Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis tegelikult toimub? Päriselt?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )

Teema: Mis tegelikult toimub? Päriselt?

Postitas:
Kägu

Äkksurmasid on olnud kogu aeg, eriti 40-50 vanuses meeste hulgas. Kas neid on sel aastal rohkem ja kui on, siis kas seepärast, et inimesed said süsti või seepärast, et firmad lähevad pankrotti, pered laostuvad, elutööd hävivad … mine sa võta kinni. Väita, et põhjusi on ainult üks, mina küll ei julgeks.

Mõlemal juhul ma vaataks meie valitsuse poole, kes on need olukorrad põhjustanud. Või siin keegi päriselt usub, et ongi vältimatult vajalik inimesi vaktsineerimata jätmise pärast nt tööst ilma jätta?

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemal juhul ma vaataks meie valitsuse poole, kes on need olukorrad põhjustanud. Või siin keegi päriselt usub, et ongi vältimatult vajalik inimesi vaktsineerimata jätmise pärast nt tööst ilma jätta?

Palju siin neid inimesi vaktsineerimise pärast tööst ilma jäetud on? Käputäis, ütleks. Mina rääkisin majandusest, mis piirangute pärast kannatab, valdkondadest, mis surevad – restoranid ja muu meelelahutus, kinod, teatrid, muusikud, reisifirmad, hotellid. Mõlema puhul peaks vaatama valitsuse poole? Ei tea miks? Lihtsalt seepärast, et keegi peab ju süüdi olema? Katastroofis on süüdi katastroof, mitte valitsus. Piirangud on olnud vajalikud pandeemia ohjamiseks, sama lugu vaktsineerimisega.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on uudis (peavoolumeedias muide), et ülesuremus sel aasta on üle 3000 inimese. Teeme väikese arvutuse. Oletame, et jaanuarist aprillini ja septembrist detsembrini, ehk siis 8 kuu jooksul, suri iga päev 5 inimest koroonasse. See teeb kuskil 1200 inimest. Minu küsimus on, millesse surid need ülejäänud 1800 liigsurijat. Seda juttu, et suvisesse kuumalainesse, no ma ei kujuta ette, kes seda uskuma peaks. Äkki ikka vaktsiinisurmad? Kuulen juba kisa – see ei ole v6imalik, see on vanden6uteooria!!!

vastus on ju selge: põhjuseks on vaktsiinikiirgus ja -magnetism.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on uudis (peavoolumeedias muide), et ülesuremus sel aasta on üle 3000 inimese. Teeme väikese arvutuse. Oletame, et jaanuarist aprillini ja septembrist detsembrini, ehk siis 8 kuu jooksul, suri iga päev 5 inimest koroonasse. See teeb kuskil 1200 inimest. Minu küsimus on, millesse surid need ülejäänud 1800 liigsurijat. Seda juttu, et suvisesse kuumalainesse, no ma ei kujuta ette, kes seda uskuma peaks. Äkki ikka vaktsiinisurmad? Kuulen juba kisa – see ei ole v6imalik, see on vanden6uteooria!!!

vastus on ju selge: põhjuseks on vaktsiinikiirgus ja -magnetism.

aga sa seda suudad endale ette kujutada et keegi ilma koroonadiagnoosita koroonasse on surnud

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju siin neid inimesi vaktsineerimise pärast tööst ilma jäetud on? Käputäis, ütleks. Mina rääkisin majandusest, mis piirangute pärast kannatab, valdkondadest, mis surevad – restoranid ja muu meelelahutus, kinod, teatrid, muusikud, reisifirmad, hotellid. Mõlema puhul peaks vaatama valitsuse poole? Ei tea miks? Lihtsalt seepärast, et keegi peab ju süüdi olema? Katastroofis on süüdi katastroof, mitte valitsus. Piirangud on olnud vajalikud pandeemia ohjamiseks, sama lugu vaktsineerimisega.

Ma ei ütleks, et väga käputäis. Ja suur osa neist absoluutselt põhjendamatult. Lisaks need, kes on hirmuga vaktsineerinud ja edasi töötavad – stress ja pinged on ka sellistel inimestel.
Ja kas restorane ja nende külastajaid peedib meil vanajumal või? Või sa siiralt arvadki, et praegu oleks megaohtlik nt kõigil koos kohvikus istuda? Ohjame pandeemiat?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kas restorane ja nende külastajaid peedib meil vanajumal või? Või sa siiralt arvadki, et praegu oleks megaohtlik nt kõigil koos kohvikus istuda? Ohjame pandeemiat?

