Esileht Ilu ja tervis Nahaarsti visiit PERHis

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Nahaarsti visiit PERHis

Postitas:
Kägu

Tere,

Käisin eile nahaarstil sünnimärgi jälgimisel. Tegi pildi ära, selgitas olukorda, millal tagasi pean minema. Hakkas mind välja saatma. Ma sõnasin, et soovin veel ühest probleemist rääkida, aga selle peale kostis, et pean uue aja panema. Et iga probleemi jaoks on vaja eraldi vastuvõttu. Kas see on kuidagi normaalne? Samas mu sõbranna käis seal teise arsti juures ja see lausa nõudis, et sõbranna kõik oma mured ära räägiks.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga perearstiga on sama ju? Kui lähed visiidile, siis pead enne ütlema miks ja kui visiidiaeg läbi saab, siis paned uue aja. Mõni läheb enda nimel all perearstile ja siis loodan tervele perele samal ajal diagnoosid saada

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see sõltub nii arstist kui ka sellest, palju juba aega kulunud on. Üks vastuvõtt on 20 min, kui kulunud on juba 15 min ja siis patsient tahab veel teisest asjast rääkida, siis minu arust on õige, kui arst ei lase aega üle minna (kannatab ju järgmine patsient), vaid palub uue aja panna, eeldatavasti läheks ju veel vähemalt 10-15 min. Kui aga jutt mahub 20 min sisse, siis on iseasi. Eks mõnel arstil meeldib ka end võimuesindajana tunda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei näe midagi imelikku selles, kui visiit oli sul juba lõppemas/lõppenud. Teinekord tead, et räägid kohe ka teisi asju visiidi ajal.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul jäi mainimata, et arst kutsus mind kabinetti 11 minutit hiljem kui oli visiidi algusaeg. Seega, jäi minul pool teenust saamata. Ja just võrdluseks, sõbranna käis nädala eest kõrval kabinetis ja seal arst oli lausa palunud, et rääkigu kõik enda ja oma laste mured ära. Mõtlen tõsiselt PERHi kirjutamise peale. Nii ei ole normaalne. Ja perearsti juures saan ma kogu perekonna muredest rääkida, kui aega on.

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul jäi mainimata, et arst kutsus mind kabinetti 11 minutit hiljem kui oli visiidi algusaeg. Seega, jäi minul pool teenust saamata. Ja just võrdluseks, sõbranna käis nädala eest kõrval kabinetis ja seal arst oli lausa palunud, et rääkigu kõik enda ja oma laste mured ära. Mõtlen tõsiselt PERHi kirjutamise peale. Nii ei ole normaalne. Ja perearsti juures saan ma kogu perekonna muredest rääkida, kui aega on.

Kirjutada võid küll, aga ausalt öeldes pole see kellelegi seal haiglas uudiseks, et visiidiajad on liiga lühikesed ja kui graafik läheb paigast, siis peab päris kõvasti rabama mõne teise arvelt, et see uuesti paika saaks. Kui pakkus sulle lähiajal uut aega, on ju korras kõik, kui jälle pead ise hakkama seda aega jahtima ja neli kuud ootama, siis vast mitte.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul jäi mainimata, et arst kutsus mind kabinetti 11 minutit hiljem kui oli visiidi algusaeg. Seega, jäi minul pool teenust saamata. Ja just võrdluseks, sõbranna käis nädala eest kõrval kabinetis ja seal arst oli lausa palunud, et rääkigu kõik enda ja oma laste mured ära. Mõtlen tõsiselt PERHi kirjutamise peale. Nii ei ole normaalne. Ja perearsti juures saan ma kogu perekonna muredest rääkida, kui aega on.

Sellest ka räägid et viimati kui saapad ostsid siis nad hõõrusid?  Lisaks kõrbes pott põhja ja nüüd ei saa kuidagi puhtaks ning et roosil aias on täid ja mitte ei saa neist lahti?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul jäi mainimata, et arst kutsus mind kabinetti 11 minutit hiljem kui oli visiidi algusaeg. Seega, jäi minul pool teenust saamata. Ja just võrdluseks, sõbranna käis nädala eest kõrval kabinetis ja seal arst oli lausa palunud, et rääkigu kõik enda ja oma laste mured ära. Mõtlen tõsiselt PERHi kirjutamise peale. Nii ei ole normaalne. Ja perearsti juures saan ma kogu perekonna muredest rääkida, kui aega on.

Sellepärast on hea elada väiksemas linnas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see sõltub nii arstist kui ka sellest, palju juba aega kulunud on. Üks vastuvõtt on 20 min, kui kulunud on juba 15 min ja siis patsient tahab veel teisest asjast rääkida, siis minu arust on õige, kui arst ei lase aega üle minna (kannatab ju järgmine patsient), vaid palub uue aja panna, eeldatavasti läheks ju veel vähemalt 10-15 min. Kui aga jutt mahub 20 min sisse, siis on iseasi. Eks mõnel arstil meeldib ka end võimuesindajana tunda.

Tõde, aga kuidas siis väidetavalt TA hiljem kutsuti kabinetti, kui kõik saavad 20 min. Mina olen nõus, et kõik asjad tuleb kohe arstile rääkida ja kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõde, aga kuidas siis väidetavalt TA hiljem kutsuti kabinetti, kui kõik saavad 20 min. Mina olen nõus, et kõik asjad tuleb kohe arstile rääkida ja kiiresti.

