Esileht Ilu ja tervis Mis mõttes ühtegi tasuta günekoloogi aega pole ITK-s ???

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Mis mõttes ühtegi tasuta günekoloogi aega pole ITK-s ???

Postitas:

Peeaegu suveni välja..vaja minna lasta üle vaadata, voolus ja ebamugavsutunne, ja ei ole aegu. Haige maailm.
Lasen nüüd tüsistuda kõigel ? Ebanormaalne seis

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 12:11; 08.02 13:12; 08.02 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peeaegu suveni välja..vaja minna lasta üle vaadata, voolus ja ebamugavsutunne, ja ei ole aegu. Haige maailm.
Lasen nüüd tüsistuda kõigel ? Ebanormaalne seis

Ja mis see ITK siis teistest kohtadest parem peaks olema? Mine sinna, kus aegasid on.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 12:50; 08.02 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun loe seda teemat siin:
https://foorum.perekool.ee/teema/kuidas-saada-naistearstile-numbrit/

Vabu aegu tekib pidevalt, kuid sa lihtsalt pead teadma kust ja kuidas neid internetist otsida.

Sa väidad, et “kuni suveni” ei ole ühtki HK aega…
Hetkeseisuga leidsin vahemikus 8.veebr kuni 31.mai Digiregistratuurist kokku 499 vaba tasuta aega (Haigekassa poolt tasustatavat) günekoloogi juurde Harjumaal/Tallinnas.
Kusjuures lähim HK aeg on E, 10.veebr (ülehomseks) dr Riina Aaki juurde (tallinnas, pole küll ITK, vaid üks erakliinik)
ITK-s on enne suve hetkeseisuga täpselt 100 aega ja olen kindel, et enne esmaspäeva hommikut tekib neid veel juurde, sest osa rasedaid, kel E-ks vastuvõtuaeg, jõuavad nädalavahetusel juba sünnitusmajja sisse.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 12:51; 08.02 13:21; 11.02 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

dr Riina Aaki juurde (tallinnas, pole küll ITK, vaid üks erakliinik) on tasuta ?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 12:11; 08.02 13:12; 08.02 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

dr Riina Aaki juurde (tallinnas, pole küll ITK, vaid üks erakliinik) on tasuta ?

Tegu on HK ajaga, tõenäoliselt pead maksma vaid visiiditasu 5€, sest sinist värvi (tasulist) summat Digiregistratuur ei näidanud.

Mine id-kaardiga Digilugu.ee, edasi nupp “digiregistratuur” ja hakka seal aega valima, tehes vajalikesse kohtadesse linnukesed või valid rippmenüüdest piirkonna, arsti eriala jne.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 12:51; 08.02 13:21; 11.02 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan, ei leidnud küll tasuta väga lähedast aega, aga abiks ikka et jälgida, veebruari lõppu midagi on. Seda tasuta aega nii vara ei leidnud, vaid Jaama 11, aga see jääb kaugeks ja kell ei sobi

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 12:11; 08.02 13:12; 08.02 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsa seeneravi saad kodus ise läbi teha

Ostad Canesten küünla https://www.apotheka.ee/canesten-vaginaalpehmekapsel-500mg-n1-pmm0146576ee, kui vaja väljaspoolt ka kreemitada, siis klotrimasool kreemi, mõlemad on käsimüügiravimid.

Ja siis ootad oma arstiaega ja lased üle vaadata. Ja kui ikka on nii hull seis, et peab ruttu arstile saama, siis lähed tasulisse, mitte ei “lase tüsistuda kõigel”.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata ka Medicumi, ise olen sinna väga ruttu aja saanud, ikka on keegi ära öelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriline viripill, kui Tallinna piires koht jääb kaugeks ja aeg ei sobi. Ju siis ikka ei ole niiväga vaja sinna minna.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 12:50; 08.02 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama mure. mitu nädalat ootan aega, “refreshin” aegasid. ei ole.

kuna visidiitasu ( tasulisel) on sama, mis erahaiglal, otsustan erahaiglasse kohese aja võtta.

sümptomid sarnased teemaalgatajaga. hea, et ei jäänud ootama, saadetakse opile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan, ei leidnud küll tasuta väga lähedast aega, aga abiks ikka et jälgida, veebruari lõppu midagi on. Seda tasuta aega nii vara ei leidnud, vaid Jaama 11, aga see jääb kaugeks ja kell ei sobi

Sinna ma küll soovitan minna. Mina käin selle naistearsti juures ja olen väga rahul. Hea arst on. Põhjalik. Ja inimesena ka väga meeldiv. Kabinetis on ka UH aparaat.

