Esileht Ilu ja tervis Mooncup

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Mooncup

Postitas:

Kavatsen soetada, aga kõhklen veel. Kellel on kogemus, kas viitsite muljetada? Suurust ma tean (A läheb), aga kas pmst on mugav ja ohutu või tuleb kaitset ikka dubleerida? Tänan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 16:16; 09.06 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esialgu võid ju ikka pesukaitsme panna, et veenduda, et oled asja õigesti paigaldanud. kasutamise käigus leiad ise ka nipi, kuidas kõige mugavam paigaldada on. sees seda ei tunne loomulikult. kui tunned, siis on valesti pandud.
kasutan femmecupi, mul kipub mõnikord veidi lekkima, aga mul on ka pärast sünnitust tekkinud mingi anatoomiline eripära. üks sõbranna kasutab ka, tal ei leki kunagi.
vaatasin just hiljuti ravimiinfost, et mooncup on üle 40 euro. femmecup lite näiteks on praegu loodusperes (www.looduspere.ee) alla 17 euro, tavaline vist umbes 23 eurot.
üldiselt soovitan soojalt, ikka väga hea asi on! ja teenib ruttu oma hinna tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 19:07; 08.06 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud 5 aastat ja kahetsen, et nii hilja selle avastasin. Täielik vabadus ja sõltumatus. ei leki, mahutab palju ning tühjendan ja pesen õhtul-hommikul. Rahaline võit on ka oluline. Puhukusel mere ääres täielik muretus. Algus oli keeruline. Ilmselt ei osanud õigesti paigaldada ning lekkis ning tundsin ebamugavust. Hiljem tulid kogemused ning minu meelest läheb see peaaegu ise oma anatoomiliselt õigele kohale. Ei ole mingit šokiohtu, lapikandmist ja muud jama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Femmecupi aasta aega ja no ei jõua ära kiita! Kunagi mõtlesin küll, et päris rõve on seda kasutada, aga nüüd tunnistan, et olin lihtsalt loll 😀 Päeval kasutan igaks juhuks pesukaitset ja esimesel ööl öist sidet, kuna siis on vererohkem aeg tavaliselt ja kipub lekkima (aga see-eest saan magada kogu öö jutti). Lisaks meeldib ka see, et üldjuhul (v.a esimene vererohke päev) saan rahulikult terve päeva muretult olla, sest tühjendan ja pesen hommikul ja õhtul (kopsik tohib tühjendamata sees olla max 12 h).
Ühesõnaga soovitan soetada küll! 🙂 oeh, miks küll keegi sellest vidinast mulle 15 aastat tagasi ei rääkinud? elu oleks palju nauditavam nendel päevadel 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 14:20; 08.06 14:22; 10.06 13:35; 12.06 13:26; 13.06 19:17; 14.06 13:23; 15.06 12:38; 16.06 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin veel seda lisada – isegi kui päeval lekkima hakkab selle tõttu, et kopsik täis, on sul aega sellele reageerida ning wc leida. Ei ole nii, et siis lahmab kohe nagu kraanist 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 14:20; 08.06 14:22; 10.06 13:35; 12.06 13:26; 13.06 19:17; 14.06 13:23; 15.06 12:38; 16.06 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel ühe minu meelest ülihea eelise – kui arvad, et päevad võivad hakata, aga kindel pole, pane cup sisse (reisil või kodust ära minnes hulga suurem vabadus kohe, päev aega muretu), see ei kuivata tuppe ega pea ka mingit pesukaitset igaks juhuks kandma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 19:07; 08.06 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka vaimustuses. Mul ei ole vist ei femme ega moon, vaid mingi odavam hiinakas. Tellisin ebayst hong kongist saadeti ja koos transaga maksin ainult 15 euri ringis. Nii mõelda, siis see on tampoonide raha juba paari kuuga tasa teeninud ju. Pole kordagi lekkinud ja tõesti – hommikul sisse, terve päev mureta ja õhtul välja. Olen sünnitanud ja võtsin selle suurema suuruse, seal oli valida, kas small või large lihtsalt. Alguses ei õnnestunud hästi paigaldamine, nõudis hajrumist, aga nüüd olen pool aastat kaustanud ja täitsa käpas asi. Imeline leiutis!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 10:21; 16.06 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen Mooncupi nüüdseks kasutanud juba üle 10 aasta ja ma ei suuda ettegi kujutada, et ma peaks tampoonide või sidemete peale tagasi minema…. oh ei.

