Esileht Kodunurk Mis kraadidega pesete karvase tutiga mütse ?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mis kraadidega pesete karvase tutiga mütse ?

Postitas:

Kui ostsin siis pesin koos tutiga 40 kraadiga,päris 60 ei pesnud,et äkki tõmbab pesus kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta tutt ära. Ma teen nii. Ja pesen käsitsi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt vōib rohkem jahedas kokku tōmbuda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selliseid asju pesen ka käsitsi. Tutti ära ei võtaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuti võtan ära ja pesen masinas 40 kraadiga. Ma seljariideid kuumemaga ei pese kunagi, pole vajadust. Eks oleneb, mis materjalist see müts on, mõni ehk tõesti vajab käsipesu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen paar korda pesnud koos tutiga mütsi 40 kraadiga ja mõlemal läksid tutid koledaks. Mina olen enda jaoks teinud järelduse, et tutte ja karvaseid kraesid ma ei pese masinas. Võtan tuti ära või pesen käsitsi. Kui keegi oskab anda soovituse, kas tutte on üldse võimalik pesumasinas pesta, ilma et nad oma õhulisuse kaotaksid, oleksin tänulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen paar korda pesnud koos tutiga mütsi 40 kraadiga ja mõlemal läksid tutid koledaks. Mina olen enda jaoks teinud järelduse, et tutte ja karvaseid kraesid ma ei pese masinas. Võtan tuti ära või pesen käsitsi. Kui keegi oskab anda soovituse, kas tutte on üldse võimalik pesumasinas pesta, ilma et nad oma õhulisuse kaotaksid, oleksin tänulik.

Kammid pärast ära ja ongi korras jälle. Vähemalt olen nii teinud jopedega, millel karv ära ei käi ja tulemus on olnud väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Mis kraadidega pesete karvase tutiga mütse ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.