Esileht Ilu ja tervis Mis rahutust mina põen?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Mis rahutust mina põen?

Postitas:
Kägu

Vaatan välja, kurb pilves ilm, inimesi eriti ei liigu.

Aga minul ikka tunne, et peaks välja minema, peaks kõndima, muidu ei oleks päev nagu üldse korda läinud.

Samas niisama ma jalutada ka ei oska, mul peab eesmärk olema kuhu jõuda, milleks minna. Kasvõi kuskilt poest midagi vaja tuua.

Aga, vaja ei ole midagi.

Ikka pingutan välja mõelda mida võiks vaja olla osta, et oleks minekul eesmärk.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on igav lihtsalt.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu, sama on ka siis kui on tööd palju (töötan kodus).

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas on see ju tervisele hea. Lähed välja  kõnnid. Ma parem ei analüüsiks seda. Muidu kaob äkki see rahutus ära ja oledki vaid toas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga halb ilm on minu suurim rõõm, siis on mul toaluba.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta koer, siis pole põhjusi vaja leiutada, miks jalutama peab minema.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee sporti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee sporti.

ei viitsi, koera ka ei taha (segab reisimist)

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib ka niisama õues uidata. Paraku mul ei pea olema konkreetset eesmärki või sihti. Kui tekib liikudatahtmine siis sean eesmärgi, et nt kõnnin 45 min või siis kodust jõeni ja tagasi. Elan eramajade rajooni kõrval ja igal aastaajal on huvitavaid asju vaadata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päev otsa toas istudes võibki lolliks minna. Ma elan maal. Läbi terve talve on probleem selle õues käimise ja olemisega, kaua ma mööda kodulähedast teed edasi-tagasi vantsin? Teha pole õues midagi, suurema lume ajab traktor, jalgraja lükkan 5 minutiga puhtaks. Isegi puid pole vaja tuua, maaküte. Ja nii teengi samamoodi kauplusse asja, et oleks päevas mingigi vaheldus. (Ok, jooksmas võiks käia, aga vot see on tõesti asi, mida ma jälestan, eriti veel libedaga.) Viu-viu ühesõnaga, nii ma siin kannatan liiga hea elu käes. Tegelikult nüüd läheb juba kenamaks, eile sai juba kasvuhoones müdistada.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidasin kella 17-ni vastu, nüüd tegin ikka tiiru väljas ära. Tõin ühe piima juurde.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakka fotouitajaks… eesmärk on saada nt vähemalt 3 ilusat pilti.

Igasuguseid eesmärke võib enale seada. Sammude arvust elamusteni.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti normaalne, istuvast eluviisist (veel) rikkumata inimene oled – sul on säilinud loomulik tung liikuda. Ole õnnelik, et see sul on, ja kindlasti ära püüa tahtmist õue minna ja liikuda maha suruda.

Kui muidu tundub imelik õue minna, siis ok, võib ka ju igasugu eesmärke välja mõelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päev otsa toas istudes võibki lolliks minna. Ma elan maal. Läbi terve talve on probleem selle õues käimise ja olemisega, kaua ma mööda kodulähedast teed edasi-tagasi vantsin? Teha pole õues midagi, suurema lume ajab traktor, jalgraja lükkan 5 minutiga puhtaks. Isegi puid pole vaja tuua, maaküte. Ja nii teengi samamoodi kauplusse asja, et oleks päevas mingigi vaheldus. (Ok, jooksmas võiks käia, aga vot see on tõesti asi, mida ma jälestan, eriti veel libedaga.) Viu-viu ühesõnaga, nii ma siin kannatan liiga hea elu käes. Tegelikult nüüd läheb juba kenamaks, eile sai juba kasvuhoones müdistada.

Sama siin! Elan ka maal. Aga kuna mul on pood kahjuks kaugel, siis käin kodukontori päevadel ringi külateid mööda. Imelik või mitte imelik, ma ei tea, aga palju parem tunne on, kui saab jalutada, päev läbi toas istudes tekiks vangi tunne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on täpselt sama probleem! et sihitult ei taha liikuda. koera võtaksin hea meelega, aga paraku abikaasa ei taha koera 🙁 elan tallinna kesklinnas ja tihtipeale ikka mõtlen mingi eesmörgi välja, aga mitte alati.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee sporti.

ei viitsi, koera ka ei taha (segab reisimist)

Igav ja saamatu tundud. Pole nn. drive’i. See ongi sinu probleem.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole nn. drive’i.

Tõlge?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina selline, kes hea meelega üldse ei läheks õue.

Kuna mõistusega saan aru, et liikumine värskes õhus on hädavajalik, võtsin koera. Niisuguse tõsise päriskoera, mitte diivanituusti.

Nüüd käin temaga igapäevaselt pikki ringe, pärast on nii hea tunne kehas. Aga vot üksi ja eesmärgita seda teha ei suutnud.

Minu mees oli ka alguses totaalselt koera vastu, aga nüüd ülla-ülla, kes on kõige rohkem koeravaimustuses? Mees loomulikult!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad ehk jalutada kellegi koera.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad ehk jalutada kellegi koera.

Kellegi koera? Inimene peab enda koera jalutama, kellest hoolida ja keda armastada. VÕi siis tõesti, töötama varjupaigas või kuskil, kus jalutatakse raha eest inimeste koeri. Pealegi kui enda koer, siis see sunnib nui neljaks jalutama, kui kellegi teise koer, saab alati alt hüpata, et ma ei viitsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis Mis rahutust mina põen?