Esileht Pereelu ja suhted Mis mees see on?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Mis mees see on?

Postitas:

Kui mees ütleb, et armastab teid ja seejärel ignoreerib, vahepeal natuke suhtleb, seejärel ignoreerib, seejärel flirdib ja jutustab teie ees teiste naistega siis mida mõtlete? Kas usute või ei? Või ongi “ma armastan sind” mingi uus käibefraas ja mitte midagi selle taga ei olegi?

+2
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.05 18:29; 26.05 18:13; 27.05 03:28; 27.05 18:26; 27.05 19:17; 27.05 21:21; 30.05 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla armastabki, aga kas see on selline armastus, mida sa soovid?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ütleb, et armastab teid ja seejärel ignoreerib, vahepeal natuke suhtleb, seejärel ignoreerib, seejärel flirdib ja jutustab teie ees teiste naistega siis mida mõtlete? Kas usute või ei? Või ongi “ma armastan sind” mingi uus käibefraas ja mitte midagi selle taga ei olegi?

Armastus on tunne ja võib tegudes väljendada, aga võib ka mitte. Inimene tunneb tunnet ka siis kui ta kuude kaupa midagi ei tee. Mida siin uskuda on? Usu ennast. Kui ei sobi, ära suhtle. Kui sobib, suhtle. Sinus on ju asi, mitte selles mehes. Mees väljendas OMA tunnet. Aga mis SINU tunne on? Sellest OMA tundest lähtugi, kas sellised teod sobivad sulle või mitte. Aga armastada võib ta siis ka kui on vägivaldne ja peksab või kirjutab järgmine kord 20 aasta pärast, et tead, sa oled ikka mu elu armastust. Küsimus ei ole TEMAS, küsimus on SINUS. Kes Sina oled ja mida elult tahad.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seejärel ignoreerib, seejärel flirdib ja jutustab teie ees teiste naistega siis mida mõtlete? Kas usute või ei?

Muidugi usun, et ta flirdib teiste naistega, kui ma seda pealt näen.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 22:14; 25.05 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa sellise otsa sattusid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 22:14; 25.05 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Manipulaator on selline mees. Nartsissist, kes loodab et saab “ma armastan sind”-ga su kenasti ja kiiresti konksu otsa ja hakkad ise teda jahtima ja üritad igatepidi talle meeldida ja ideaalne olla, samal ajal kui tema viskab sulle vaid leivakoorukesi. Next!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata tegusid, mitte sõnu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Munadeta mees.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata tegusid, mitte sõnu.

Ta ei saa, sest siis peaks vaatama ta enda tegusid.

Mis tegusid?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.05 18:29; 26.05 18:13; 27.05 03:28; 27.05 18:26; 27.05 19:17; 27.05 21:21; 30.05 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle see haige kirjutaja-kustutaja kägu siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.05 18:29; 26.05 18:13; 27.05 03:28; 27.05 18:26; 27.05 19:17; 27.05 21:21; 30.05 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa sellise otsa sattusid?

WIC Reset Utility Tool

Munadeta mees.

WIC Reset Utility Tool

Alles hiljuti käis uudistest läbi üks puhastverd eesti alfons. Naised olid sillas, kui said pilte ilusast treenitud mehest võõraste jahtide taustal. Tema esimeseks prioriteediks oli raha. Naise ilu oli teisejärguline. Seksida tule eranditult õnnest joobunud naisterahva pinnal, kuna mees oli alati hiljuti maja ostnud ja parasjagu keegi kuulus disainer tegeles interjööri kontseptsiooniga vms. Tutikat Lambordžiinit naised ka ei nähtud, kuna palgaline autojuht oli sellega sõitnud töökotta kumme pumpama või küünlaid vahetama. Sellest hoolimata põlesid naised soovist meest materiaalselt toetada ja seda nad ka tegid. Kui mõni naine sai gigolo peale kurjaks liiga vana võla peale ja ähvardas politseisse pöörduda, siis pärast järjekordse voodirõõmu nautimist viskas favoriidile traditsiooniliselt veel mõned tuhanded.
Tühja sest rahast. Peaasi, et keegi puhuks sisekõrva meelitusi

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ütleb, et armastab teid ja seejärel ignoreerib, vahepeal natuke suhtleb, seejärel ignoreerib, seejärel flirdib ja jutustab teie ees teiste naistega siis mida mõtlete?

ME mõtleme, et mingi debiil on kogemata ei-tea-mida endast arvama hakanud ja räägime oma mehele asja ära. (et probleeme vältida)
Kes siis debiilile selgeks teeb, kuidas asjad käivad ja nii on. Edaspidi ta “armastab” kuskil mujal ja kedagi teist.

Miks sa küsid nii lihtsat asja?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et kellegi teise mees on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julged mulle haige öelda, julged ka mehega näost näkku suhelda. Mida sa ütlesid talle, et ei julge, eks. Kui mees on huvitatud, siis ta tegutseb. Järelikult pole huvi kahepoolne, muidu sa teda teiste naistega ei näeks.

