Esileht Pereelu ja suhted Mis on tema tagamõte?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Mis on tema tagamõte?

Postitas:

Aga kuna mina olen saanud eelnevates suhetes väga palju haiget, siis mul on nagu sisse kodeeritud see, et kõik mehed tahavad ainult seksi ja ei oska eristada inimest kellel on päriselt ka tunded. Mida teie sellise loo põhjal arvate? Kas ta tahab midagi enamat või lihtsalt seepärast pingutab, et ainult lõpuks voodisse saada?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mine käi vaata ära. Proovi järgi, kas sobite, niisama ja voodis. Küsi, mis ta soovib. Sa vist max 22, et sellistel teemadel pead vaevad. Elu on elamiseks. Kui ei sobi tuleb uus. Ja vaevalt, et tänapäeval mõni mees süütust vooruseks peab. Kui ei taha midagi tõsist, aga tõmme on, võta seni seksisõbraks, kuni oma printsi kohtad.

+12
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 16:40; 02.09 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niikaua kui mees seksi tahab, on üldjuhul suhtega kõik korras. Kui enam ei taha, siis ma muutuksin ärevaks, mitte vastupidi.

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole peale kallistamise midagi teinud

Mõned korrad saanud kokku ja kohe kukud kallistama?
Ja siis postitad imestusest nõretava postituse perekooli ja kurdad, et “kõik mehed tahavad seksi”?
Selge see, et mees mõtleb, et sellise naisega bronnid ühise toa, joodad talle klaasikese shampust sisse ja saabki seksi.

Kui mehel tekkivad tunded on, siis ta ei planeeri mingeid sõpru kaasa, et need seal kaks päeva värskel suhtel kõrval passiks.
Pigem on see sõnum sõpradele, et “vaadake, kuidas tuleb ka metsa puud kaasa võtta. Teie peate alles kohapealt hakkama raiuma”.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned korrad saanud kokku ja kohe kukud kallistama?

Mis siin imelikku on? Ma kallistan esimesel kohtumisel nii meeste kui naistega, kui inimene korda läheb ning armas on.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.09 17:12; 02.09 20:05; 02.09 21:52; 04.09 19:47; 10.09 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole peale kallistamise midagi teinud

Mõned korrad saanud kokku ja kohe kukud kallistama?

Ja siis postitad imestusest nõretava postituse perekooli ja kurdad, et “kõik mehed tahavad seksi”?

Selge see, et mees mõtleb, et sellise naisega bronnid ühise toa, joodad talle klaasikese shampust sisse ja saabki seksi.

Kui mehel tekkivad tunded on, siis ta ei planeeri mingeid sõpru kaasa, et need seal kaks päeva värskel suhtel kõrval passiks.

Pigem on see sõnum sõpradele, et “vaadake, kuidas tuleb ka metsa puud kaasa võtta. Teie peate alles kohapealt hakkama raiuma”.

Appi mis kommentaar. Kes viitsib mingit suva naist reisil nädal taluda? Kui lihtsalt seksi tahta, on palju lihtsamaid variante. Ma loodan, et sa tegid selle kommentaariga mingit huumorit.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 16:40; 02.09 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see reis välja näeb, kuhu, kauaks, kuidas on toad broneeritud jne, sellest saab aru, miks ta sind reisile taha. Äkki võib isegi nii olla, et tahabki lähemalt tuttavaks saada 🙂 ma olen küll sellistel reisidel käinud selliste meestega, kellega juba seksinud olen ja kellest ikka suhe on arenenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet pole, mida see mees tahab, aga mingi võõra kutiga kohe prauh reisile minna ei soovita.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas siis iga suhe peab minema viima alati abieluni? Mina olen abielus, aga abiellusin 29-selt, enne seda võtsin elult, mida pakkuda oli – käisin väljas, reisimas jne. Ei hakanud kohe lastele nimesid välja mõtlema.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 18:27; 04.09 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin sel aastal korra ühel pimekohtingul. Oleme mõlemad 50+ vanuses. Me jõime kohvi ja ajasime juttu, ei kallistanud. Järgmisest päevast algas kerge SMS-ja kõneterror, telefon helises ja piiksus vahetpidamata ja härra oli otsustanud, et me sõidame kohe kahekesi koos Miamisse (umbes 2 nädala pärast), tal seal mingi sõber elab jne.
Blokkisin ära, teisiti lahti ei saanud. Ma tegelikult ka ei tea, mis eesmärgid (kui üldse) ja mis mõtted sellise inimese peas on. Ei hakanud igaks juhuks järele uurima. Ta nagu isegi seda ei taibanud küsida, et äkki mul on töö või midagi, ei, kohe 2 nädala pärast istume lennukisse.
Mul küll ei ole mingit huvi võõra inimesega Miamisse minna (et mida elul pakkuda on või nii), nii meeleheitel ma ei ole ja kui tahan, sõidan sinna ise, ei?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kallistan esimesel kohtumisel nii meeste kui naistega, kui inimene korda läheb ning armas on.

Kuidas ta esimesel kohtumisel sulle kohe nii armas on, et ihu tahaks ihu vastu suruda?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 19:16; 02.09 19:19; 02.09 20:15; 04.09 19:34; 04.09 20:05; 08.09 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmisest päevast algas kerge SMS-ja kõneterror, telefon helises ja piiksus vahetpidamata ja härra oli otsustanud, et me sõidame kohe kahekesi koos Miamisse (umbes 2 nädala pärast), tal seal mingi sõber elab jne.

