Esileht Kasutajaabi ja mõtted Mis teema on nende lipukestega teema taga?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mis teema on nende lipukestega teema taga?

Postitas:

Vaatan teemat aga ei kommenteeri ja mõnda kiidan siis teema taha jääb lipuke. Samas teemat kus kommentaari lisan kaob lipuke tagant ära, kui olen näiteks eelnevalt vaadanud ainult ja lipp taga.
Kas ei ole asja mõte see ikka, et kommenteerin ja siis jääb teema taha lipp lehvima? Midagi on mul või teil sassis. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu tuleb klikkida, et teemas otse selle kohani jõuda, kus mul viimati lugemine pooleli jäi?!? Need olidki need lipukesed, mida te praegu kohendate või??? Hetkel igatahes ei ole kohe kindlalt “lahendus parim”!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lipukesed peavad jääma ka nende teemade taha, mida olen avanud ja lugenud, et jõuda kohe uue kommentaarini! Siiani oli asi täiesti normaalne. Miks peab kõik ümber tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lipukesed peavad jääma ka nende teemade taha, mida olen avanud ja lugenud, et jõuda kohe uue kommentaarini! Siiani oli asi täiesti normaalne. Miks peab kõik ümber tegema?

Sest nii on NEIL mugavam. Meie käime siin niikuinii, vahet pole ju, kui natuke ebameeldivusi tuleb taluda… Selle peale muidugi ei mõelda, et kui ühel päeval oleks foorum kägudest tühi, poleks neil ka tööd.
Aga no nii ühise mütsi alla ei saa iial pk kägusid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole ühtegi lipukest kusagil või on terve ühe foorumi kohta näiteks üks suvaline, kuigi olen kommenteerinud paljusid, lugenud kõiki teemasid ja on ka uued postitused lisandunud. Kus on minu lipukesed?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure sekeldamise tulemusel saavutasite tagasi jõulueelse seisukorra.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure sekeldamise tulemusel saavutasite tagasi jõulueelse seisukorra.

Noh, siis tulevad kohe ju ka jôulud ja kingitused!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Mis teema on nende lipukestega teema taga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.