Esileht Hobinurk Mis võis juhtuda?

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Teema: Mis võis juhtuda?

Postitas:
Kägu

Prof oleks vaatamata sigaduse ulatusest selle tuuri lõpuni teinud ja järgmini mitte kokku leppinud. Siis oleks aanud ilma sellise meedia tähelepanuta.

Aga järelikult oli tegemis niivõrd suure sigadusega, mis mitte ainult ei kaalunud üles 35-aastast koostööd, vaid sundis suisa päevapealt igasuguse suhtlemise lõpetama, sh koos esinemise…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga järelikult oli tegemis niivõrd suure sigadusega, mis mitte ainult ei kaalunud üles 35-aastast koostööd, vaid sundis suisa päevapealt igasuguse suhtlemise lõpetama, sh koos esinemise…

Võimalik. Aga ei tasu süütut nägu tehes silmi plaksutada “poleks üldse Linnalik hakata kedagi meedia kaudu mustama “.  See tema otsus ise on ju juba selline Kammiste poole näpuga näitamine   ongi mustamine –  seda näitab ju ka sinu postitus, oled kindel suures sigaduses.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust. Ma ei teadnudki, et Linnal ja Kammistel oli kontserttuur käsil. Ma teadsin, et jutt käib lihtsalt tavaliselt kokku lepitud kontsertidest – muusikutega, teatavasti ju lepitakse esinemisi kokku, kasvõi ülejärgmise aasta jaanipäevaks ette. (Näiteks mitmel korral meediast läbi jooksev Kirsi talu kontsert on igasuvine ettevõtmine, lihtsalt sel korral oli kutsutud esinejaks Ivo Linna.) Sestap oligi minu arvates igati aktsepteeritav, et ta päevapealt koostöö lõpetas – kuidas see muidu oleks toiminud? Et lõpetan igasuguse koostöö, aga näiteks kaks mängu jõulude ajal, ühe tuleva aasta emadepäeval ja kolm jaanipäeval teeme koos?

Võibolla tuur oli tõesti vale sõna. Aga ma tõesti ei saa aru sellest, kuidas on aktsepteeriav see, et juba välja kuulutatud ja müüdud kontserdil lihtsalt vahetatakse esinejat. Ja seda nii, et isegi korraldajat ei teavitatud.

“Anonüümseks jääda soovinud allikas rääkis, et duol oli juulis kokku lepitud esinemine ning nädal enne kontserti helistas ürituse korraldaja Antti Kammistele, et detailid läbi rääkida. Teiselt poolt toru vastas aga Kammiste, et esinemist kahjuks ei toimu, kuna Ivo Linna lõpetas temaga ootamatult sõnumi teel koostöö. ”

Jäägu sulle sinu arvamus, et selline juba müügis olevate kontsertide nädal enne ärajätmine (ja isegi mitte teavitamine) on normaalne. Aga Ivo Linna, kui ses maailmas vana tegija, oleks ikkagi pidanud taipama, et selline järsk lõpetamine tekitab inimestes ning ajakirjanduses huvi. Nii et kohe kuidagi ei saa öelda, et ta ei osanud ette näha, et see teema ja selle ümber tekkivad kuulujutud ajakirjandusse ja inimeste juttudesse jõuavad.

Targutad pikalt tuurist, mida pole üldse olnudki ja pärast ütled, et “võibolla” oli see vale sõna jah. Päris hea 🙂

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik. Aga ei tasu süütut nägu tehes silmi plaksutada “poleks üldse Linnalik hakata kedagi meedia kaudu mustama “.  See tema otsus ise on ju juba selline Kammiste poole näpuga näitamine   ongi mustamine –  seda näitab ju ka sinu postitus, oled kindel suures sigaduses.

Ma ei saa aru, mis pada sa ajad? Mida siis Linna sinu arvates oleks pidanud tegema?! See, et ta antud intsidendi kohta kommentaare ei jaga, on ju vähim, mida ta endise kolleegi ja sõbramehe jaoks teha saab?
Ma ei ole kummagi muusiku suur austaja, aga meedias levinud info põhjal on ju teada, kumb neist kahest ettearvamatu käitumise ja labiilse närvisüsteemiga on. Kümned puruksvisatud mobiiltelefonid on vaid üks näide…

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis pada sa ajad? Mida siis Linna sinu arvates oleks pidanud tegema?! See, et ta antud intsidendi kohta kommentaare ei jaga, on ju vähim, mida ta endise kolleegi ja sõbramehe jaoks teha saab? Ma ei ole kummagi muusiku suur austaja, aga meedias levinud info põhjal on ju teada, kumb neist kahest ettearvamatu käitumise ja labiilse närvisüsteemiga on. Kümned puruksvisatud mobiiltelefonid on vaid üks näide…

Sa näid palju teadvat nende iseloomudest. Mina ei tea. Aga vastus su küsimusele, loomulikult katkestatakse labiilse inimesega koostööö sujuvalt juba koostöö alguses,. Miks on vaja kümneid puruksloopimisi oodata? Piisab täiesti ühest, et öelda, et rohkem koos kontserte ei plneeri, teeme väljakuulutatud kontserdid veel koos  lõpuni, siis lähevad meie teed lahku. Oleks saanud asi sujuvalt ilma meediakärata tehtud.

Kui otsustas siiski koostööd jätkata aastakümneid kuniks kaas nii pealt viskas, et tuli päevapealt kaktestada ja ka väljakuulutatud kontsrdid ära jätta, siis oli see tema valik. Ja on selge, et teema ja spkulatsioonid põhjuste kohta (mida sina siin usinalt jagad), ka meediasse jõuavad. Kes tegi? Ise tegi. Ja neid isesid siis antud juhul kaks, nad mõlemad.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kümned puruksvisatud mobiiltelefonid on vaid üks näide…

Kümned? Päriselt? Ma arvan, et siin sa liialdad ikka rämedalt.

Teisalt kummaline, et see väidetav impulsiivsus nii vähe probleeme on tekitanud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka Reeda pärast on see tüli https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120223753/reet-linna-loodab-et-antti-ja-ivo-lepivad-ikka-ara-kahju-on-molemad-on-pohimottelised,  mis ta muidu sekkub.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka Reeda pärast on see tüli https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120223753/reet-linna-loodab-et-antti-ja-ivo-lepivad-ikka-ara-kahju-on-molemad-on-pohimottelised, mis ta muidu sekkub.

No teises teemas teadis keegi rääkida, et labida pärast oli.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka Reeda pärast on see tüli https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120223753/reet-linna-loodab-et-antti-ja-ivo-lepivad-ikka-ara-kahju-on-molemad-on-pohimottelised, mis ta muidu sekkub.

Ei sekkunud ta kuhugi. Kui ajakirjanik helistas, ei öelnud ju midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka Reeda pärast on see tüli https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120223753/reet-linna-loodab-et-antti-ja-ivo-lepivad-ikka-ara-kahju-on-molemad-on-pohimottelised, mis ta muidu sekkub.

Ei sekkunud ta kuhugi. Kui ajakirjanik helistas, ei öelnud ju midagi.

Ehk Reet kunagi Prillitoosi saates avaldab tõe selle loo kohta.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )


Esileht Hobinurk Mis võis juhtuda?