Kui olete autoga sõitja, siis saad ilusti maja ette parkida, tasuta. Kui autoga ei sõida, siis saab rongiga ukse ette. Samugi on seal väga hea bussiühendus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen loobunud “tasuta” naistearsti juures käimisest juba 20 aastat tagasi. Olen väga rahul. Need üksikud korrad, kui olen käinud n.ö. “tasuta” arsti juures, pärast sünnitust on ikka väga ebameeldivad kogemused olnud. Loomulikult sõltub ka kelle juurde satud aga reeglina tublide arstide juurde ongi pikk järjekord ning ebamugava voolusega ei oota pool aastat.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahaarstile ka saaks alles 3 kuu pärast. Saan ehk ise selle ajaga oma naha ka korda ja tol hetkel ei pruugi ette ka näidata midagi olla, et tolku minna oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen loobunud “tasuta” naistearsti juures käimisest juba 20 aastat tagasi. Olen väga rahul. Need üksikud korrad, kui olen käinud n.ö. “tasuta” arsti juures, pärast sünnitust on ikka väga ebameeldivad kogemused olnud. Loomulikult sõltub ka kelle juurde satud aga reeglina tublide arstide juurde ongi pikk järjekord ning ebamugava voolusega ei oota pool aastat.

Ma ei ole kunagi tasulise naistearsti juures käinud. Ahjaa, kunagi 27 aastat tagasi, kui oma esimest last ootasin, siis käisin. Ilma igasuguse halvakspanuta küsin, et mis seal tasulise juures nii palju paremat on kui tasuta arsti juures? Ma olen oma elu jooksul teatud põhjusel väga palju erinevate tasuta arstide juures käinud. Abi olen alati saanud. Mingit väga halba suhtumist ei ole ka kohanud. Vist vaid üks kord olin solvunud, kui arstiga oli arstiaja osas möödarääkimine ja arst pärast selle pärast pahandas. Aga see oli ka selline olukord, mida enamus inimesi vist ei peakski mingiks konfliktiks. Mina olen lihtsalt selline tundlik ja tahan arsti juures alati, et kõik oleks sõbralik ja toetav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelgulinna naistenõuandlas ka veebr märts ei ole,aasta sai täis dets aga loodan kui paar kuud üle läheb spiraali kontrollist siis ehk pole hullu.Aprilli kuuks isegi ei teata millal hakatakse nr andma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelgulinna naistenõuandlas ka veebr märts ei ole,aasta sai täis dets aga loodan kui paar kuud üle läheb spiraali kontrollist siis ehk pole hullu.Aprilli kuuks isegi ei teata millal hakatakse nr andma.

see-eest näitab digilugu veebr-märts kokku 402 vaba aega haigekassa raha eest tallinnas: Medicum, 2 erakliinikut (ajakirjandusmajas ja meremeeste haiglas), ITK (Tõnismäe polikliinikus ja Ravi tn), PERH (Sütiste teel),
kokku tasuta aegu 16 erineva arsti juurde (13 naisarsti ja 3 meesarsti)
2 lähimat aega homme ja ülehomme.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 12:51; 08.02 13:21; 11.02 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna kl 14 paikud digiloost homseks Perhi aja, tasuta. Ilmselt oli just ära öeldud, järgm vaba aeg antud arstile oli märtsi lôpuks. Seega, tasub vaadata natukese aja tagant. Ps: Perhi oma koduleht näitas, et aegu pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tasulise arsti juures käies on ainult see hea asi, et saad ise valida kohta, aega ja arsti. Sul on rohkem valikuvabadust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Mis mõttes ühtegi tasuta günekoloogi aega pole ITK-s ???