Aga mida sa siis kirjutad ja kustutad igas teemas? Pole huvi siis pole kah mul asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.05 18:29; 26.05 18:13; 27.05 03:28; 27.05 18:26; 27.05 19:17; 27.05 21:21; 30.05 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

{:

Mine kirjuta oma inglisekeelseid haikusid edasi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.05 18:29; 26.05 18:13; 27.05 03:28; 27.05 18:26; 27.05 19:17; 27.05 21:21; 30.05 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine kirjuta oma inglisekeelseid haikusid edasi.

Kas sa ei saanud aru, et mul ei ole facebooki?

Ma ei suhtle sinuga nii ehk naa seega jätab külmaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.05 18:29; 26.05 18:13; 27.05 03:28; 27.05 18:26; 27.05 19:17; 27.05 21:21; 30.05 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einoh, paljugi mis ütleb. Loe tegusid. Mis kasu sellest tema armastusest sulle on kui see sind ebamugavalt tundma paneb ja haiget teeb. Armastus ei pea ilmtingimata haiget tegema. Armastagu omaette kui tahab. Ma olen ka sarnase jobu peale aega raisanud – mõttetu. Liigu edasi – kõik mehed pole tropid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lles hiljuti käis uudistest läbi üks puhastverd eesti alfons. Naised olid sillas, kui said pilte ilusast treenitud mehest võõraste jahtide taustal. Tema esimeseks prioriteediks oli raha. Naise ilu oli teisejärguline. Seksida tule eranditult õnnest joobunud naisterahva pinnal, kuna mees oli alati hiljuti maja ostnud ja parasjagu keegi kuulus disainer tegeles interjööri kontseptsiooniga vms. Tutikat Lambordžiinit naised ka ei nähtud, kuna palgaline autojuht oli sellega sõitnud töökotta kumme pumpama või küünlaid vahetama. Sellest hoolimata põlesid naised soovist meest materiaalselt toetada ja seda nad ka tegid. Kui mõni naine sai gigolo peale kurjaks liiga vana võla peale ja ähvardas politseisse pöörduda, siis pärast järjekordse voodirõõmu nautimist viskas favoriidile traditsiooniliselt veel mõned tuhanded.

Teemast välja, aga seda automarki hääldatakse ‘lämborgini’. Tegemist on itaalia, mitte inglise keelega.

https://www.youtube.com/watch?v=aFHbYjR6u-s

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lles hiljuti käis uudistest läbi üks puhastverd eesti alfons. Naised olid sillas, kui said pilte ilusast treenitud mehest võõraste jahtide taustal. Tema esimeseks prioriteediks oli raha. Naise ilu oli teisejärguline. Seksida tule eranditult õnnest joobunud naisterahva pinnal, kuna mees oli alati hiljuti maja ostnud ja parasjagu keegi kuulus disainer tegeles interjööri kontseptsiooniga vms. Tutikat Lambordžiinit naised ka ei nähtud, kuna palgaline autojuht oli sellega sõitnud töökotta kumme pumpama või küünlaid vahetama. Sellest hoolimata põlesid naised soovist meest materiaalselt toetada ja seda nad ka tegid. Kui mõni naine sai gigolo peale kurjaks liiga vana võla peale ja ähvardas politseisse pöörduda, siis pärast järjekordse voodirõõmu nautimist viskas favoriidile traditsiooniliselt veel mõned tuhanded.

Teemast välja, aga seda automarki hääldatakse ‘lämborgini’. Tegemist on itaalia, mitte inglise keelega.

https://www.youtube.com/watch?v=aFHbYjR6u-s

Oeh, kui üritad tarka panna, siis tee seda päriselt ka targalt. Kindlasti ei hääldata seda lÄmborgini – itaalia keeles nimelt pole ä-häälikut, on a.
Lämborgini on täpselt sama moodi inglise keele pärane hääldus nagu lambordžiini.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei vastanud või õigemini vastasin, et ei saanud aru millest üldse räägib. Ühtlasi ma tean selle mehe naist ja seepärast nüüd teab ka see naine, mida tema mees mulle ütles. Mina saladusi ei hoia.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.05 18:29; 26.05 18:13; 27.05 03:28; 27.05 18:26; 27.05 19:17; 27.05 21:21; 30.05 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ütleb, et armastab teid ja seejärel ignoreerib, vahepeal natuke suhtleb, seejärel ignoreerib, seejärel flirdib ja jutustab teie ees teiste naistega siis mida mõtlete? Kas usute või ei? Või ongi “ma armastan sind” mingi uus käibefraas ja mitte midagi selle taga ei olegi?

Õige eesti mees ütleb ,,ma armastan sind,, korra. Seda seniks kuni ütleb, et ma enam sind ei armasta. Kui naine vahel küsib, kas sa mind armastad, siis õige eesti mees vastab jah, ma ju ütlesin seda 10, 20, 30 aastat tagasi ja öeldu kehtib siiamaani.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis mees see on?