Põhja-Eestis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie LA-s ollakse õues 10.35-11.35 ja õhtupoolikul 15.00-18-00.
Kummikute all mõtlesin neid kergest materjalist kummikuid, mitte raskeid ja kummiseid, nimetus ei meenu, aga jahe nendega pole lapsel hakanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 17:29; 06.04 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sellest ei saa aru, kuidas saab saapaga palav olla või nii halb, et häirima hakkab. Ma võib praegu vabalt enda talvesaabastega väljas olla ja no ei ole täheldanud, et varvastel palav hakkab. Liigsete riietega hakkab küll halb, aga jalatsid?

Mul on küll talvesaabastega palav hakanud, kui nt pikemalt siseruumides peab olema, selline vastik torkiv ja kuumalainete tunne tekib jalgades.

Kuidas see siia kohandub? Lapsed ei ole ju siseruumides nende jalatsitega, küsimus ongi selles, mida neile *välja* jalga panna.

Hmm, kuidas ei kohandu? Küsiti ju, kuidas saab jalatsitega palav hakata! Ja mis sa arvad, et lapsed ei ole siseruumides, ikka on aegajalt. Üsna tihti satume teemaalgatuses nimetatud vanuses lapsega ka siseruumidesse (arsti külastus, pood, kino, raamatukogu). Aga loomulikult võib ka õues talvesaapaga palav hakata, täpselt samamoodi kui siseruumides, lihtsalt võtab nõks kauem aega. Ahjaa, näiteks bussis sõites, eriti kui satud vanasse täostopitud bussi põhjakeeratud radika kõrvale. Või sa võtaks linnaliini bussis saapad jalast ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 08:59; 06.04 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni olid goretex materjalist kevadsügistossud, aga täna käisime õues, siis olid tavalised kerged suvised tossud. Vihma pole meie kandis tükk aega olnud, nii et kummikuid pole vaja olnud. Ma ise käisin eelmine nädal tennistega, oli täitsa OK; nii et ega lapse jalgki teistsugune pole, et peaks talvesaapaga endiselt käima või voodriga jalanõuga. Talvesaapad panin nii enda kui ka laste omad paar nädalat tagasi ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Väikelaps mis jalatsid teie lastel (5-7 a) praeguse ilmaga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.