See oli küll veider küsimus. Jah, loomulikult on restoranis istumine üks viise, kuidas viirus levida saab, mis küsimus see üldse on?

Lisaks need, kes on hirmuga vaktsineerinud ja edasi töötavad – stress ja pinged on ka sellistel inimestel.

Nüüd on sul küll stress olemas, eksole 😀 Enne, surma põhjusena, polnud olemaski 😀 Justnimelt, kõik see olukord kokku põhjustabki stressi ja stress omakorda kümnel erineval moel surmasid.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Auhind sellele kes suudab selle adekvaatselt lahti seletada. Kuidas saab selline asi olla võimalik?

Raamatu copyright on 2020

Ja raamat räägib omicroni tüvest!

 

https://www.amazon.com/UNDERSTANDING-OMICRON-VARIANT-Questions-Informed/dp/B09MYL7R13

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Auhind sellele kes suudab selle adekvaatselt lahti seletada. Kuidas saab selline asi olla võimalik?

Raamatu copyright on 2020

Ja raamat räägib omicroni tüvest!

https://www.amazon.com/UNDERSTANDING-OMICRON-VARIANT-Questions-Informed/dp/B09MYL7R13

Amazoni su veebilehitseja läheb, aga kuhugi mujale mitte?

 

https://www.logically.ai/factchecks/library/f0c86263

 

Sõna otseses mõttes kümme sekundit guugeldamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3917145:
Ja kas restorane ja nende külastajaid peedib meil vanajumal või? Või sa siiralt arvadki, et praegu oleks megaohtlik nt kõigil koos kohvikus istuda? Ohjame pandeemiat?
See oli küll veider küsimus. Jah, loomulikult on restoranis istumine üks viise, kuidas viirus levida saab, mis küsimus see üldse on?

Sa ronid tavaliselt võõraste inimeste lauda istuma? Või istud ikka koos selle inimesega, kellega tulidki? Kust te siis tulite koos, seal ei levinud midagi? Lollakad

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ronid tavaliselt võõraste inimeste lauda istuma? Või istud ikka koos selle inimesega, kellega tulidki? Kust te siis tulite koos, seal ei levinud midagi?

Sa pole vist päris aru saanud, kuidas covid levib ja mida tähendab aerosoolne levimine? See tähendab, et samas ruumis pole vahet, kas istud ühes lauas või mitte, ikka levib.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lähtuda 2×2 nõudest (mis tundub mõistlik), siis, jah, on ikka vahe küll, kus sa istud. Aerosool langeb ka lõpuks tänu gravitatsioonile maha ja jääbki sinna.

Kes siin räägib katastroofist… defineerime selle kõigepealt. Praegune on üleshaibitud, 0.1 (max) suremusega haigus. Meil on suuremaid muresid. Kuidas saab sama jama 2 aastat järgemööda jahuda? Kas te ei jälgi muid uudiseid?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ronid tavaliselt võõraste inimeste lauda istuma? Või istud ikka koos selle inimesega, kellega tulidki? Kust te siis tulite koos, seal ei levinud midagi?

Sa pole vist päris aru saanud, kuidas covid levib ja mida tähendab aerosoolne levimine? See tähendab, et samas ruumis pole vahet, kas istud ühes lauas või mitte, ikka levib.

Siis me oleks supermarketis käies kõik juba ammuilma haiged. Kuidas sa nii naiivne oled?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis me oleks supermarketis käies kõik juba ammuilma haiged. Kuidas sa nii naiivne oled?

Sa pole märganud, et marketis on sul mask ees?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Auhind sellele kes suudab selle adekvaatselt lahti seletada. Kuidas saab selline asi olla võimalik?

Raamatu copyright on 2020

Ja raamat räägib omicroni tüvest!

https://www.amazon.com/UNDERSTANDING-OMICRON-VARIANT-Questions-Informed/dp/B09MYL7R13

Amazoni su veebilehitseja läheb, aga kuhugi mujale mitte?

https://www.logically.ai/factchecks/library/f0c86263

Sõna otseses mõttes kümme sekundit guugeldamist.

Vaxifanatt leidis factchecki, hurraa, kergenduuuuus!

