Esileht Kodunurk Mllega eemaldada kohvi plekki valgest nahast diivanilt

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mllega eemaldada kohvi plekki valgest nahast diivanilt

Postitas:

Kõik muud plekid sain välja, aga vot kohvi plekk ei tule mitte kui miskit moodi. Andke soovitusi, mis vahendiga saab kohvi pleki valgest nahast diivanilt välja. Ostsin isegi Iskust mingi spest naha puhastamise vahendi, aga see ka ei toimi. Tegemist siis päris nahaga,  mitte kunstnahk.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik muud plekid sain välja, aga vot kohvi plekk ei tule mitte kui miskit moodi. Andke soovitusi, mis vahendiga saab kohvi pleki valgest nahast diivanilt välja. Ostsin isegi Iskust mingi spest naha puhastamise vahendi, aga see ka ei toimi. Tegemist siis päris nahaga, mitte kunstnahk.

Kohv sisaldab endas parkaineid, mis suure tõenäosusega värvis/parkis valge diivani ära ja plekieemaldist ja tekstiilipesust jmt ei pruugigi kasu olla. Umbes sama nagu pruuni juuksevärvi blondi pealt ei saa lihtsalt maha pesta, aga kulub heledamaks.

Julgeks veel magic sponge katsetada.

Pigem soovitatakse plekki lahti leotada, hõõrudes võib just plekk rohkem sisse end võtta.

Ise julgeks veel proovida nõudepesuvahendiga see pleki koht “likku” jätta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mllega eemaldada kohvi plekki valgest nahast diivanilt

Odav diivan ja odav nahk.
Seal ei aitagi muud, kui kogu selle nahatüki väljavahetamine.

Ma olen oma diivanile ajanud ketšupit, kohvi, coca-colat, sojakastet jne ja mitte midagi ei jäta plekki.
Pühid ära ja nii jääb.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 20:13; 16.06 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odav diivan ja odav nahk. Seal ei aitagi muud, kui kogu selle nahatüki väljavahetamine.

Ära seleta. Vedelikud söövitavad end nahasse ka mikropragudesse. Mida paksem naturaalne nahk, seda rohkem ka neid poore.
Ma ei nühiks mitte mingi maagilise käsnaga vaid just pihustaks peale nt Tri-Bio vahendit ja laseks toimida. Kasvõi korduvalt ja korduvalt.

http://www.tri-bio.com/site/product/nahapuhastusvahend-oko-probiootilised/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära seleta. Vedelikud söövitavad end nahasse ka mikropragudesse. Mida paksem naturaalne nahk, seda rohkem ka neid poore.

Seletan muidugi.

Sest erinevalt sinust ma hooldan oma nahkasju. Sina mitte? Sa ei viitsi?

Poorid on juba ammu paksult täis kõikvõimalikke nahahooldusvahendeid. Mingeid “mikropragusid” seal ammu enam pole.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 20:13; 16.06 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi beebi niiskete salvrätikutega, mina kunagi ammu sain oma nahktugitoolid Pampersi niiskete beebide salvrättidega alati puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Mllega eemaldada kohvi plekki valgest nahast diivanilt