Esileht Beebi ja mitmikud Missugune madrats beebile?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Missugune madrats beebile?

Postitas:

Olen lugenud nii palju lugusid, et kookos-tatra madrats halb. Aga ikka inimesed just seda kasutavad minuarust. Milline siis ikkagi valida lapsele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 14:47; 18.06 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lugenud nii palju lugusid, et kookos-tatra madrats halb. Aga ikka inimesed just seda kasutavad minuarust. Milline siis ikkagi valida lapsele?

Miks halb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 19:11; 19.06 17:07; 19.06 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lugenud nii palju lugusid, et kookos-tatra madrats halb. Aga ikka inimesed just seda kasutavad minuarust. Milline siis ikkagi valida lapsele?

Miks halb?

Googeldage. Igalpool et lapse jaoks kõva ja et tatra pool krabiseb. Ma ei teagi nüüd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 14:47; 18.06 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lugenud nii palju lugusid, et kookos-tatra madrats halb. Aga ikka inimesed just seda kasutavad minuarust. Milline siis ikkagi valida lapsele?

Miks halb?

Googeldage. Igalpool et lapse jaoks kõva ja et tatra pool krabiseb. Ma ei teagi nüüd.

sest kõvem madrats on lapse kehale parem kui pehme, pehme ei toeta keha piisavalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapse jaoks kõva

Seda on kindlasti beebilt küsitud, eks? Lihtsalt ebapädev väide.
Saaks aru, kui peetaks halvaks sellepärast, et naturaalset materjali on raskem hooldada, kui sinna erinevaid vedelikke lekib…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebil just peabki kõva madrats olema. Vähemalt esimene eluaasta.
Krõbiseb? On kõva? Need on pigem lapsevanemate enda eeldus või arvamus. Beebit see kõva ja krõbisev küll ei sega.

Ma siiralt loodan, et oasd ei topi beebi pea alla suurt patja, sest ilma padjata on ju ebamugav magada. Beebi nimelt peabki ilma padjata magama, et keha ei oleks vales asendis ja ei tekitaks terviseprobleeme(lihased) hilisemas arengus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 19:11; 19.06 17:07; 19.06 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kõik ilusti lahti seletatud, kuidas, miks ja millist madratsit beebile valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 19:11; 19.06 17:07; 19.06 17:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Missugune madrats beebile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.