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kes siin räägib katastroofist… defineerime selle kõigepealt. Praegune on üleshaibitud, 0.1 (max) suremusega haigus. Meil on suuremaid muresid.

Mitte suremuses pole küsimus, vaid selles, et meditsiini ressurss on selle haiguse pärast kinni. Krt, mõni elab ikka täitsa omas maailmas, pole ööd ega mütsi aru saanud, mis toimub.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siin räägib katastroofist… defineerime selle kõigepealt. Praegune on üleshaibitud, 0.1 (max) suremusega haigus. Meil on suuremaid muresid.

Mitte suremuses pole küsimus, vaid selles, et meditsiini ressurss on selle haiguse pärast kinni. Krt, mõni elab ikka täitsa omas maailmas, pole ööd ega mütsi aru saanud, mis toimub.

See laul hakkab ka natuke tüütuks muutuma juba. See meie meditsiini ressurss on koguaeg kuskil pe*ses kinni olnud. Vaata mismoodi arstid riiklikus vastuvõtus käituvad – hilinevad tööle (jah, olen ise oodanud endokrinoloogi kabineti ukse taga hommikul esimese patsiendina, kui siis proua pool tundi hiljem rahulikult kohale lehvis), lähevad enne vastuvõtu lõppu minema (kirjutavad, et patsient jättis tulemata jne). Pistku tõesti endale sinna kohta see jutt, kuidas neil ressurss kuskil kinni on. Eetika ja moraal on neil kuskil kinni.

+8
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kes siin räägib katastroofist… defineerime selle kõigepealt. Praegune on üleshaibitud, 0.1 (max) suremusega haigus. Meil on suuremaid muresid.

Mitte suremuses pole küsimus, vaid selles, et meditsiini ressurss on selle haiguse pärast kinni. Krt, mõni elab ikka täitsa omas maailmas, pole ööd ega mütsi aru saanud, mis toimub.

Ise elad omas maailmas, kui kokku ei vii, et meie riigi stiilis varajane ravi a la istu kodus kuni huuled lähevad siniseks ei hoia kedagi haiglast eemal.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte suremuses pole küsimus, vaid selles, et meditsiini ressurss on selle haiguse pärast kinni.

Tasulisena ei ole kunagi kinni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte suremuses pole küsimus, vaid selles, et meditsiini ressurss on selle haiguse pärast kinni.

Tasulisena ei ole kunagi kinni.

See süsteem on läbinisti mäda. Needsamad arstid, kelle juurde ootad vastuvõtule 2-3 kuud, on tasulises kohe saadaval. Vähe sellest, et meie hambaravi on pigem äri kui ravi, ka muu meditsiin tüürib sinnapoole, et kui teenust tahad, siis maksa aga.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Needsamad arstid, kelle juurde ootad vastuvõtule 2-3 kuud, on tasulises kohe saadaval.

Aga mis selles veidrat on, kui piir on rahastamises, mitte arstide töövõimes. Riik on välja arvutanud mingi ravivajaduse, mille piires töötunde arstidelt ostab ning kinni maksab. Mõne arsti jaoks tähendab see, et päevas on 2 riiklikult tasustatud töötundi, loogiline, et ta ülejäänud aja tahab ikka ka tööd teha ja pakub siis enda teenuseid tasuliselt. Nii on, mulle pole uudis, et meie riik kuigi rikas pole. Eriti kui peab eurohullusi kaasa tegema (elekter ja kliima jms).

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Needsamad arstid, kelle juurde ootad vastuvõtule 2-3 kuud, on tasulises kohe saadaval.

Aga mis selles veidrat on, kui piir on rahastamises, mitte arstide töövõimes. Riik on välja arvutanud mingi ravivajaduse, mille piires töötunde arstidelt ostab ning kinni maksab. Mõne arsti jaoks tähendab see, et päevas on 2 riiklikult tasustatud töötundi, loogiline, et ta ülejäänud aja tahab ikka ka tööd teha ja pakub siis enda teenuseid tasuliselt. Nii on, mulle pole uudis, et meie riik kuigi rikas pole. Eriti kui peab eurohullusi kaasa tegema (elekter ja kliima jms).

