Esileht Sünnitus Muljed ITK-st viimasel ajal?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Muljed ITK-st viimasel ajal?

Kes on sünnitanud viimastel nädalatel? Kuidas oli? Kas palateid jätkus? Mind huvitavad just ema ja lapse palatid..ise sooviks seda..mul keiser ja peab pikemalt sees olema. Mis erireeglid veel kehtivad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 14:57; 21.05 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui praeguseks midagi muutunud pole, siis ema ja lapse tube ei saagi, kõik privaattoad on koroonahaigetele emadele mõeldud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 11:07; 21.05 14:59; 21.05 20:08; 21.05 21:28;
To report this post you need to login first.

Mõeldud küll..aga neid reaalselt ju pole. Ma ei kujuta ette 5 päeva üldtoas koos 2-3 võõra ja karjuvate tittedega..siis pressiks ennast pigem kiiresti koju..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 14:57; 21.05 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui pole ühtegi koroonahaiget, siis on neile hoitud toad. Kuni eriolukorra lõpuni oli nii, vb nüüd on olukord muutunud.

ITK kodulehel on kirjas, et perepalateid praegu pole, need on muudetud emaDE ja laste palatiteks ja need on tasuta. Ema ja lapse privaattuba aga peaks olema tasuline, seega nad ilmselt mõtlevad ühistube.

Ühistoas pole mõnus, aga see olukord kehtib praegu kõigile. Kojuminek ei sõltu ainult enda tahtmisest ka.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 11:07; 21.05 14:59; 21.05 20:08; 21.05 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK kodulehel on kirjas, et perepalateid praegu pole, need on muudetud emaDE ja laste palatiteks ja need on tasuta. Ema ja lapse privaattuba aga peaks olema tasuline, seega nad ilmselt mõtlevad ühistube.

Ei usu, sest ITK sünnitusmaja kodukal on tubade kategooriateks perepalat, ema ja lapse palat ning üldpalat. Kui perepalatid oleks muudetud üldpalatiteks, siis nii oleks ka kirjas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 18:23; 23.05 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK kodulehel on kirjas, et perepalateid praegu pole, need on muudetud emaDE ja laste palatiteks ja need on tasuta. Ema ja lapse privaattuba aga peaks olema tasuline, seega nad ilmselt mõtlevad ühistube.

Ei usu, sest ITK sünnitusmaja kodukal on tubade kategooriateks perepalat, ema ja lapse palat ning üldpalat. Kui perepalatid oleks muudetud üldpalatiteks, siis nii oleks ka kirjas.

Eraldi on toodud covid info ja seal on kirjas, et perepalatid on muudetud emade ja laste palatiteks. Sest praegu ei lubata isadel pärast sünnitust haiglasse jääda. Kui lähed sünnitusmaja lehele, siis hüppab kohe ette link reeglitele

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 11:07; 21.05 14:59; 21.05 20:08; 21.05 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see sõnastus “EmaDE ja laste” palat tähendab, et palatis on igal juhul mitu ema koos?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see sõnastus “EmaDE ja laste” palat tähendab, et palatis on igal juhul mitu ema koos?

Ma kardan küll, sest muidu oleks öeldud, et need on muudetud ema ja lapse palatiteks. Ja lisaks on seal öeldud, et need on tasuta, aga ema ja lapse privaattoad ei ole tasuta. Ja seniajani vähemalt ei võimaldatud kellelegi privaattuba, saigi olla ainult üldpalatis, kui ei olnud koroonahaige.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 11:07; 21.05 14:59; 21.05 20:08; 21.05 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin äsja ja olen 5.korrusel ema-lapse palatis, omaette.
Sõbranna sünnitas aprilli keskel ja samamoodi oli privaatselt ema-lapse palatis. Peretoad olid ümber tehtud ema-lapse toaks, seal sai ema lapsega kahekesi olla, tasuta. Emade ja laste palat on ühispalat, seal peab küll neljakesi olema, kui 5.korruse palatid hõivatud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 16:44; 22.05 16:46; 22.05 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui pole ühtegi koroonahaiget, siis on neile hoitud toad. Kuni eriolukorra lõpuni oli nii, vb nüüd on olukord muutunud.

ITK kodulehel on kirjas, et perepalateid praegu pole, need on muudetud emaDE ja laste palatiteks ja need on tasuta. Ema ja lapse privaattuba aga peaks olema tasuline, seega nad ilmselt mõtlevad ühistube.

Ühistoas pole mõnus, aga see olukord kehtib praegu kõigile. Kojuminek ei sõltu ainult enda tahtmisest ka.

Mis vale jutt. Olid ja on ema ja lapse palatid, koroonahaiged viidi üldse teise osakonda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 16:44; 22.05 16:46; 22.05 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see sõnastus “EmaDE ja laste” palat tähendab, et palatis on igal juhul mitu ema koos?

Ma kardan küll, sest muidu oleks öeldud, et need on muudetud ema ja lapse palatiteks. Ja lisaks on seal öeldud, et need on tasuta, aga ema ja lapse privaattoad ei ole tasuta. Ja seniajani vähemalt ei võimaldatud kellelegi privaattuba, saigi olla ainult üldpalatis, kui ei olnud koroonahaige.

Kust selline eksitav info? Mina olin privaattoas, sama ka aprillis kõige hullema kriisi ajal sünnitanud naised said vabade tubade olemasolul omaette olla ja tasuta!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 16:44; 22.05 16:46; 22.05 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin/oli keiser aprillis. Arvasin ka, et peretoad on Ema-lapse toad. Aga ühel öösel toodi minu pisikesse peretuppa veel teine ema oma lapsega. Ja kohe öeldi siis, et kõik peretoad on vajadusel üldpalatid. Sünnitajaid on palju siis panevad kokku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK kodulehel on kirjas, et perepalateid praegu pole, need on muudetud emaDE ja laste palatiteks ja need on tasuta. Ema ja lapse privaattuba aga peaks olema tasuline, seega nad ilmselt mõtlevad ühistube.

Ei usu, sest ITK sünnitusmaja kodukal on tubade kategooriateks perepalat, ema ja lapse palat ning üldpalat. Kui perepalatid oleks muudetud üldpalatiteks, siis nii oleks ka kirjas.

Eraldi on toodud covid info ja seal on kirjas, et perepalatid on muudetud emade ja laste palatiteks. Sest praegu ei lubata isadel pärast sünnitust haiglasse jääda. Kui lähed sünnitusmaja lehele, siis hüppab kohe ette link reeglitele

Jah, ma näen, ma pidasin silmas, et kui neil on kategooriana üldpalat olemas, siis nii võiks ka väljenduda, juhul kui perepalatid on üldpalatiteks muudetud. Mitte rääkida mingitest emade ja laste palatitest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 18:23; 23.05 00:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Sünnitus Muljed ITK-st viimasel ajal?