Arst ei hakka ju patsienti jõuga välja viskama kui inimene ei saa aru, et tema aeg on läbi. Tean inimest, kelle lahkumine võtab isegi külast tund aega, niiet kujutan ette, et ta arsti juures samasugune

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõde, aga kuidas siis väidetavalt TA hiljem kutsuti kabinetti, kui kõik saavad 20 min. Mina olen nõus, et kõik asjad tuleb kohe arstile rääkida ja kiiresti.

Arst ei hakka ju patsienti jõuga välja viskama kui inimene ei saa aru, et tema aeg on läbi. Tean inimest, kelle lahkumine võtab isegi külast tund aega, niiet kujutan ette, et ta arsti juures samasugune

Jaa, aga nõrgad puksitakse väljab ja seetõttu kestab nende visiit nagu vähem saan aru.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on alati hambaarstil nii. Selle asemel, et teha kaks hammast või kaks protseduuri korraga, tehakse ainult üks ja siis kutsutakse järgmise asja tegemiseks uuele visiidile. Aga iga kord maksad uuesti päris krõbeda visiiditasu.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on alati hambaarstil nii. Selle asemel, et teha kaks hammast või kaks protseduuri korraga, tehakse ainult üks ja siis kutsutakse järgmise asja tegemiseks uuele visiidile. Aga iga kord maksad uuesti päris krõbeda visiiditasu.

Hambaarsti juures maksad ikka protseduuride eest, mitte visiiditasu. Visiiditasu eraldi on sul esmakordsel külastusel, konsultatsioon ajakulu hinnaga. Edasi kui sul tehakse sama visiidi ajal mitu erinevat protseduuri siis sa ei maksa ju sama visiiditasu, vaid maksad rohkem, iga liigutuse eest. No tuimestava süsti pealt vast saaksid kokku hoida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on alati hambaarstil nii. Selle asemel, et teha kaks hammast või kaks protseduuri korraga, tehakse ainult üks ja siis kutsutakse järgmise asja tegemiseks uuele visiidile. Aga iga kord maksad uuesti päris krõbeda visiiditasu.

Hambaarst tegelebki ühe hambaga korraga. Igale hambale on ju eraldi tuimestus, kui seda kasutad. Ja vastuvõtuaega on planeeritud ikka ühe hamba jagu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on alati hambaarstil nii. Selle asemel, et teha kaks hammast või kaks protseduuri korraga, tehakse ainult üks ja siis kutsutakse järgmise asja tegemiseks uuele visiidile. Aga iga kord maksad uuesti päris krõbeda visiiditasu.

Hambaarst tegelebki ühe hambaga korraga. Igale hambale on ju eraldi tuimestus, kui seda kasutad. Ja vastuvõtuaega on planeeritud ikka ühe hamba jagu.

Mul küll erinevad arstid aegade jooksul kõrvuti- või lähedalolevaid samal ajal teinud. Kui tuimestusega siis jah peavad vähemalt nö samal lõuapoolel olema, mitte alt paremalt ja ülevalt vasakult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen käinud nahaarstil ja ütlesingi, et mul on kaks muret – kaks olid nö erinevad, aga sarnane ravimeetod (needi kohale tekkinud liigliha ja soolatüükad) ehk saadeti külmutamisele. Oleks täiesti jabur olnud hakata nende pärast eraldi käima arstil + seejärel külmutamises.
Võimalik, et oli isegi kolm (järsku näitasin üht sünnimärki ka?) – igatahes mäletan, et arst veel ise küsis, et ütlesite, et teil mitu muret, et mis teine on.

Tartus. Selles suhtes ilmselt on hea alustada just sellega, et mitu asja oleks, et küll arst siis saab täpsustada, et kas jõuab sellel visiidil mõlemaga tegeleda või eraldi visiiti vaja, et siis saab alustada ajakriitilisema murega. Muidu võib tõesti juhtuda, et räägid kergema mure ära, aga tõsisem jääbki siis rääkimata kui “välja visatakse”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul küll erinevad arstid aegade jooksul kõrvuti- või lähedalolevaid samal ajal teinud. Kui tuimestusega siis jah peavad vähemalt nö samal lõuapoolel olema, mitte alt paremalt ja ülevalt vasakult.

Kõrvuti küll, aga ta ju ei öelnud, et kõrvuti oleks olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pakkunud ju uut aega! Aprilli alguses saab uue aja valida juulikuusse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks kohe siis ei öelnud, et on kaks probleemi ja räägid need ruttu ära. Paari minutiga saad sellega hakkama. Mitte et jorutad seal ja visiidiaeg on läbi, siis hakkad ütlema, et tegelikult tahtsin veel rääkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on alati hambaarstil nii. Selle asemel, et teha kaks hammast või kaks protseduuri korraga, tehakse ainult üks ja siis kutsutakse järgmise asja tegemiseks uuele visiidile. Aga iga kord maksad uuesti päris krõbeda visiiditasu.

Hambaarsti juures maksad ikka protseduuride eest, mitte visiiditasu. Visiiditasu eraldi on sul esmakordsel külastusel, konsultatsioon ajakulu hinnaga. Edasi kui sul tehakse sama visiidi ajal mitu erinevat protseduuri siis sa ei maksa ju sama visiiditasu, vaid maksad rohkem, iga liigutuse eest. No tuimestava süsti pealt vast saaksid kokku hoida.

Minu hambaarsti juures võetakse ka igakord miski külastuse baashind kõigele muule lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis Nahaarsti visiit PERHis