Esileht Pereelu ja suhted mis toimub minu peas naeratuse taga

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: mis toimub minu peas naeratuse taga

Postitas:
Kägu

jaks on otsas ja teha pole midagi, ei suuda enam elada lõputus negatiivsuses, see lihtsalt tõmbab energiast tühjaks ja väntsutab ära, mingit mõtet ei näi sel olevat, piiri ma sellele panna ei oska, saan vaid hambaid näha ja mõnitada, kui üritan, keegi mind ei tunnusta ega tänulikkust ei väljenda, olengi nagu ori, endassetõmbunud, hambaid kokku suruv, ennast pisendav, järgmist hoopi ootav narts

0
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hakkab jälle pihta, no ei õpi see inimene. Öeldi sulle sada korda-eemaldu nendest inimestest ja ela oma elu.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust tuleb see negatiivsus ja miks sa sellest eemalduda ei saa?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tahad kurta ja et sind keegi haletseks või sa tahad muuta midagi oma elus? Kui muuta tahad, siis pead arvestama, et inimesed, kes sind jalamatina on harjunud kasutama, ei muuda kuigi kiiresti seda kujutluspilti, mis neil sinust on. Nad usuvad, et sa talud kõike edasi nagu seni. Seega suures plaanis kaks võimalust: sa kas eemaldud nendest inimestest, kes sind alavääristavad või sa suhtled nendega edasi, aga kehtestad ennast (rahulikult, vaikselt, konkreetselt, tülikonksu alla neelamata) ja sead piirid. Kui on füüsiline vägivald, siis teine variant ei sobi, vaja on lahku kolimist, kui viibid nendega ühe katuse all.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaks on otsas ja teha pole midagi, ei suuda enam elada lõputus negatiivsuses, see lihtsalt tõmbab energiast tühjaks ja väntsutab ära, mingit mõtet ei näi sel olevat, piiri ma sellele panna ei oska, saan vaid hambaid näha ja mõnitada, kui üritan, keegi mind ei tunnusta ega tänulikkust ei väljenda, olengi nagu ori, endassetõmbunud, hambaid kokku suruv, ennast pisendav, järgmist hoopi ootav narts

Keegi ei tunnusta? Normaalne elu, mind ka pole kunagi otseselt tunnustatud. Tunnustamine on võlts paljudel juhtudel, kui tunnustamisega ära harjub, siis tundubki, et kõik on halvasti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

möh?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahenduse olemus on väga lihtne: eemaldu negatiivsetest inimestest ja meediauudistest. Tegele asjadega, mis ei tekita ärevust ja hirmu, vaid pakuvad meelerahu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaks on otsas ja teha pole midagi, ei suuda enam elada lõputus negatiivsuses, see lihtsalt tõmbab energiast tühjaks ja väntsutab ära, mingit mõtet ei näi sel olevat, piiri ma sellele panna ei oska, saan vaid hambaid näha ja mõnitada, kui üritan, keegi mind ei tunnusta ega tänulikkust ei väljenda, olengi nagu ori, endassetõmbunud, hambaid kokku suruv, ennast pisendav, järgmist hoopi ootav narts

Sa oled samasugune nagu see südamehaige terviserubriigis. Iga natukese aja tagant uus teema.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ära suhtle nende inimestega, mida siin üldse arutada. mina näiteks lõpetasin emaga suhtlemise ligi 3 aastat tagasi ja olen väga rahul. ma arvan, et mu ema pole rahul, sest tal polnud enam jalamatti, kelle peal oma tujud välja elada. minu ema on minu puudumise tõttu võtnud nüüd meeleolude väljaelamiseks ette oma õetütre, minu täditütre. just rääkisin täditütrele, et ärgu lasku kaastundest vana inimese vastu ennast mõnitada, piirid tuleb panna. ma ise kannatasin liiga kaua ja kahetsen, et juba 20 aastat tagasi olukorda ei lõpetanud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära siis naerata, kui see nii raske on. Näita ausalt oma tundeid ja võta oma elu enda kätte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära siis naerata, kui see nii raske on. Näita ausalt oma tundeid ja võta oma elu enda kätte.

No ta ei saa ju. Siis ei saa enam ohvrit mängida. Inimene ilmselgelt januneb tähelepanu järele.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ära suhtle nende inimestega, mida siin üldse arutada. mina näiteks lõpetasin emaga suhtlemise ligi 3 aastat tagasi ja olen väga rahul. ma arvan, et mu ema pole rahul, sest tal polnud enam jalamatti, kelle peal oma tujud välja elada. minu ema on minu puudumise tõttu võtnud nüüd meeleolude väljaelamiseks ette oma õetütre, minu täditütre. just rääkisin täditütrele, et ärgu lasku kaastundest vana inimese vastu ennast mõnitada, piirid tuleb panna. ma ise kannatasin liiga kaua ja kahetsen, et juba 20 aastat tagasi olukorda ei lõpetanud.

