Esileht Beebi ja mitmikud Mis nimi sobiks teisele lapsele (tüdruk)

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Mis nimi sobiks teisele lapsele (tüdruk)

Postitas:
Kägu

kui esimese nimi Adeele + lisanimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amanda + lisanimi

Miloone + lisanimi

Pauliine + lisanimi

Loviise+ lisanimi

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eliise + …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, mis teile meeldib.

Ühe pere laste nimed ei pea omavahel sobima. Pigem on lihtsam meelde jätta, kui ei sobi. Mul nt onupojad a la Mark ja Mart – arva ära, kui tihti lähevad sassi?

Oma laste nimed on stiilis Rahel, Jako ja Karmen. Iga lapse nimi on eelmisest sõltumatu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heleene

Helena

Hermiine

Luise

Eliise

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan ka lihtsalt valida ilus nimi, ei pea nad kuidagi sobima omavahel muus mõttes 🙂

Näiteks Helmi, Ida, Lisete, Maarja, Miina, Helin

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema või isa vanaemade nimi või vanavanaemade nimi näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, mis teile meeldib.

Ühe pere laste nimed ei pea omavahel sobima. Pigem on lihtsam meelde jätta, kui ei sobi. Mul nt onupojad a la Mark ja Mart – arva ära, kui tihti lähevad sassi?

Oma laste nimed on stiilis Rahel, Jako ja Karmen. Iga lapse nimi on eelmisest sõltumatu.

Ei peagi olema nagu Tipp ja Täpp! Aga minu meelest on ilus, kui sama pere laste nimed omavahel stiililt sobivad. Kummaline on vahel lugeda, kui õdede-vendade nimed on stiilis Greta-Elisabeth, Mati, Älis, Ken-Kevin ja Tõivelemb.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aliise + lisanimi

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, mis teile meeldib.

Ühe pere laste nimed ei pea omavahel sobima. Pigem on lihtsam meelde jätta, kui ei sobi. Mul nt onupojad a la Mark ja Mart – arva ära, kui tihti lähevad sassi?

Oma laste nimed on stiilis Rahel, Jako ja Karmen. Iga lapse nimi on eelmisest sõltumatu.

Ei peagi olema nagu Tipp ja Täpp! Aga minu meelest on ilus, kui sama pere laste nimed omavahel stiililt sobivad. Kummaline on vahel lugeda, kui õdede-vendade nimed on stiilis Greta-Elisabeth, Mati, Älis, Ken-Kevin ja Tõivelemb.

No piisab, kui lihtsalt panna kõigile normaalsed nimed, ei pea nimede juures väga fantaasiat kasutama. Sest kui nad ks kokku sobivad, on ikka hirmus, kui nimed on Elyzäbeth-Ly ja Gäthlyn-Re

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nad peavad OMAVAHEL sobima? Piisab, kui sobib perekonnanimega ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nad peavad OMAVAHEL sobima? Piisab, kui sobib perekonnanimega ju.

Aga mis see sinu asi on? Äkki meeldib nii. Minu arust on ka armas kui õdedel on sarnased nimed. Meie peres on see lausa traditsiooniks. Mul on õega ainult paar tähte vahet ja minu tütardel samuti.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aliide

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu on lastel erinevad nimed. Tean perest, kus kõigil lastel on ühesugused nimed, näiteks Kristi, Kristel, Kristen jne. Minul läheks küll segi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu on lastel erinevad nimed. Tean perest, kus kõigil lastel on ühesugused nimed, näiteks Kristi, Kristel, Kristen jne. Minul läheks küll segi.

Segiminekust hullem on mu meelest, et hakkad kedagi kutsuma ja kõik reageerivad (alguses)
Lastele ka kurnav ehk, koguaeg terita kõrva, keda kutsuti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu on lastel erinevad nimed. Tean perest, kus kõigil lastel on ühesugused nimed, näiteks Kristi, Kristel, Kristen jne. Minul läheks küll segi.

Segiminekust hullem on mu meelest, et hakkad kedagi kutsuma ja kõik reageerivad (alguses)

Lastele ka kurnav ehk, koguaeg terita kõrva, keda kutsuti

See on hull jah, mul üks tuttav pere, kus isa ja poeg on täpselt sama nimega ja kellegi hõikamise peale loomulikult reageerivad mõlemad ja siis järgneb alti täpsustus, jube tüütu 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mis nimi sobiks teisele lapsele (tüdruk)