Esileht Pereelu ja suhted Sõltuvust tekitav armumine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Sõltuvust tekitav armumine

Postitas:

Ma tunnen, et vajan armumisobjekti. Midagi, kedagi kelle järele õhata, mitte ei mõtlegi füüsiliselt midagi teha, aga see energia mida see annab, see tunne, kui äkki kohtud kusagil..

Mul on neid mitmeid olnud, aga alati aja möödudes kadunud, st et objekti enam ei ole silmapiiril. Siin oli kohe enne teema, et kes armus arsti, kes söiduöpetajasse. See platooniline armumine, salajane tunne annab nii suurt energiat ja olen kohe teine inimene,elujõudu täis. Hetkel sellist objekti enam ei ole, olude sunnil kadus ning ma olen nii tühi pikka aega. Pereelu ok, 15 aastat rutiini muidugi, aga petma ei tormakski. Samas tunnen, et vajan seda sútitavat leeki. Kuidas sellist olukorda nimetatakse ja mida ette võtta. See on justkui magus sõltuvus, kui kasvõi kord aastate jooksul see juhtub, kindlasti on sellele nimetus?

Öelge, et ma pole ainuke.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole juba 6 aastat armunud olnud ja viimase paari aasta vältel olen kohati seda tunnet samuti tugevalt igatsenud. Kuid pean tunnistama,et ei mäletagi,mis tunne see oli. Mõistusega tean, aga keha ja tunnetega seda mälestust enam pole,et kuidas täpselt oli.

Vahepeal on olnud kerged pinnapealsed lühiajalised sümpaatiad. Armumiseks kindlasti nimetada ei saa. Lihtsalt selline ajutine silmarõõm. Need tunded suhteliselt kiiresti möödunud,sest inimese mitte nii suurepärane pale on kiirelt selgunud..pole suutnud kedagi läbi roosade prillide vaadelda.

Suhtes ma muidugi pole, seda enam võiks ja tahaks kogeda armumist..kahepoolset muidugi.
Energiast ja motivatsioonist olen tühi ammu. Armumisega kaasnevad “tiivad” on küll vaid helesinine unistus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunnen, et vajan armumisobjekti. Midagi, kedagi kelle järele õhata, mitte ei mõtlegi füüsiliselt midagi teha, aga see energia mida see annab, see tunne, kui äkki kohtud kusagil..

Mul on neid mitmeid olnud, aga alati aja möödudes kadunud, st et objekti enam ei ole silmapiiril. Siin oli kohe enne teema, et kes armus arsti, kes söiduöpetajasse. See platooniline armumine, salajane tunne annab nii suurt energiat ja olen kohe teine inimene,elujõudu täis. Hetkel sellist objekti enam ei ole, olude sunnil kadus ning ma olen nii tühi pikka aega. Pereelu ok, 15 aastat rutiini muidugi, aga petma ei tormakski. Samas tunnen, et vajan seda sútitavat leeki. Kuidas sellist olukorda nimetatakse ja mida ette võtta. See on justkui magus sõltuvus, kui kasvõi kord aastate jooksul see juhtub, kindlasti on sellele nimetus?

Öelge, et ma pole ainuke.

15a abielu ja 3 last.

Olen samasugune olnud viimased 10a. Olen armunud täiesti jaburatesse inimestesse (nt peale ühte esinemist mingisse Eesti vanakooli diskorisse) ja hetkel olen ebanormaalselt armunud ühte eesti sportlasesse. Vaatan temaga tehtud videosid ja fantaseerin. Tean isegi kus ta elab Tallinnas ja fantaseerin sellest, ostan sinna lähedale varsti maja ja kuidas me kohtume seal.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunnen, et vajan armumisobjekti. Midagi, kedagi kelle järele õhata, mitte ei mõtlegi füüsiliselt midagi teha, aga see energia mida see annab, see tunne, kui äkki kohtud kusagil..