Südames loodan, et leiate emaga leppimise. Ka minul olid keerulised suhted. Eemaldusin mitmeks aastaks. Tundus, et ega ei tuntud huvi ka. Siis sain oma lapse.. Kui vanaema juures käisin, kohtusin ka emaga. Algul ta hoidis eemale, aga vähehaaval hakkas jää sulama. Lõpuks suhtlesime juba nagu inimene inimesega. Ja siis jäi ta haigeks, väga haigeks ja varsti teda enam ei olnudki. Veel hiljemgi nägin temast halba und, aga kui leidsin oma südames andestuse ja mõistmise, et meil kõigil on siiski ainult 1 ema, siis ka vaim rahunes. Loodan Teie pärast..

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi ei tunnusta, siis saad ju ise mõelda, et miski on hästi tehtud. Tegelikult ju väga palju räägitakse sellest kriitikast ja õiendamisest nüüd. Varasem põlvkond on ka ise teise kasvatusega ja pigem ütleb seda mis on halvasti. Hea ütlemine või kiitmine ei tule pähegi. See võib tunduda  isegi võlts.  Sest see et midagi tehakse, on ju normaalne, mis seda kiita.

Ja teisalt on ju ka teine arvamus, et kiida lolli siis loll rabab.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

keegi mind ei tunnusta ega tänulikkust ei väljenda, olengi nagu ori, endassetõmbunud, hambaid kokku suruv, ennast pisendav, järgmist hoopi ootav narts

Iseennast on vaja õppida hindama. Mingi eneseuhkus peab inimesel olema. Kui juba iseennast nartsuna kohtled ja määratled, siis võivad teised sind ka kätel kanda ja ülekullata, aga energiast tühja ja väntsutatuna tunned end ikka, kuna see teistest sõltuv kiituse- ja tunnustusvajaduse karikas on põhjatu.

Naerata iseendale. Tee asju, mille eest iseennast tunnustada. Õpi ise endale meeldiv olema. Tunnusta, kiida teisi. Alusta pisikeste positiivsete asjade märkamist. Leia enda iseseisev mina üles.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja veel… alati on võimalus narts edasi olla. Sinu valik. Maailma muutmine algab endast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib, et siin on nii arukad nõuandjad ja kommenteerijad. Puhas kuld!  Lisada pole midagi, tee nagu eelpool nõu antud. Terviseid Muumiorgu!

 

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib, et siin on nii arukad nõuandjad ja kommenteerijad. Puhas kuld! Lisada pole midagi, tee nagu eelpool nõu antud. Terviseid Muumiorgu!

Sellisest vastusest on raske välja lugeda mida öeldi. Sõnad on nagu head ja ilusad, aga mõte ise ei tundu selline. Kas nii räägitakse t a kodus ka?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisest vastusest on raske välja lugeda mida öeldi. Sõnad on nagu head ja ilusad, aga mõte ise ei tundu selline. Kas nii räägitakse t a kodus ka?

Sellel polnudki mõtet, see oli teemaga seostamatu lalin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisest vastusest on raske välja lugeda mida öeldi. Sõnad on nagu head ja ilusad, aga mõte ise ei tundu selline. Kas nii räägitakse t a kodus ka?

Sellel polnudki mõtet, see oli teemaga seostamatu lalin.

Kas see võib mõjuda solvavalt mis arvad, kui ka kodus nii tehakse? Räägid midagi ja teine vastab hoopiski vastuseks midagi# täitsa teisest ooperist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaks on otsas

ja teha pole midagi.

ei suuda enam elada

lõputus negatiivsuses,

see lihtsalt tõmbab

energiast tühjaks

ja väntsutab ära,

mingit mõtet ei näi sel olevat.

 

Piiri ma sellele

panna ei oska,

saan vaid hambaid näha ja mõnitada

kui üritan,

keegi mind ei tunnusta

ega tänulikkust ei väljenda.

 

Olengi nagu ori

endassetõmbunud

hambaid kokku suruv

ennast pisendav

järgmist hoopi ootav narts.

 

— Kägu

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, su jutt on nagu pärit mõnest nõukogude-aegsest teismeliste tüdrukute salmikust. Seal ikka leierdati selliseid ilusaid lausekesi stiilis “Mäleta tüdrukut, kes tihti naeratas, kuid harva oli õnnelik” või “Roos närtsib, marmor puruneb, kuid armastus ei unune”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Psühhiaatri juures on käidud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted mis toimub minu peas naeratuse taga