Esileht Kodunurk .

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: .

Postitas:

.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka jube imelik küsimus. Mul on väga hea termostass, kaua otsisin, sest suurem osa kas ei hoia sooja, lekivad või on ebamugav juua. Mingi viga on tavaliselt küljes. Aga ostsin ta Frankfurti lennujaamast, firmat ei tea. Ma arvan, et enamusel on mingid tundmatu firma tassid, kingitud, välismaalt ostetud, tükk aega tagasi ostetud vms. Väga raske ju sellisel juhul midagi soovitada, kui just alles hiljuti seda ei ostnud. See ei tähenda, et poleks olemas.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust leiaks sellise, mis oleks piisavalt mahukas ja mida on mugav kotis kaasas kanda ja vedelikku läbi ei laseks kui külili vajub või loksub. Ning mis mahutaks vähemalt ca 400 ml.

Siit klikkad ja ostad Pioneeri. Päris 8h kuuma ei hoia, aga 4-5h ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 18:24; 23.11 10:52; 25.11 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga hea termostass, kaua otsisin, sest suurem osa kas ei hoia sooja, lekivad või on ebamugav juua. Mingi viga on tavaliselt küljes. Aga ostsin ta Frankfurti lennujaamast, firmat ei tea.

jessas, vaata põhja alt, palun!

ma saan küll TA küsimusest aru, ma ka otsin korralikku termostassi juba pool aastat. olen isegi reisidel alati näppinud neid, aga ostmiseni pole jõudnud.

mul on muude juba nimetatud näitajate kõrval olulne ka see, et statoili xl kohv sisse mahuks, aga tass samal ajal ka tila alla mahuks, st väga paras suurus peaks olema. mõtlesin juba, et ostangi statist nende tassi, kuigi ma pmst kunagi mingeid reklaamasju ei kasuta… ei tea, kas on norm muidu?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 18:33; 22.11 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit klikkad ja ostad Pioneeri.

mina nt ei saa sellist auto topsihoidjas kasutada. kotti ka üsna ebamugav selle sanga pärast panna, ma arvan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 18:33; 22.11 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.evasolo.com/en/on-the-table/coffee-and-tea/to-go-cup/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Contigo, see hoiab kaua sooja, kui tulikuum jook teha, siis on veel 7h hiljem ka soe. On olemas ka 400+ ml suuruseid, aga mul on 350 ml. Ei leki kuskilt ja korki on lihtne pesta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.tefal.com/Cookware-%26-Kitchenware/Food-%26-Drink-Conservation/Drink-conservation/TRAVEL-MUG-THERMAL-BOTTLES/p/3100517991

Mitu aastat vastu pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://veepudel.ee/index.php/product-category/termosed/

Kõik parameetrid katab ära. Kasutan ise 473ml juba neljandat aastat 5-6p nädalas, samuti abikaasa. Lisaks kõigil pereliikmetel veepudelid trennis selle brändi poolt. Pole ühtki halba sõna öelda. Tõesti ei leki, sooja/külma hoiab hästi, masinas saab pesta kõik osad puhtaks. Kingin tihti tuttavatele tähtpäevadeks ja on kiidetud. Hind ka mõistlik nii kauakestva toote eest.

https://veepudel.ee/index.php/product/473-ml-kohvitermos-tkwide-uus/ isiklikult seda uue korgiga pole kasutanud, aga see suurus tundub just paras. Suurem on liiga kobakas kui ühele inimesele kasutamiseks võtta. Lastel on ka suurused samasse kanti ja neil ei pane täis, kuna pool liitrit vedelikku lapsele kanda on ikka raske küll juba.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 20:54; 01.12 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on minu lemmik. Juba 4 aastat vastu pidnud. Päris mitmeid tunde püsib soe. Tavaliselt saab ikka otsa enne, kui ära jahtub.

https://matkasport.ee/termosed/6059-19538-commuter-rv-04l.html#/29-varv-must/86-varv_filtreerimiseks-must

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on muude juba nimetatud näitajate kõrval olulne ka see, et statoili xl kohv sisse mahuks, aga tass samal ajal ka tila alla mahuks, st väga paras suurus peaks olema. mõtlesin juba, et ostangi statist nende tassi, kuigi ma pmst kunagi mingeid reklaamasju ei kasuta… ei tea, kas on norm muidu?

