Esileht Ilu Mylook

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mylook

Postitas:

Tegin just Mylookist tellimuse ja appi, kas neile on tööle võetud uus ja äge turundaja? Kümneminutiliste vahedega kaks kirja, milles järgmised nunnud laused:

Nii armas Sind siin shoppamas näha! Loodame, et kõik läks tellimisega mõnusalt ja vastas sinu ootustele. /…/ Hoolitseme Sinu tellimuse eest, seega tee rahulikult oma toimetusi kuniks me Su paki hoolikalt kokku paneme ja õnnepisarate saatel Sinupoole teele saadame.

Ja ühtlasi, et maksa arve ka ära, kuigi tegin seda koheselt nende kodukalt.

Miks täiskasvanud inimestele sellist lääget jama kirjutada?

+31
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Emotikone oli ka ikka tonni jagu?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

helista Tele2 klienditeenindusse, sealt alles saad seda läägust….”meie teenindusvõlurid” ja muu taoline ????

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on seal juba mõnda aega. Vähemalt viimased kaks-kolm tellimust olen juba õnnepisaratest ja hoolikatest sõrmekestest lugenud ????????

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnepisarad 😀 😀

Kõlab nagu konstantne PMS, mul ka katus sõidab siis mõnikord ja kõik muudab äärmuslikult emotsionaalseks 😀

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bolt on veel hullem oma kirjadega, aga ega Wolt ka palju alla jää

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole mureta. Kui oled kauba kätte saanud, saad mõne päeva pärast veel ägedama kirja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

helista Tele2 klienditeenindusse, sealt alles saad seda läägust….”meie teenindusvõlurid” ja muu taoline ????

mulle kirjutas Tele2-st eile kuulamiskunstnike juht. päriselt haige.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on see Mylook tekst ka õudus. Et õnnepisarad?

Vbla see on naljaga pooleks? Vbla selleks, et Sa kirja läbi loeks? Ja mõtleks WTF?

Aga lugesid ju…? Varem ei lugenud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma näiteks pole enne soovinud kasutada neid kodulehtede paremas nurgas ette tulevaid küll teenindusroboteid või nn küsi abi, küsi siit. Meie aitame jne.

 

Väga paljudes ettevõtetes ei ole need robotid, vaid keegi töötajatest peaks selle vastamisega tegelema, kuid reaalsus on see, et kas ei olegi tegelikult vastavat inimest või ei jõuta kõikidele vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Mylook