Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Mis

Postitas:
Kägu

Te arvate, kas lockdown tuleb? Ärme seletame siin vaktsiinidest, vaid arutleme, mis edasi? Nii saaks ehk jõulud rahulikumalt veeta? Kaua pole jäänud, et nakkusahelaid katkestada. Mina arvan, et võiks tulla, kuigi olen vaktsineeritud. Ikkagi kardan ja olen kontakte vähendanud. Laps siiski lasteaias käib, sest viimane aasta ja õpivad palju, see on enne kooli vajalik. 

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lockdowni ei tule, siis tuleb üleriigiline katastroof ja meditsiinisüsteemi kokkukukkumine, palju mõttetuid surmasid ühiskonna lahtihoidmise nimel (ma ei räägi ainult koroonasurmadest, vaid ka nendest surmadest, mida saaks plaanilise raviga ära hoida). Kõik sõltub nüüd sellest, et mis on valitsuse eesmärk – kas peatada nakkusahelad või juhtida riik vabalangemisse…

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lockdowni ei tule, siis tuleb üleriigiline katastroof ja meditsiinisüsteemi kokkukukkumine, palju mõttetuid surmasid ühiskonna lahtihoidmise nimel (ma ei räägi ainult koroonasurmadest, vaid ka nendest surmadest, mida saaks plaanilise raviga ära hoida). Kõik sõltub nüüd sellest, et mis on valitsuse eesmärk – kas peatada nakkusahelad või juhtida riik vabalangemisse…

 

 

Kevadel oli sama pull, viimaseks pandi kinni aga siis oli juba üsna hilja. Ma ei saa aru millega see valitsus mõtleb. Praeguses olukorras on kõik inimesed kõikide haigustega ohustatud ja jänni jäänud. Pangu ometi see riik lukku! Kuu aega aitaks meid joonele tagasi ja kes soovib saab selle ajaga ka oma kolmanda doosi tehtud!

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lockdown oleks pidanud juba 2-3 nädalat tagasi tulema. Aga küllap ta ikka tuleb.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna järjekordne natatunute rekord.
Praegused piirangud on naljanumber.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna järjekordne natatunute rekord.

Praegused piirangud on naljanumber.

Idiootide kokkutulek tõesti, ma arvan, et kaja ei julge panna kukku, sest kardab vaktsineeritute pahameelt, sest siis on nende vaba liikumine piiratud. Praeguses olukorras pole aga teist varianti. Kahjuks. Oma viha peaks igalt suunalt alla neelama ja tegutsema kõik koos üldise heaolu nimel. Kaja on alati kartnud oma valitsusega otsuseid langetada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lockdown oleks pidanud juba 2-3 nädalat tagasi tulema. Aga küllap ta ikka tuleb.

Millal? Kas siis kui pimesoole haiged ka tänaval vedelevad? Saamatu valitsus ma ütlen!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna järjekordne natatunute rekord.

Praegused piirangud on naljanumber.

Idiootide kokkutulek tõesti, ma arvan, et kaja ei julge panna kukku, sest kardab vaktsineeritute pahameelt, sest siis on nende vaba liikumine piiratud. Praeguses olukorras pole aga teist varianti. Kahjuks. Oma viha peaks igalt suunalt alla neelama ja tegutsema kõik koos üldise heaolu nimel. Kaja on alati kartnud oma valitsusega otsuseid langetada.

Reformierakond on koguaeg selline pigem majanduse-meelne erakond olnud. Majanduse lukkupanemisel muidugi on teise-kolmanda jne astmete mõjud… Ainult et raha saab uueti teenima hakata, firmad saab uuesti avada – aga kaotatud elusid tagasi ei too.

Rootsis ei tehtud ka alguses mingeid piiranguid, mitte midagi ei pandud kinni. Seal oleks situatsioon olnud veel hullem, kui üsna suur % inimesi poleks ise oma alahoiuinstinkti kasutanud, iseseisvalt kontakte vähendanud – seda saab ka igaüks meist praegu teha.

Kes arvab, et tal on vaja ringi tõmmelda ja tal on selleks kõik väljateenitud õigused – tehku siis seda, hoidku siis tervishoidu pantvangis oma lennureiside, suurürituste, lastest vabanemisega koolidesse ja lasteaedadesse.

Kellel aga veel mahti ja kontrolli oma elu ja käikude üle – varuge koju natuke toitu ja vahendeid, mis ei rikne, sest peale selle pandeemia-situatsiooni ja valitsuse vigurväntade on käimas ka energiakriis ja tarnekriis.

Olge terved!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodan, et tuleb. Riigipiir ikka päris kinni, aitab sellest sõelumisest ja uute huvitavate tüvede otsimisest. Küll aga võiksid näiteks tervist turgutavad asutused lahti olla- spordiklubid (piiratud täituvusega), muuseumid (mis nagunii tavaliselt üsna tühjad on) jmt, kus saab inimeste arvu piirata ja distantsi hoida. Ja seda siis negatiivse testi, mitte selle totaka immuniseerimistõendi alusel.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lockdown oleks pidanud juba 2-3 nädalat tagasi tulema. Aga küllap ta ikka tuleb.

Millal? Kas siis kui pimesoole haiged ka tänaval vedelevad? Saamatu valitsus ma ütlen!

Saamatu eesti rahvas. Vaktsineerimine ei meeldi, piirangud ei meeldi, maskid ei meeldi. Oma peaga mõtlemine tähendab kõikidele soovitatud ettevaatusabinõuele vilistamist. Ikka tuleb jõuga kõik kinni keerata, et aru saadaks.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lockdown oleks pidanud juba 2-3 nädalat tagasi tulema. Aga küllap ta ikka tuleb.

Millal? Kas siis kui pimesoole haiged ka tänaval vedelevad? Saamatu valitsus ma ütlen!

Jah, aga nüüd vedelevad nad kuid tänaval enne kui olukord normaliseerub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu, see valitsus ei ole võimeline oma vigu tunnistama. Mõni päev tagasi teatas Kiik, et koroonahäda saab kohe läbi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lockdown oleks pidanud juba 2-3 nädalat tagasi tulema. Aga küllap ta ikka tuleb.

Millal? Kas siis kui pimesoole haiged ka tänaval vedelevad? Saamatu valitsus ma ütlen!

Jah, aga nüüd vedelevad nad kuid tänaval enne kui olukord normaliseerub.

Akuutsete probleemidega inimesi tänavale surema meil siiski ei jäeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu lockdowni tulekut eriti. Tundub, et riigikassa on üsna tühi, millest siis maksta kodusistuvate inimeste palgatoetusi?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu lockdowni tulekut eriti. Tundub, et riigikassa on üsna tühi, millest siis maksta kodusistuvate inimeste palgatoetusi?

Erinevalt teistest riikidest kardab meie praegune valitsus laenu nagu vanakurat välku.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laenu ei saa praegu rohkem, sest 70% on veel saavutamata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laenu ei saa praegu rohkem, sest 70% on veel saavutamata.

Ehk siis ikka jõuab asi selleni välja, et me oleme kõik mingi fkn Pfizeri pantvangid 😀

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laenu ei saa praegu rohkem, sest 70% on veel saavutamata.

Ehk siis ikka jõuab asi selleni välja, et me oleme kõik mingi fkn Pfizeri pantvangid ????

Ju vist 😀

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )