Esileht Hobinurk Mõnus terrassi/aiaga kohvik Tallinna kesklinnas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Mõnus terrassi/aiaga kohvik Tallinna kesklinnas

Postitas:
Kägu

Olge nüüd head, soovitage tln kesklinnas mõnusaid kohvikuid/söögikohti, kuhu minna väikese seenioride seltskonnaga päevasel ajal istuma

– et saaks õues istuda

– et saaks autoga lähedale ja parkida ka

– et saaks rahulikult juttu ajada, st ei peaks üksteise otsas istuma

Ma ise käin vähe teistsugustes kohtades, nii et pea on täiesti tühi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Frenchy jm Telliskivis? Lore jm seal kõrval Noblessneris?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Frenchy jm Telliskivis? Lore jm seal kõrval Noblessneris?

Penskaritele kallid kohad.

 

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ole “kesklinnas” selliseid kohti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusagil pole ju öeldud, et need seeniorid vaesed oleks. Mina soovitan vanalinna serval Lee´d, vana Šoti Klubi ja Leib&Resto. Parkimine samas tänava otsas, enamvähem üle tee. Mingid kohad leiab ka Rotermannist ja parkimine seal maa-aluses parklas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh soovitajatele! Jah, need penskarid vaesed kindlasti ei ole ja minu meelest ei olnud hinnatundlikkus ka teemaalgatuses kriteeriumina märgitud. Lee jäi mul ka endal sõelale, seal on ainus küsimärk väga lühike menüü. Õhtusöögiks sobiks, aga pärastlõunasel ajal tahetakse pigem näksida midagi väikest.

Telliskivi kohad (ja muud analoogsed moodsad e industriaalsed kohad ei ole oma õhustiku poolest kõige sobivamad, pigem võiks olla midagi klassikalisemat. Muidu Nop oleks mõnus, aga no need toolid ja lauad aias on erakordselt ebamugavad ju.

Midagi a la kunagine Umami, Mimosa, Kius, Snoob oleksid mõnusad, aga selliseid vist kesklinna pool ei ole? Meil liikumisraskustega osa seltskonnast läheneb autoga ja osa majutuvad vanalinnas ja liiguvad ühistranspordiga. Logistiliselt jube keeruline.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, Rotermannis Platz ka valikus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vesivärava kohvik.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kesklinnas on ka Moon. Vaatasin, et on nii suupistevaagnad kui ka eelroogasid mitut sorti. Seal sisehoov mahutab just suurema seltskonna, kui on ilma väljas istumiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldiks kuskil üleval.
kas solarise katusel
või radissoni ülemisel korrusel (kunagi oli seal kohvik, millel oli ka väliterass)

paksu margareeta katusel peaks nüüd ka kohvik olema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kesklinnas on ka Moon. Vaatasin, et on nii suupistevaagnad kui ka eelroogasid mitut sorti. Seal sisehoov mahutab just suurema seltskonna, kui on ilma väljas istumiseks.

Kas oled seal viimasel ajal söönud ka? Ma ei ole teemaalgataja, aga küsin seetõttu, et mulle tundub menüü üsna slaavipärane ja palju sibulat/küüslauku sisaldav. Kuna meil seltskonnas mitu inimest, kes sibulat ei söö, siis slaavi köök paljudele ilmselt peale ei lähe.

Koht ise tundub mõnus.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kesklinnas on ka Moon. Vaatasin, et on nii suupistevaagnad kui ka eelroogasid mitut sorti. Seal sisehoov mahutab just suurema seltskonna, kui on ilma väljas istumiseks.

Kas oled seal viimasel ajal söönud ka? Ma ei ole teemaalgataja, aga küsin seetõttu, et mulle tundub menüü üsna slaavipärane ja palju sibulat/küüslauku sisaldav. Kuna meil seltskonnas mitu inimest, kes sibulat ei söö, siis slaavi köök paljudele ilmselt peale ei lähe.

Koht ise tundub mõnus.