Mis selles veidrat on? Veider on sellise ravivajaduse arvutuse ja rahastamisotsuse juures nutta mingist meditsiini üle koormamisest.
Kui riigil ei ole raha maksta arstile rohkem kui 2 töötunni eest päeavas, siis äkki ei oleks vaja teha täna näiteks sadade tuhandete eest mingit vaktsiinireklaami jms rumalusi? Äkki oleks aeg seda tohutult nõrgukest meditsiini siis veidi tugevdama hakata, et ei kukuks kohe maoli maha, kui inimestel päriselt abi vaja on ja ei ole aega kuid või aastaid tiksuda ja oodata (nagu siiani).

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii on, mulle pole uudis, et meie riik kuigi rikas pole. Eriti kui peab eurohullusi kaasa tegema (elekter ja kliima jms).

Eurohullusi ei pea kaasa tegema. Seegi on valitsuse valik.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis selles veidrat on, kui piir on rahastamises, mitte arstide töövõimes. Riik on välja arvutanud mingi ravivajaduse, mille piires töötunde arstidelt ostab ning kinni maksab. Mõne arsti jaoks tähendab see, et päevas on 2 riiklikult tasustatud töötundi, loogiline, et ta ülejäänud aja tahab ikka ka tööd teha ja pakub siis enda teenuseid tasuliselt. Nii on, mulle pole uudis, et meie riik kuigi rikas pole. Eriti kui peab eurohullusi kaasa tegema (elekter ja kliima jms).

Ehk jätaks siis miljon+1-le lollusele raha raiskamata ja tugevdaks meditsiini.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis selles veidrat on, kui piir on rahastamises, mitte arstide töövõimes. Riik on välja arvutanud mingi ravivajaduse, mille piires töötunde arstidelt ostab ning kinni maksab. Mõne arsti jaoks tähendab see, et päevas on 2 riiklikult tasustatud töötundi, loogiline, et ta ülejäänud aja tahab ikka ka tööd teha ja pakub siis enda teenuseid tasuliselt. Nii on, mulle pole uudis, et meie riik kuigi rikas pole. Eriti kui peab eurohullusi kaasa tegema (elekter ja kliima jms).

Milleks siis üldse valitsus on kui kõik loksub suvaliselt?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eurohullusi ei pea kaasa tegema. Seegi on valitsuse valik.

Ei ole. See oli rahva valik – olla Euroopa Liidu liige.

Mis selles veidrat on? Veider on sellise ravivajaduse arvutuse ja rahastamisotsuse juures nutta mingist meditsiini üle koormamisest.

Haiglate rahastamine ja ambulatoorse ravi rahastamine ei ole ju ühesugused ometi. Me rääkisime ambulatoorsest vastuvõtust.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eurohullusi ei pea kaasa tegema. Seegi on valitsuse valik.

Ei ole. See oli rahva valik – olla Euroopa Liidu liige.

Mis selles veidrat on? Veider on sellise ravivajaduse arvutuse ja rahastamisotsuse juures nutta mingist meditsiini üle koormamisest.

Haiglate rahastamine ja ambulatoorse ravi rahastamine ei ole ju ühesugused ometi. Me rääkisime ambulatoorsest vastuvõtust.

Mina rääkisin samuti ambulatoorsest. Ka seal on asjad täiesti mädad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina rääkisin samuti ambulatoorsest. Ka seal on asjad täiesti mädad.

Ja ambulatoorsel vastuvõtul polegi koroonateemaga kuigivõrd seost. Seega ma ei mõista, kuidas selle rahastamise muutmine kuidagi koroona vastu võidelda aitaks. Selgitad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänane (18. dets) Lobjakas vs Vooglaid on väga huvitav

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänane (18. dets) Lobjakas vs Vooglaid on väga huvitav

hmm, alles see oli, kui vooglaid kuulutas, et see saade kaob.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina rääkisin samuti ambulatoorsest. Ka seal on asjad täiesti mädad.

Ja ambulatoorsel vastuvõtul polegi koroonateemaga kuigivõrd seost. Seega ma ei mõista, kuidas selle rahastamise muutmine kuidagi koroona vastu võidelda aitaks. Selgitad?

Ma räägin meditsiinisüsteemist tervikuna, mida sa demagoogitsed? Ning on küll ka ambulatoorne vastuvõtt seotud nii koroona kui vaktsineerimisega, ei ole ainult terved või haiglapatsiendid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis tegelikult toimub? Päriselt?