Esileht Hobinurk Mõned küsimused filmi “Eia jõulud Tondikakul” kohta

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mõned küsimused filmi “Eia jõulud Tondikakul” kohta

Postitas:

Mis oli Juuli ja Augusti ning Oti ja Oskari perekonnanimi?
Kas Ats ja Robi olid koolivennad? (ilmselt vist olid)
Kas kellelgi on aimu, kuskandiski orienteeruvalt võis Tondikaku asuda? No Lõuna-Eestis küll (kuigi mulle jäi algul mulje, et hoopis kuskil Virumaal), aga ehk oskab keegi täpsemalt öelda?
Millega Ott elatist teenis? Ma sain aru, et ta on Tartus EPA-s metsanduse eriala lõpetanud ja nüüd juba pensionär, aga vahepeal …?

0
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Uue jõulufilmi režissöör: Põlvamaa oli täielik avastus
Hiljuti vaatajate ette jõudnud jõulufilmi «Eia jõulud Tondikakul» enamik võtetest tehti Põlvamaal Saverna lähistel. Filmi Tondikaku talu asub Piigaste külas ning Veskimöldre talu on tegelikkuses Käbliku turismitalu Palutaja külas.
Loe lähemalt: https://lounapostimees.postimees.ee/6476993/uue-joulufilmi-rezissoor-polvamaa-oli-taielik-avastus?fbclid=IwAR17bNnkT-iKrOAHc_uyxPOIRxHE7e5lLhRyv2qudfSKHZ7pyp9WHGKON4k

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.imdb.com/title/tt9261284/ on ka infot

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see põmmpea jõudis lõpuks 2018a filmini.
muidu siiani rippus oma “kevade” ja “noore pensionäri” küljes. ja loomulikult, kuna peale pk paketi midagi muud pole, siis kukkus kohe teematama.

tenet jne selleteemaline tuleb kahe aasta pärast?

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 17:03; 31.08 21:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Uue jõulufilmi režissöör: Põlvamaa oli täielik avastus

Hiljuti vaatajate ette jõudnud jõulufilmi «Eia jõulud Tondikakul» enamik võtetest tehti Põlvamaal Saverna lähistel. Filmi Tondikaku talu asub Piigaste külas ning Veskimöldre talu on tegelikkuses Käbliku turismitalu Palutaja külas.

Loe lähemalt: https://lounapostimees.postimees.ee/6476993/uue-joulufilmi-rezissoor-polvamaa-oli-taielik-avastus?fbclid=IwAR17bNnkT-iKrOAHc_uyxPOIRxHE7e5lLhRyv2qudfSKHZ7pyp9WHGKON4k

Aitäh, hea inimene 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, hea inimene ????

Nõretav võltstänulikkus.
Nagu tõesti oleks mingi suur heategu olnud ja nagu sa tõesti ei leidnuks neid asju iseseisvalt netist üles?

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 17:03; 31.08 21:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aitäh, hea inimene ????

Nõretav võltstänulikkus.

Nagu tõesti oleks mingi suur heategu olnud ja nagu sa tõesti ei leidnuks neid asju iseseisvalt netist üles?

Mis putukas sind nüüd hammustanud on?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, hea inimene ????

Nõretav võltstänulikkus.

Nagu tõesti oleks mingi suur heategu olnud ja nagu sa tõesti ei leidnuks neid asju iseseisvalt netist üles?

Inimene tahtis teada anda, et ta on nüüd seda filmi näinud. Või lapselapsel oli vaja koh.kirjanduse lugemist vastata või mis iganes.
Mis sa nüüd nii kurjalt kohe…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tahtnud teada anda, lihtsalt tekkisidki küsimused (üks sai vastuse, nimelt Lilli ütles oma perenimeks Härma – esimesel korral vaatad filmi sisu, teisel korral detaile). Ma ei vaata filme kunagi kohe, kui need välja tulevad, lasen settida, ja eriti ei torma ma vaatama (loe: alla laadima) neid ülehaibitud kindla peale kassahitte. Eesti uute filmide suhtes on mul miskipärast eelarvamus ka. Etteruttavalt – “Seltsimees laps” on mul ka veel vaatamata, aga nö viisaastaku plaanis sees 🙂

Muide see ajaleht on tasuline, aga ma vaatan, äkki on Digaris täistekst ka olemas, või saab Rahvusraamatukogust koopia tellida.

Seda kurja “rõõmurullikest” ei tasu tähele panna, temal on nagut Raja Teelelgi sihen sihuke “haruldane uss, mis teda närib ja kõiki teisi närima sunnib”.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Mõned küsimused filmi “Eia jõulud Tondikakul” kohta