Esileht Väikelaps Mis teie lastel eile seljas oli ?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mis teie lastel eile seljas oli ?

Postitas:

Tuul nii suur ja väga soe ei olnud 16 kraadi Tallinn. Meil olemas dressikas,mis ei ole kōrge kaelusega ja kurk paljas.Kus poodides olete näinud kōrge kaelusega(kataks kurgu kinni) ja kapuutsiga dressipluuse ?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kõik dressipluusid ja jakid alati kõrge kaelusega:

Antud pildid on hm ja sportsdirectist, midagi ikka leiab suurematest poodidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile oli seljas voodrita õhuke shellkombe ja all paksem meriinoriiete komplekt, tuulega oli tajutav temp ju veel madalam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikupool olis eljas kõrge kaelusega sviiter + dressipluus, kilepüksid ja kõrvu kattev müts, kummikud (öösel sadas vihma). Endal suht sama,va müts. Välja läksime juba enne 10. 12 paiku võtsin neil sviitrid alt ja mütsid ära ning kummikud võisid crocside vastu vahetada . ja ka õhtupoolikul ilma sviitri ja mütsita. Päevasel ajal tuul meil nii jahe ei olndu, et peaks kurku kõvasti katma. eks paljus õltubki täpselt, msi ikka teie juures ilmaga toimub, Eesti eri paigus võib väga erinev olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale lõunat Tallinnas ca 19 kraadi + jahedapoolsem tuul. T-särk, dressipluus ja dressipüksid, tennised. Mütsi ei tahtnud, eelistas kapuutsi. Dressipluus on eest suht lahtine, vajadusel kasutan väikest salli (puuvillane, tagant trukiga), aga eile seda vaja ei läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll veidi suuremad juba, aga täielikud hilpharakad. Suurem oli lühikeste pükste ja dressikaga, noorem kolmveerandretuuside ja dressikaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu omadel olid tavalised dressid, kaela pärast küll ei muretsenud. Vajadusel saab ju salli kaela panna, ei pea mibgi teab mis kõrge kaelusega dressipluus olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 16:44; 04.07 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on nii tugev tuul nagu eile oli, siis ainult dressipluusist ei piisa, siis peaks ikka olema mingi kilejope või softshell, nahktagi, mis tuule rohkem kinni peab. kasvõi vateeritud vest dressika peal, siis on kere soe.

Minu lapsel oli eile softshell, selle all õhuke puuvillane kampsun.

Ma olen näiteks siit tellinud mitu suvejopet, täitsa head.

https://www.51015kids.eu/product/search_products?query=kurtka

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on nii tugev tuul nagu eile oli, siis ainult dressipluusist ei piisa, siis peaks ikka olema mingi kilejope või softshell, nahktagi, mis tuule rohkem kinni peab. kasvõi vateeritud vest dressika peal, siis on kere soe.

Mis mõttes ei piisa, kui me kõik tundsime end hästi ja keegi ei külmetanud? 😀 Äkki laseks ikka igaühel endal otsustada?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 16:44; 04.07 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile oli lastel (6 a ja 8 a) seljas T-särk, poolpikad retuusid ja dressikas. Pärastlõunal mänguväljakul päikese käes turnides ja joostes hakkas neil palav, siis võtsid dressikad ära. Tallinnas, Mustamäel. Tundus selline tavaline dressikailm (+17 näitas mul telefonis, päikese käes oli soojemgi), aga vahepeal hakkas mul endalgi palav, võtsin teksajaki seljast ja olin lühkeste varrukatega kleidiga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen märganud, et selline kihitamine ja riidest lahti-riidesse meie poisi puhul tekitab ainult protesti. Üsna keeruline selliste ilmadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Mis teie lastel eile seljas oli ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.