Mina olen viimasel ajal mitu korda sinna sattunud ja alati on väga maitsev.
Ocean 11 on väga hea merevaatega, parkida saab seal lähedal ja jala ei ole ka keklinnast pikk maa jalutada.
Maakri tänaval on Härg mõnusa sisehooviga.
Nautica keskusest üle tee Lootsi tänaval on sisehoovis Argentiina restoran ja  Smak Resto.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel tuli meelde.
Suveterrass Kai tänaval.
Chedi Sulevimägi 1

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kloogarannas on ülimõnus Lahepere Villa. Lähete kogu seltskonnaga Balti jaamast rongile ja pärast rongiga tagasi. Saad midagi teitmoodi ona külalistele pakkuda.

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liikumisraskustega vanuritele ärge treppidega kohti soovitage. Mul vanatädi on mitmest sünnipäevast pidanud loobuma, kuna ei saa rohkemast kui viiest astmest üles kõndida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kloogarannas on ülimõnus Lahepere Villa. Lähete kogu seltskonnaga Balti jaamast rongile ja pärast rongiga tagasi. Saad midagi teitmoodi ona külalistele pakkuda.

Jääks ehk ikka teemaalgatuses soovitud Tallinna kesklinna kanti.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pole küll päris kesklinn, aga telliskivis asub jahu restoran, millel on kinnine väliaed. kohe balti-jaama turuhoone taga, saab kenasti nii elektrirongidega, trammiga, trolliga, bussiga kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja võiks pärast kirjutada mis koha valis ja kuidas meeldis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohvik Kohalik Kopli ja Manufaktuuri nurgal? Barbarea Marati 5?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohvik Kohalik Kopli ja Manufaktuuri nurgal? Barbarea Marati 5?

Kas Tallinnas on nüüd 2 Kohalikku? Või sai endine uue nime kui uuesti lahti tehti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohvik Kohalik Kopli ja Manufaktuuri nurgal? Barbarea Marati 5?

Kas Tallinnas on nüüd 2 Kohalikku? Või sai endine uue nime kui uuesti lahti tehti?

Vana koht avas end uues kohas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vana koht avas end uues kohas.

Ma tegelikult googeldasin ise ka kohe, aga postitust enam muuta ei saa. Vana Kohalik näeb ikka täitsa endine välja mööda sõites, üldse ei mõelnud, et seal nüüd uus koht. Rõõmustasin et jälle lahti tehti, aga uue koha google hinnangud on ka kiitvad, eks peab seal ära käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liikumisraskustega vanuritele ärge treppidega kohti soovitage. Mul vanatädi on mitmest sünnipäevast pidanud loobuma, kuna ei saa rohkemast kui viiest astmest üles kõndida.

Ja keegi aidata ei saa vanainimest? Ei omadest, ega restorani poolelt?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Bogapott Pikas jalas on veel olemas?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kesklinnas on ka Moon. Vaatasin, et on nii suupistevaagnad kui ka eelroogasid mitut sorti. Seal sisehoov mahutab just suurema seltskonna, kui on ilma väljas istumiseks.

Kas oled seal viimasel ajal söönud ka? Ma ei ole teemaalgataja, aga küsin seetõttu, et mulle tundub menüü üsna slaavipärane ja palju sibulat/küüslauku sisaldav. Kuna meil seltskonnas mitu inimest, kes sibulat ei söö, siis slaavi köök paljudele ilmselt peale ei lähe.

Koht ise tundub mõnus.

Moon on super!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liikumisraskustega vanuritele ärge treppidega kohti soovitage. Mul vanatädi on mitmest sünnipäevast pidanud loobuma, kuna ei saa rohkemast kui viiest astmest üles kõndida.

Ja keegi aidata ei saa vanainimest? Ei omadest, ega restorani poolelt?

Osad inimesed ei taha, et neid aidatakse. Mingi sisemine uhkus ei luba.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisime lõpuks ikkagi Platzi  ja temperatuurist tingituna istusime hoopiski sees. Oli tore, aga lõpptulemusena võin öelda, et selline mõnus hubase terrassiga koht on kesklinnast ikkagi puudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seekord küll hilja, aga Clos on mõnusa terrassiga mu meelest. Suhteliselt kesklinn 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seekord küll hilja, aga Clos on mõnusa terrassiga mu meelest. Suhteliselt kesklinn ????

Clos pidi juba kinni olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas African Kitchen vanalinnas on veel alles? Neil oli väga mõnus terrass.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Hobinurk Mõnus terrassi/aiaga kohvik Tallinna kesklinnas