Ma arvan, et see on haiglane, et sinu heaolu sõltub nii palju teisest inimesest ja sa veel ise sooovid seda. Peaksid pöörduma psühholoogi poole, et välja selgitada, mis sul valesti on.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei ole suhtes juba pikka aega olnud, aga armuda küll enam ei viitsiks. Minu arust see on nii tüütu ja eriti kui sa ei plaani midagi füüsiliselt ette võtta, seda enam. Milleks ise enda elu keeruliseks teha.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka pidev vajadus olla armunud. Ok, suhte algusaastatel ei olnud ja ega ma ei tutvunudki see aeg eriti uute inimestega. Aga praegu see armumisobjekt vahetub nii umbes iga aasta tagant. Kõige hullem on, et kahel korral on see olnud vastastikune ja olen läinud üle piiri. Ohtlik mäng.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olen. Mul oli ka millalgi periood, kus armumisobjektid vahetusid väga kiiresti ning olin pidevalt uuest armumisest saadava dopamiini laksu all. Ma ei tea, kas sellele on olemas mingit kliinilist diagnoosi või et kui palju erinevaid variatsioone sellisel nähtusel olla võib, aga… see tegi mind psühholoogiliselt väga ebastabiilseks. Aitas ikkagi see, et võtsin end ise kokku ja ütlesin endale, et see peab muutuma. Kuigi see tõesti andis lühiajalises perspektiivis alalise energia-boost’i nagu kõik need kõrge kofeiinisisaldusega kesknärvisüsteemi stimuleerivad energiajoogid, siis pikas perspektiivis see kõik väsitas, kurnas meeletult nii keha kui psüühet. Praegu olen aastaid püsisuhtes ning on lapsed. Ja ei julge mõeldagi, et mässida end sellisesse pöörasusse.
Natuke sarnane tundus minu seisund olevat nähtusele nimega limerence. See väljend on siin Perekoolis varemgi läbi vilksanud. Kui tavaline või normaalne on selline seisund, seda ma ei oska aimatagi. Aga üsna kindel olen, et kui ka meie olukorrad võivad olla erinevad, siis me pole ainsad sellises olukorras.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitav armuda välismaistesse näitljatesse, ohutu, aga samas võimaldab viia end kurssi tema tööde ja tegemiste, isegi instagrami jälgida, kui soovite. Samas ei ohusta olemasolevat suhet.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jääb sellest niisama õhkamisest väheks, ikka tõmme peab olema ja seda juba välja ei mõtle. Aga mäng on tõesti ohtlik.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll armudes ennast enam kontrollida ei suuda, õnneks enamus armumisi mul ühepoolsed olnud, muidu ma jookseks küll kasvõi suvalise narkariga ära ja jätaks nii mehe, lapsed kui vara.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka armunud olla, aga mitte ühepoolselt. Pole seda tunnet nii kaua kogenud, vist isegi üle 5 aasta. Tunnen end kui vana sammaldunud tädike, kuigi tegelikult alles noor inimene. Mis teha.

Oleks hädasti vaja seda armumisest saadavat joovastavat õnnetunnet, energialaksu. Pole liiga kaua õnnejoovastuses ja energiast tulvil olnud. Ühepoolne armumine jällegi seda ei tekita, vaid hoopis tõmbab alla ja tekitab suurt halvavat kurvastust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei ole suhtes juba pikka aega olnud, aga armuda küll enam ei viitsiks. Minu arust see on nii tüütu ja eriti kui sa ei plaani midagi füüsiliselt ette võtta, seda enam. Milleks ise enda elu keeruliseks teha.

Just. Kui mina juba armun, siis tahan seda armumisobjekti endale. Ja olen alati saanud ka. Ilma kättesaamiseta on see tunne väärtusetu. Tõesti peab inimese sees kõva tühimik olema, kui oma kaaslase kõrval seda igatsetakse. Oleks tore, kui mees on armunud teise?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõltuvust tekitav armumine