Neid pileteid ei olnud olemas ega tulemas.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 19:16; 02.09 19:19; 02.09 20:15; 04.09 19:34; 04.09 20:05; 08.09 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mine käi vaata ära. Proovi järgi, kas sobite, niisama ja voodis. Küsi, mis ta soovib. Sa vist max 22, et sellistel teemadel pead vaevad. Elu on elamiseks. Kui ei sobi tuleb uus. Ja vaevalt, et tänapäeval mõni mees süütust vooruseks peab. Kui ei taha midagi tõsist, aga tõmme on, võta seni seksisõbraks, kuni oma printsi kohtad.

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.

Perekooli Moderaator

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta esimesel kohtumisel sulle kohe nii armas on, et ihu tahaks ihu vastu suruda?

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.09 17:12; 02.09 20:05; 02.09 21:52; 04.09 19:47; 10.09 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta esimesel kohtumisel sulle kohe nii armas on, et ihu tahaks ihu vastu suruda?

Kommentaar eemaldatud.

Muidugi päris ruttu. Minul aga mitte nii ruttu kui sul, et esimene kohtumine – tere Mati, minu nimi on Pille, sa oled mulle armas – ja kallistus. Ma 2 sekundiga tõesti ei suuda hinnata, kas ma tahan teda emmata või ei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 19:16; 02.09 19:19; 02.09 20:15; 04.09 19:34; 04.09 20:05; 08.09 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A miks sa talle oma numbri andsid?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjah, ma olen ka pool elu mõelnud ja nuputanud, mida mehed tahavad ja mida nad mingi asja all mõtlevad. Nüüd mõtlen, et mida ma ise tahan. Soovitan teemaalgatahale sama – tee, mida ise tahad ja õigeks pead.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 2 sekundiga tõesti ei suuda hinnata, kas ma tahan teda emmata või ei.

Miks sa nii lühikestel kokkusaamistel käid? Restoranis istud ju ikka mõne tunni, saab päris hea pildi inimesest.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.09 17:12; 02.09 20:05; 02.09 21:52; 04.09 19:47; 10.09 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui poolvõõras inimene minuga plaane pidama hakkab, siis arvaksin, et ta elab vanemate toanurgas ja otsib naist, kelle juurde võimalikult kähku sisse kolida:)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet pole, mis ta tagamõte on, seksi tahab ta niikunii, kui vähegi normaalne ja terve mees on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina poolvõõraga ei läheks küll reisile. Ettevaatuse mõttes lihtsalt, eriti kui kaasa tulevad tema sõbrad. Nagu miks võetakse kaasa sõpru? Mis selle point on veel? Unustaks ära sellise. Jah, võib minna hästi, kuid ka väga halvasti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6yyy5

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma kallistan esimesel kohtumisel nii meeste kui naistega, kui inimene korda läheb ning armas on.

Kuidas ta esimesel kohtumisel sulle kohe nii armas on, et ihu tahaks ihu vastu suruda?

Minu jaoks on kallistus üks tervituse liike. Kallistan nii oma sõpru kui ka tuttavaid sh kliente, kui nad ise algust teevad. Ma ei näe kallistamises midagi halba ning kallistusel ja sõbra-(karu)kallil on suur vahe

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 2 sekundiga tõesti ei suuda hinnata, kas ma tahan teda emmata või ei.

Miks sa nii lühikestel kokkusaamistel käid? Restoranis istud ju ikka mõne tunni, saab päris hea pildi inimesest.

Jutt oli esimesest KOHTUMISEST. Esimene kohtumine tähendab 🙂 esimest korda, kui sa inimest alles kohtad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 19:16; 02.09 19:19; 02.09 20:15; 04.09 19:34; 04.09 20:05; 08.09 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt oli esimesest KOHTUMISEST. Esimene kohtumine tähendab ???? esimest korda, kui sa inimest alles kohtad.

See ei kesta ju 2 sekundit. Ikka veidi suhtled. Üldjuhul on inimestele näkku kirjutatud, kes nad on. Silmad, ilme, emotsioon, energia.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.09 17:12; 02.09 20:05; 02.09 21:52; 04.09 19:47; 10.09 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt oli esimesest KOHTUMISEST. Esimene kohtumine tähendab ???? esimest korda, kui sa inimest alles kohtad.

See ei kesta ju 2 sekundit. Ikka veidi suhtled. Üldjuhul on inimestele näkku kirjutatud, kes nad on. Silmad, ilme, emotsioon, energia.

Jutt oli esimesest KOHTUMISEST. Keegi kallistab siin inimesi kohe esimesel kohtumisel.

Mina võiksin kallistada inimest esimese koosveedetud aja LÕPUL, aga mitte kohe kohtumisel. Aga noh, inimesi on igasuguseid, kes kohe tahaks esimesel kohtumisel kohe emmata.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 19:16; 02.09 19:19; 02.09 20:15; 04.09 19:34; 04.09 20:05; 08.09 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, rahune maha, ega ta tänaval suvalisi inimesi ei kallista.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 18:27; 04.09 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, rahune maha, ega ta tänaval suvalisi inimesi ei kallista.

Jutt ju oli, et kallistab esimesel kohtumisel 🙂 Kui ta seda ei mõelnud, siis las õpib selgemalt väljenduma.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 19:16; 02.09 19:19; 02.09 20:15; 04.09 19:34; 04.09 20:05; 08.09 18:05;
To report this post you need to login first.

Kus teemaalgatuses see lugu on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt ju oli, et kallistab esimesel kohtumisel ???? Kui ta seda ei mõelnud, siis las õpib selgemalt väljenduma.

Esimene kohtumine on esimene kokkusaamine. Ma ei ütelnud, et kohtumise alguses. Lugeda ei oska?
Samas, kui tunned inimest enne esmakohtumist, on väga ok kohe tervitades kallistada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.09 17:12; 02.09 20:05; 02.09 21:52; 04.09 19:47; 10.09 00:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis on tema tagamõte?