kuna mul on tugev ja suur verejooks, siis esimesel ööl kasutan lisaks sidet ja paar esimest päeva igaks juhuks pesukaitset, aga see on köömes võrreldes sellega, kuidas mul oli vanasti esimesel ööl alati voodis vereuputus ja seda polnud võimalik vältida mingi valemiga.

Mooncup on imeline leiutis tõesti, ma ei suudaks ilma selleta vist enam eladagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka ebay analoog, 7 eur ja väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina palun abi, kasutan teemat ära. Ma soetasin endale, aga ei suuda paigaldada. Ta ei lähe sõrmega kontrollides ilusasti laiali, vaid jääb ühest küljest lömmi. Mida ma valesti teen?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 16:16; 09.06 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.mookychick.co.uk/health/womens-health/mooncup.php mina paigaldan nr 2 tehnikaga ning kui juba sees, siis vajutan õrnalt külgedele ning seejärel kopsik avaneb ning teeb sellist spetsiifilist häält- võtab vaakumiga end külge. Ole rahulik ning proovi, proovi ja proovi! Üpris varsti on asi käpas, ma usun 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 14:20; 08.06 14:22; 10.06 13:35; 12.06 13:26; 13.06 19:17; 14.06 13:23; 15.06 12:38; 16.06 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka peaaegu viis aastat seda kasutanud ja ei hakkaks iial enam vabatahtlikult tampoone kasutama. Väga rahul olen.
Mulle väga meeldib see, et menstruaalanumaga ei teki seda “kose” tunnet kui peale pikalt istumist püsti tõusta 😀
Ja väga mugav on ka see, et mahutab oluliselt rohkem kui tampoon imada suudab ehk ei pea tühjendamise peale nii tihti mõtlema.
Mind alati häiris tampoonide juures ka see, et alati pidi arvestama, et vajalik arv tampoone oleks kaasas jne. Sellega on lihtne, et ongi ainult üks anum ja probleemi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hiinast ärge mingil juhul tellige, need materjalid on ei tea mis vähke tekitavaid mürke täis seal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 16:04; 16.06 14:17; 23.03 21:16; 21.04 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hiinast ärge mingil juhul tellige, need materjalid on ei tea mis vähke tekitavaid mürke täis seal.

Tahtsin just sama kirjutada. Elu sees ei julgeks mingit hiina analoogi endale sisse panna. Jumal teab, mis mürke see täis on.
Kui kasutada, siis ikka õiget ja kindlalt ohutut asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ka hiiglama hea leiutis. Mahutab palju (minu jaoks väga oluline) ja säästlik. Vist ka tervislikum kui tampoonid.

Kasutan siiski vähe. Pigem siis, kui tean, et päev otsa puudub võimalus end kasida ja tampoone vahetada. Põhjus selles, et ma ei saa seda pärast hästi kätte. Ma ei saa aru, kas mul on anatoomiline eripära või teen ma ise midagi valesti, aga jublaka väljasaamisega on suuri raskusi. Mul tõmbab nii tugeva vaakumi sisse, et otsast olevast nibust on pea võimatu seda sikutada. Haagin kuidagi küüntega sellest kumminibust kinni, aga siis on küüned tagurpidi. Õpetuse järgi peaks vist anumast endast kinni hakkama, aga see on ju nii sügaval ja nii tihedalt kinni, et ma alguses ei saa kuidagi seda näppude vahele.

Kuna tõmbasin korduvalt oma küüsi mooncupi pärast katki, siis on see mul praegu suhteliselt seisma jäänud. Ei tea, ehk lõikasin lulla liiga lühikeseks?

