Esileht Ilu Myfitness

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Myfitness

Postitas:

Ma olen erinevates müügiportaalides märganud seda, et nii kui myfitnessi tooted(kotid, rätikud jne) müüki tulevad, siis need lähevad nagu soojad saiad.
Miks? Miks need Myfitnessi logidega tooted nii hinnas on? Seda enam, et nees pole väga kvaliteetsed.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.05 13:20; 31.10 17:11; 17.08 13:26; 23.09 18:59;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Paljud ülekaalulised ja siis hea võimalus endale imidzit muutev toode osta. Vähemalt teistele hea näidata, et tegelen probleemi lahendamisega.

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks? Miks need Myfitnessi logidega tooted nii hinnas on? Seda enam, et nees pole väga kvaliteetsed.

Ise tõesti vastuse peale ei tule?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks? Miks need Myfitnessi logidega tooted nii hinnas on? Seda enam, et nees pole väga kvaliteetsed.

Ise tõesti vastuse peale ei tule?

Mul on lihtsalt raske uskuda, et sellepärast ostetakse. Ma mõtlesin, et ehk on mingi teine põhjus, mingi selline, mille peale ma ei tule.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.08 13:26; 17.08 13:38; 17.08 18:20; 18.08 06:36; 24.08 22:18; 28.08 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska öelda. Ei tuleks ise selle peale, et osta mingi suvalise võõra spordiklubi meeneid. Samas, saaks neid ju ka klubist kohapealt osta, kui ikka väga tahaks. No tõesti ei oska arvata, miks need kellelegi ägedad tunduvad.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asjad ju head ja soodsad. Funktsioon ilusti täidetud.
Mis siis täpsemalt kvaliteetne ei ole? Mul siiani kõik 5+ olnud.
Kui sa ise ei osta, siis kuidas sa tead, et mittekvaliteetne?
Ja kui ostsid, siis miks sa foorumist vastuseid otsid?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 18:14; 28.08 06:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asjad ju head ja soodsad. Funktsioon ilusti täidetud.

Mis siis täpsemalt kvaliteetne ei ole? Mul siiani kõik 5+ olnud.

Kui sa ise ei osta, siis kuidas sa tead, et mittekvaliteetne?

Ja kui ostsid, siis miks sa foorumist vastuseid otsid?

Mul on Myfitnessist ostetud kaks rätikut ja kumbki ei kuivata. Seega pole kvaliteetne, või mis?

Ja müügiportaalidest saab sama hinnaga väga kvaliteetseid spordi tooteid. Näiteks, miks osta mingi suure logoga myfitnessi särk, kui sa saad sama hinnaga BB-d, gymsharki või niket. Ja esimesed kaks on väga kvaliteetsed, nike muidugi mitte nii väga.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.08 13:26; 17.08 13:38; 17.08 18:20; 18.08 06:36; 24.08 22:18; 28.08 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et neid on lihtsalt müügis väike kogus korraga. Ja siis saavad e-poes kiiresti otsa. Ja Sulle tundub, et on popid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et neid on lihtsalt müügis väike kogus korraga. Ja siis saavad e-poes kiiresti otsa. Ja Sulle tundub, et on popid ????

Ma pidasin järelturgu silmas.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.08 13:26; 17.08 13:38; 17.08 18:20; 18.08 06:36; 24.08 22:18; 28.08 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud ülekaalulised ja siis hea võimalus endale imidzit muutev toode osta. Vähemalt teistele hea näidata, et tegelen probleemi lahendamisega.

Kuule, mine psühhiaatri juurde.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle parem sellele, miks need üldse järelturule pannakse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen erinevates müügiportaalides märganud seda, et nii kui myfitnessi tooted(kotid, rätikud jne) müüki tulevad, siis need lähevad nagu soojad saiad.

Miks? Miks need Myfitnessi logidega tooted nii hinnas on? Seda enam, et nees pole väga kvaliteetsed.

