Esileht Ilu Mis veider värk nende kortsuvastaste kreemidega on?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mis veider värk nende kortsuvastaste kreemidega on?

Postitas:

Ma olen 40 ja elu jooksul mitu korda proovinud kortsukreeme. Enamasti on tegu mingite testritega või kuskilt tellides/ostes kaasa antud kingitustega. Minu jaoks lõpeb see alati ühtemoodi: need kreemid kõlbavad paremal juhul käte- või jalakreemiks, et ära kasutada. Näol on tulemus täitsa hirmus. Esiteks on need kõik mingi imeliku spetsiifilise lõhnaga, ei tea, mis koostisosa see on, kõigis lõhnab sarnaselt. Ühtlasi on need kreemid kohutavalt õlised, mul nägu läigib pärast nagu klaaskuul. Paks raske tunne on näos, kogu aeg selline tunne, et tahaks pesema minna. Muidugi ei saa kunagi aru, et nahk siledam oleks, aga vbl neid peaks pikalt kasutama, et efekt oleks.
Varem ma mõtlesin, et ju mu nahk siis pole piisavalt vana veel nende jaoks, aga nüüd, minuvanused ju ikka kasutavad juba selliseid tooteid. Mis värk on, miks need kreemid sellised imelikud on?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 26.06 15:55; 06.07 09:50; 11.10 18:01; 29.02 18:29; 22.06 16:59; 02.07 00:37; 23.01 06:57; 01.02 18:40; 27.05 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mis kreeme sina oled kasutanud, aga ma ise pole seda küll täheldanud. Kasutan retinooliga kreeme.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novott, mina ka enam ei tea, mis kreeme ma kasutasin, sest ikka mitmeid erinevaid oli. Nii nagu isepäevituvatel kreemidel on kõigil mingi äratuntav iseloomulik lõhn, nii on kortsukreemidega ka.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 18:29; 01.03 01:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On sul loomulikult rasvane näonahk, või on nooremana olnud? Mina ka kaua aega ei kasutanud kreeme, ei kortsuvastaseid ega üldse mitte mingisuguseid. Tunne kreemi pealepanekul oli täpselt nagu sa kirjeldad. Nahk tundus rasvane, hakkas lausa kihelema. Mul oli noorena väga rasune nahk. Veel 30-aastaselt olid vistrikud näos. Kosmeetik lohutas mind, et teie aeg tuleb 40+ vanuses, et selline nahk nagu minul püsib kaua noor.
Ma hakkasingi kreeme kasutama alles 40+ vanuses. Siis ka algul kergemaid. Kortsuvastaste ja öökreemideni olen jõudnud alles viimase paari aastaga. Olen 50 nüüd.
Muidugi see ka, et mis taseme kreemid need testrite omad on? Ma tellisin kunagi, oma 15-20 aastat tagasi, Yves Rocheri kosmeetikat ja tellisin ka paar kreemi tookord. YR on teadagi odav kraam ju. Need kreemid panid mu naha niimoodi sügelema, et kratsi või näo pealt maha!
Kunagi hiljem töötasin põgusalt ühes ettevõttes, mis mh tõi ka kosmeetikat maale. Seal sain proovida kallima otsa kreeme ja sealt peale hakkasingi kreeme kasutama.
Aga ma ei saa kindlalt väita, kas asi oli odavas kreemis või polnud mu nahk tookordses vanuses veel kreemitamiseks valmis.
Soovitan proovida kallimaid kreeme, nt paluda mõnelt sõbrannalt näpuotsatäis katsetamiseks. Aga kui tunned end ka ilma kreemitamata hästi, siis miks peaksid nahale vastumeelselt kreemi peale määrima? Ole õnnelik, et saad selle kaubagrupi arvelt säästa!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei saa kunagi aru, et nahk siledam oleks, aga vbl neid peaks pikalt kasutama, et efekt oleks.

Ei usu. Ühest korrast mingi suvaka testriga kreemitamisest peaks küll olema.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kooliajast peale kreeme kasutanud, just meeldib selline niisutatud tunne, ilma oleks nagu midagi puudu. Käsi kreemitan ka 10x päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski kreem ei võta sult kortse ära, pane palju tahad.

Aga kortsudevastased on tihti rasvasemad. Olen 37 ja kasutan hoopis väga kerget kreemi. Öökreemiks sama. Sest kõik vähegi rammusamad kremid tekitavad mulle näkku punnid.

Kõige olulisem on niisutus, mis sobib nahale.

Olen väga palju uurinud kogu seda vananemisvastaste ilutoodete asja ja enda jaoks jõudnud järeldusele, et piisab ka lihtsamast hooldusest – meik alati maha õhtul, nägu niisutada nahale sobiva kreemiga, näomassaaž (kasutan selleks õhtuti pehmet näoharja, kui nägu pesen näopesugeeliga).

Ja vee joomine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kortsuvastased kreemid ei võtagi kortse ära, aga aeglustavad nende tekkimist. Näiteks öökreemid ongi seetõttu rasvasema koostisega, sest selline kreem hoiab öösel magades naha elastsema ja siledamana. Head kreemi kasutades on hommikul peeglist silmnähtavalt vahe märgata. N.ö. kuivalt magama minnes on hommikul nägu kuiv ja pindmiseid peenemaid kortse rohkem, mis tekivad tundidepikkuse surve all, mil nägu patja on surutud. Korralikult kreemitades on nahk hommikul sile ja pehme. Öö moodustab ligi kolmandiku ajastm, mil näonahk saab korraliku surve ja kortsudel on mõnus süveneda (mu mehel on näiteks sügav vertikaalne vagu otsaesisel, puhtalt magamise ajal tekkinud). Päeval mõjutavad rohkem muud faktorid (päike). Seetõttu pean öist kreemitamist väga oluliseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need anti-age kreemid ongi rasvasemad, sest reeglina vananedes nahk muutub kuivemaks ja vajab rohkem toitmist. Ma pole kunagi saanud kasutada rasvaseid kreeme, sest need lausa rulluvad nahalt maha, ei imendu ja üldse on õline tunne. Kasutan ainult geel-kreeme jms. See on lihtsalt naha omapära, kui ei sobi, siis ei sobi. Mingit universaalset kortsukreemihaisu pole täheldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski kreem ei võta sult kortse ära, pane palju tahad.

Aga kortsudevastased on tihti rasvasemad. Olen 37 ja kasutan hoopis väga kerget kreemi. Öökreemiks sama. Sest kõik vähegi rammusamad kremid tekitavad mulle näkku punnid.

Kõige olulisem on niisutus, mis sobib nahale.

Olen väga palju uurinud kogu seda vananemisvastaste ilutoodete asja ja enda jaoks jõudnud järeldusele, et piisab ka lihtsamast hooldusest – meik alati maha õhtul, nägu niisutada nahale sobiva kreemiga, näomassaaž (kasutan selleks õhtuti pehmet näoharja, kui nägu pesen näopesugeeliga).

Ja vee joomine.

Aga milline kreem oleks siis hea 40 + vanuses?

Kas apteegisarjad ka ok?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Mis veider värk nende kortsuvastaste kreemidega on?