Vererohkematel päevadel pean kasutama ka sidet, sest lekib kindlasti. Minu eripära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 22:56; 14.06 22:45; 14.06 23:06; 16.06 21:58; 21.04 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei tohiks jah liiga sügavale minna, st peaks asetsema kindlasti madalamal kui tampoon. Ning otsast mina ei sikuta, vist ei tohiks kah, kuna see vaakumiga kinni. Mina lõhun vaakumi nö ära – võtan kopsikust endast kinni ning õrnalt vajutan, et servad lahti tuleksid ning õhk vahele pääseks. Vahel ei saa hästi ligi, siis tuleb natuke punnitada 😀 tead küll, nagu häda nr 2, aga kasutad tupelihaseid, siis liigub see ise allapoole. Samuti ei lükka ma seda ise sügavale – asetan vaakumisse, ülejäänud teeb keha ise ära (st paigutab õigesse kohta).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 14:20; 08.06 14:22; 10.06 13:35; 12.06 13:26; 13.06 19:17; 14.06 13:23; 15.06 12:38; 16.06 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mainin ka selle ära, et mooncup ja spiraal kokku ei sobi. Mulle sellest keegi varem ei rääkinud, kui juba rasedus käes. Põhjuseks on see, et kui mooncupi välja võttes võib tekkida väike vaakum ja sellega võib ka spiraal paigast minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina olen ka hädas paigaldamisega. Proovisin nii ühe kui teise tehnikaga, aga ilusti paika ei saa. Kuidas üldse aru peaks saama, et paigas on, siis kui vaakum on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka hädas paigaldamisega. Proovisin nii ühe kui teise tehnikaga, aga ilusti paika ei saa. Kuidas üldse aru peaks saama, et paigas on, siis kui vaakum on?

jah, kui vaakumisse läheb, siis teeb spetsiifilist häält. Seejärel peaks ise paika liikuma, nii et otsa tunda ei ole. Kui ots veel tunda on, siis tee tupelihaste harjutust 2-3 korda, tavaliselt aitab ning keha liigutab ise õigesse kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 14:20; 08.06 14:22; 10.06 13:35; 12.06 13:26; 13.06 19:17; 14.06 13:23; 15.06 12:38; 16.06 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see ebahügieeniline pole? Kuidas kasutate?
Kas veri haisema ei hakka päeva jooksul või hiljem kui välja võtate

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 22:51; 14.06 22:46; 15.06 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see ebahügieeniline pole? Kuidas kasutate?
Kas veri haisema ei hakka päeva jooksul või hiljem kui välja võtate

see on kohe kindlasti hügieenilisem kui tampoonide-sidemete kasutamine 🙂 verised tampoonid ja sidemed on bakterite meelispaik, mooncupis jt analoogides koguneb veri eraldi anumasse ning tupeseintega kokku enam ei puutu. Midagi haisema ei hakka (eriti kui võrrelda tampoonide-sidemetega). Enne (no ja muidugi ka peale) kasutamist tuleb vaid käed ära pesta, kuna räpaste kätega toimetamine on just nimelt ainus ebahügieeniline asjaolu selle juures.
Peale tsükli lõppu tehakse anumale steriliseerimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 14:20; 08.06 14:22; 10.06 13:35; 12.06 13:26; 13.06 19:17; 14.06 13:23; 15.06 12:38; 16.06 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see ebahügieeniline pole? Kuidas kasutate?
Kas veri haisema ei hakka päeva jooksul või hiljem kui välja võtate

Menstruaalveri hakkab haisema õhuga kokku puutumisel. Mooncupis olev veri kohe kindlasti ei haise, vähemalt mitte nii kaua kuni mooncup on sees. Samamoodi ei haise tampoon tupes. Küll aga tekib lõhn sidemesse kiiresti ja kergesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 22:56; 14.06 22:45; 14.06 23:06; 16.06 21:58; 21.04 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kui see seal sees on ja verd juba rohkem, siis see loksub ju seal ringi ja emakakaelaga puutub ju ikka kokku?
Steriliseerimine – keetmine või kuidas?

