Esileht Pereelu ja suhted Mis on visiitsuhe?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Mis on visiitsuhe?

Postitas:
Kägu

Minu meelest on monogaamsus ja visiitsuhe absoluutselt erinevad asjad, mis võivad koos eksisteerida aga tingimata ei pruugi . Visiitsuhe võib olla täiesti monogaamne, sest väga paljudel inimestel pole lihtsalt sellist seksuaaltungi ja viitsimistki, et kõrvalt veel mingeid suhteid pidada, elus on huvitavat tegevust muudki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest ka visiitsuhe defineerib ainult selle, et on paar/püsisuhe, aga ei ela koos ühise pinna peal. Mis seal veel on või pole, see pole visiitsuhte definitsiooni puutuv.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Presidendipaaril on hetkel visiitsuhe.

Kas keegi arvab, et nad pole monogaamsed jne jne?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on visiitsuhe abielu, kus mõlemal või ühel on töö selline, et suure osa ajast ollakse kodust eemal.  Kui inimene käib teises riigis töö, on tegemist visiitsuhtega. Mina ei pea visiitsuhteks erinevas elukohas elavate inimeste kohtumisi, kes alles mõtlevad, kas astuda suhtesse või mitte. Suhe on aga kahe inimese kokkulepe, et ollakse suhtes. Ainult seksimine küll mingit suhet  ei tähenda.  Eriti veel ,kui üks arvab, et ta on vaba ja teine arvab, et suhtes. Pole ühelt poole konkreetset ettepanekut alustada suhet, siis senikaua suhet pole. Ja kui pole suhet, ei saa ka olla visiitsuhet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis on visiitsuhe?