Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nädalate arvutamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Nädalate arvutamine

Postitas:

Kas keegi seletaks loogikat- viimaste päevade järgi peaks kalkulaatori järgi mul olema 4 nädalat rasedust, aga tean reaalset päeva, millal laps eostatud ja selle järgi ei saa kuidagi üle 2 nädala ja 5 päeva olla. Mille järgi neid nädalaid siis arvutatakse? Kui rase ma siis ametlikult nö olen? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi seletaks loogikat- viimaste päevade järgi peaks kalkulaatori järgi mul olema 4 nädalat rasedust, aga tean reaalset päeva, millal laps eostatud ja selle järgi ei saa kuidagi üle 2 nädala ja 5 päeva olla. Mille järgi neid nädalaid siis arvutatakse? Kui rase ma siis ametlikult nö olen? ????

Reaalselt ongi su laps 2 nädala ja 5 päeva vanune, kui see aeg tagasi toimus ovulatsioon ja oli vahekord. Naise rasedust arvestatakse aga viimase menstruatsiooni esimesest päevast alates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedusele pannakse alati 2 nädalat juurde, st arvutatakse viimastest päevadest. See nn boonusaeg, tegelikult jah loode 2 ndl väiksem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevapealt asju teavad ainult IVFikad. See, et vahekord oli 2 ndl 5 p tagasi, ei tähenda, et samal ajal munarakk ka viljastati (võis toimuda mitu p hiljem). Teine asi muidugi, kui faktiliselt OV toimumist tead.

Ylemaailmselt on kokku lepitud päevade (kalendrisysteem), et raseduse kulgu oleks lihtsam jälgida. Aga UH tulemust saab kalendriga võrrelda ainult siis, kui on korrapärane tsykkel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nädalate arvutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.