Kui tahad turundust teha, siis oled väga kehva “nipi” valinud.
MF logoga tooteid on kõik klubid täis, pole märganud, et neid seal eriliselt krabataks. Sama toodet võid soovi korral mitu hooaega osta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen erinevates müügiportaalides märganud seda, et nii kui myfitnessi tooted(kotid, rätikud jne) müüki tulevad, siis need lähevad nagu soojad saiad.

Miks? Miks need Myfitnessi logidega tooted nii hinnas on? Seda enam, et nees pole väga kvaliteetsed.

Kui tahad turundust teha, siis oled väga kehva “nipi” valinud.

MF logoga tooteid on kõik klubid täis, pole märganud, et neid seal eriliselt krabataks. Sama toodet võid soovi korral mitu hooaega osta.

Jutt käib järelturust, ning ma ei tee turundust.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.08 13:26; 17.08 13:38; 17.08 18:20; 18.08 06:36; 24.08 22:18; 28.08 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sama märganud järelturul. Ka mulle arusaamatu teema- nii palju häid ja ilusaid spordikotte on saadaval, miks osta mingit suvalise klubi kotti, pealegi veel kasutatud? Hakka või uskuma, et üritatakse näidata- käin ka selles spordiklubis.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingituseks saadud, sp müüakse. Olen ka ise myynud

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 18:14; 28.08 06:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin aastaid kingituseks saadud Myfitnessi soprdikotiga. Väga rahul. Samuti olen ostnud rätikuid jms asju, kõik on head olnud.
Ei tulnud selle pealegi et nende tooteid ka järelturult otsida, tänan vihje eest!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 09:41; 28.08 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin aastaid kingituseks saadud Myfitnessi soprdikotiga. Väga rahul. Samuti olen ostnud rätikuid jms asju, kõik on head olnud.

Ei tulnud selle pealegi et nende tooteid ka järelturult otsida, tänan vihje eest!

Ma eeldan, et sa ju ise käid seal trennis ka, seega sellest ma saan aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.08 13:26; 17.08 13:38; 17.08 18:20; 18.08 06:36; 24.08 22:18; 28.08 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin aastaid kingituseks saadud Myfitnessi soprdikotiga. Väga rahul. Samuti olen ostnud rätikuid jms asju, kõik on head olnud.

Ei tulnud selle pealegi et nende tooteid ka järelturult otsida, tänan vihje eest!

Ma eeldan, et sa ju ise käid seal trennis ka, seega sellest ma saan aru.

Nii on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 09:41; 28.08 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Myfitnessist ostetud kaks rätikut ja kumbki ei kuivata. Seega pole kvaliteetne, või mis?

Ma sain kunagi liitudes kingituseks selle rätiku. Esimene kord kui kasutasin, ehmatasin esialgu ära, et mul jalg verine, aga siis avastasin, et see rätik annab märjaks saades tohutult ebemeid. V-o nüüd on nende rätikute kvaliteet paranenud, ma sain selle ikka mingi 8-9 aastat tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin kunagi järelturul praktiliselt kasutamata komplekti kus oli suur kott ja kilekas. Meeldis värvikombinatsioon ja koti suurus ning funktsionaalsus, hind oli ka hea praktiliselt uue asja eest. Käisin siis teises spordiklubis ja imelikult küll ei vaadatud. Siiani kott kestab, 4ndat aastat. Esimene kott oli mul Puma, mõnus mahukas aga lukk läks katki, siis ostsin Nike, funktsionaalsus on hea (eraldi jalatsi, pudelisahtel) kuid pisut väike. Praeguseks jõudsin treenimisega ka MyFitnessi, liitumisel sain pisikese trenniräti (see kiireltkuivav), toimib aga pisut väike. Seega ma ei ütleks et asjad on ebakvaliteetsed või funktsionaalsus halb, hind uuena vbla pisut kõrge ainult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu Myfitness