Kuidas sobivat suurust valida? Ja kui on sobiv suurus, siis ei leki üldse ja pole mingit lisakaitset vaja (kui nt tahaks ujuma minna)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 22:51; 14.06 22:46; 15.06 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kui see seal sees on ja verd juba rohkem, siis see loksub ju seal ringi ja emakakaelaga puutub ju ikka kokku?
Steriliseerimine – keetmine või kuidas?

Kuidas sobivat suurust valida? Ja kui on sobiv suurus, siis ei leki üldse ja pole mingit lisakaitset vaja (kui nt tahaks ujuma minna)?

Khm, terves su organismis loksub veri ringi. Kuidas see sind ei häiri? Ja seda on siin kord juba öeldud, et nii kaua, kuni veri ei ole õhuga kokku puutunud, see ei haise, ei saa muutuda ebasteriilseks ega saa ka sinu organismi kuidagi mürgitada.

Osadel inimestel on millegipärast ka väga kummaline ettekujutus sellest, et kui menstruaalveri ei saa kohe kehast välja joosta, siis see ei väljugi, vaid kaob organismi kuhugile ära. Sellisest seisukohast annavad tunnistust siit samast perekoolist loetud arvamused, kuidas tampoon või mooncup on nagu prunt eest, mis ei lase vere välja voolata ja järelikult ei saagi see veri kunagi välja.

Seda, kas lisakaitset on vaja, sõltub sellest, kui suur on vereeritus. Minul on näiteks väga suur ja seetõttu on minul esimesed kolm päeva kindlasti side ka veel all.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 22:56; 14.06 22:45; 14.06 23:06; 16.06 21:58; 21.04 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust siis seda imevidinat ostma peaks, peale päälinna? Käisin reedel kiiruga mõnes apteegis ja mõnes ökopoes, aga toodet ei leidnud. Nooruke apteegitädi polnud üldse menstruaalverekogujast midagi kuulnud. Mõtlesin, et äkki on ka tavaapteeki jõudnud.
Amazonist leidsin, aga ma pole väga internetist ostlemise fänn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looduspere poest saab (Femmecup), kauplused asuvad Tlnas, Tartus. E-poest tellides toimetavad üle Eesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 14:20; 08.06 14:22; 10.06 13:35; 12.06 13:26; 13.06 19:17; 14.06 13:23; 15.06 12:38; 16.06 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu viimased päevad olid imelikud – poolteist nädalat määris, vahel rohkem, vahel vähem – pesukaitse jaoks palju, sideme jaoks vähe. Et siis oleksin käinud poolteist nädalat lihtsalt mingi asi sees ja polekski hullu midagi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 22:51; 14.06 22:46; 15.06 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu viimased päevad olid imelikud – poolteist nädalat määris, vahel rohkem, vahel vähem – pesukaitse jaoks palju, sideme jaoks vähe. Et siis oleksin käinud poolteist nädalat lihtsalt mingi asi sees ja polekski hullu midagi?

põhimõtteliselt küll, kui vähemalt iga 12 h tagant anumat pesed-tühjendad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 14:20; 08.06 14:22; 10.06 13:35; 12.06 13:26; 13.06 19:17; 14.06 13:23; 15.06 12:38; 16.06 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas see hiina silikoon siis rohkem mürgine on kui euroopa silikoon? olen 100% veenudnud et femmed ja moonid tellivad reaalsuses oma kauba ka hiinast 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 10:21; 16.06 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Femmecup on ka Ülikooli apteekides müügil, kuigi seda Femmecup LITEt seal vist veel ei ole. LITE sobib nendele, kes tahavad alles proovida ja ei raatsi kohe suuremat summat välja käia, aga see-eest peab ka vastu ca 1 aasta. Femmecup on 10 aastaks.

Täielik fänn. Loodusperest ostsin Femmecup LITE 16,49 eur.

http://www.looduspere.ee/tootekategooria/looduskosmeetika/naiste-hugieenitooted/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Ilu ja tervis Mooncup

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.