Mul on nende tass ja olin meeldivalt üllatunud, et see nii korralik on. Väga kaua hoiab jooki soojana ja käib korralikult kinni.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stati tass on igati okei, aga Škoda topsihoidjasse ei mahu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tassiga arvestage seda, et te ei saa nõuda samu tingimusi sooja hoidmisel nagunii nagu termosel. Termos võib hoida sooja jooki ka tulikuumana 5h nii, et valad ja põletad keele ära. Tassist peab olema kohv joodav otse – samuti nt statoili kohv tuleb automaadist juba joomiskuumusel. Seega termostass, mis hoiab jooki nt tulikuumana 3-4h kaotab oma otstarbe.

Aga matkavarustuse poed on jah ühed parimad, kus taolisi otsinguid alustada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tassiga arvestage seda, et te ei saa nõuda samu tingimusi sooja hoidmisel nagunii nagu termosel. Termos võib hoida sooja jooki ka tulikuumana 5h nii, et valad ja põletad keele ära. Tassist peab olema kohv joodav otse – samuti nt statoili kohv tuleb automaadist juba joomiskuumusel. Seega termostass, mis hoiab jooki nt tulikuumana 3-4h kaotab oma otstarbe.

Aga matkavarustuse poed on jah ühed parimad, kus taolisi otsinguid alustada.

Kk termostass hoiab joogi samal temperatuuril isegi 10h kui kork kinni on. Jahutamiseks avad korgi, ise otsustad millal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stati tass on igati okei, aga Škoda topsihoidjasse ei mahu.

Eks ta vast enamiku autode topsihoidjasse ei mahu ja seda probleemi lahendatakse adapteriga: mis on suht jube.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 18:24; 23.11 10:52; 25.11 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on minu lemmik. Juba 4 aastat vastu pidnud. Päris mitmeid tunde püsib soe. Tavaliselt saab ikka otsa enne, kui ära jahtub.

https://matkasport.ee/termosed/6059-19538-commuter-rv-04l.html#/29-varv-must/86-varv_filtreerimiseks-must

Kiidan ka primuse topse. Meil kasutusel üks vanem mudel (umbes 5-6 aastat tagasi ostetud) ja üks uus mudel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust leiaks sellise, mis oleks piisavalt mahukas ja mida on mugav kotis kaasas kanda ja vedelikku läbi ei laseks kui külili vajub või loksub. Ning mis mahutaks vähemalt ca 400 ml.

Siit klikkad ja ostad Pioneeri. Päris 8h kuuma ei hoia, aga 4-5h ikka.

0
0
Please wait...

See Pioneer on ju nagu termos ikka, ainult sang küljes. Minu meelest see küll termoskruus ei ole, vähemalt seda ei saa nii pruukida. Minu meelest on üle metalltermose veere küll paha juua. Ja iga kord enne rüüpamist peab kaane pealt maha keerama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on üle metalltermose veere küll paha juua. Ja iga kord enne rüüpamist peab kaane pealt maha keerama.

Eks inimesed ja maitsed on erinevad.
Mul on ka olemas Bergneri klõpsklapiga termoskruus, midagi taolist, aga see vedeleb pigem niisama, kuna läbi selle plastkaane juues tekib kohvile plastiku lisamaitse ning seda kaant ja klõpsusüsteemi pesta on pea võimatu.
Neid jagas kunagi Elion ja tegu vist ongi Ida-Euroopa jaoks tehtud mudeliga, sest seda näitavad ainult Eesti, Poola, Ukraina jne lehed…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 18:24; 23.11 10:52; 25.11 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klõpsuga/lükatava avaga tõesti ei sooviks. Ei taha ette kujutadagi, mis sinna (aastate jooksul) vahele võib koguneda, tõesti halb puhastada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millise kaanegaon siis kõige paremad?

TKWide pole siis piisavalt hea?

Ei saa ka aru, miks ei peaks olema. Need kaaned käivad osadeks lahti ja mitte üht kohta pole, kuhu midagi koguneda saaks. Muidugi juhul kui pesed ka. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 20:54; 01.12 11:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Kodunurk .