Esileht Pereelu ja suhted Naised kes mehest materiaalselt sõltuvad

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Naised kes mehest materiaalselt sõltuvad

Postitas:

Sellise olukorra puhul on meestel õigus peale tööpäeva minna külmkapi ette, peeretada ja võtta üks korralik külm õlu.

Võin vedeleda kasvõi õhtu otsa diivanil, juua, tegeleda enda hobidega jne.

Ei tea miks leidub beetaisaseid kes naise pilli järgi tantsivad. Naist kaotada ei karda, meeldib ka vallaline olla. Win win sitiation.

 

+2
-34
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sellise olukorra puhul on meestel õigus peale tööpäeva minna külmkapi ette, peeretada ja võtta üks korralik külm õlu.

Eks siis pead ka vastava naisega leppima. Mina ei elaks sellise matsiga päevagi ka mitte raha eest. Peaksidki vallaliseks jääma, selliseid vanamehi on ju küll, kes omaette peeretavad ja õlut joovad.

+35
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle see peeretamisest kirjutanud kägu. Eelmises sinu teemas su mees ju lasigi kodus peeru. Tore näha, et teil peresisesed rollid paigas on.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle see peeretamisest kirjutanud kägu.

Need on ikka erinevad käod.
Üks oli naine, teine, see praegune, on ilmselt mees.
Kelle põhimure on see, et kui ta võtab oma elamisse mingi tibi, siis see tibi ei luba tal enam valjult peeretada…Oh häda!

Aga tibi poolt ju väga õige, ma ka ei lubaks mehel peeretada. Kui tahab, et MINA tema juures nõus elama oleks.

Aga ju see teemaalgatajast jobumees ei suuda piisavalt atratktiivset naist omale koju meelitada. Kelle nimel ta pisutki ka pingutada viitsiks. Ja siis mõnitabki neid halle hiirekesi.
Mõnitades sisuliselt iseennast.

See Win win sitiation on muidugi eriti tase.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 14:15; 22.11 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal ongi ju sitiation.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega, kes käitub nagu sa kirjeldad, ei looks ma suhet isegi relva ähvardusel. Mats on mats. Vuih.

Aga kui mees on invaliidistunud ja naine peab teda üleval, siis mis.
Ah, mis sinuga jahuda, sa oled ju troll mis troll. Imekauni võimalikult rumala kassapidaja fänn. Aga ka nemad on liiga targad muidugi, et sinusugust tahta.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise olukorra puhul on meestel õigus peale tööpäeva minna külmkapi ette, peeretada ja võtta üks korralik külm õlu.

Võin vedeleda kasvõi õhtu otsa diivanil, juua, tegeleda enda hobidega jne.

Ei tea miks leidub beetaisaseid kes naise pilli järgi tantsivad. Naist kaotada ei karda, meeldib ka vallaline olla. Win win sitiation.

Ei või vedeleda. Kui naist valida ei oska, tuleb naist teenida ka vabal ajal. Loomulikult tuleb sul teha ära suurema osa koduseid töid. Vägivaldne mees otsibki naisi, kes ei suuda enda eest seista. Ja selline valik pole mingi õigus oma vaimsele vägivallale. Nii et kui juba teadlikult nii valid, siis pole sul mitte mingit õigust vedeleda. Jõuad tööd teha, jõuad ka enda laga ärakoristada peale tööd.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beeta-isaste mure,  mehed ei võta kampa, seega tuleb perekoolis naiste tähelepanu nuiata.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kole värk, kui pee üldse ei pea js paugub ja plödiseb aina, seistes või istudes.

Naljakas ka. Et kui sissetulek oleks naisest väiksem, kaoks ka paugutamine või?

Aga küsimus: miks elada koos inimesega, kellest sul on suva? Kes käsib?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle see peeretamisest kirjutanud kägu. Eelmises sinu teemas su mees ju lasigi kodus peeru. Tore näha, et teil peresisesed rollid paigas on.

No tegelikult on füsioloogiliselt võimatu, et inimene kõhutuult ei lase. Kõik lasevad ja mida vanemaks saada, seda rohkem. Aga enamasti see ei haise ja kui ei punnita, siis ei kaasne ka heliefekte ning kui keegi on kõrval, on gaasiväljutusvajadust võimalik hetk tagasi hoida ja minna eemale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujutaks ette, kui ta tuleks koju ja hakkaks lihtsalt õlut jooma.
Ausalt öeldes ma ei kujutaks ette ka, kui mul selline oss kodus oleks.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 15:52; 22.11 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes ma ei kujutaks ette ka, kui mul selline oss kodus oleks.

Ausalt öeldes ma ei kujutaks ette, et mul sinusugune ossnaine kodus oleks.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 14:15; 22.11 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes ma ei kujutaks ette ka, kui mul selline oss kodus oleks.

Ausalt öeldes ma ei kujutaks ette, et mul sinusugune ossnaine kodus oleks.

Kullake, sul ei olegi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 15:52; 22.11 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise olukorra puhul on meestel õigus peale tööpäeva minna külmkapi ette, peeretada ja võtta üks korralik külm õlu. Võin vedeleda kasvõi õhtu otsa diivanil, juua, tegeleda enda hobidega jne.

Sellel pole midagi pistmist naise materiaalse sõltuvusega. See on üksnes sinu olematu lastetuba, mis siit läbi kumab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise olukorra puhul on meestel õigus peale tööpäeva minna külmkapi ette, peeretada ja võtta üks korralik külm õlu. Võin vedeleda kasvõi õhtu otsa diivanil, juua, tegeleda enda hobidega jne.

Võid muidugi. Aga päev otsa pead sa tööl olema ja su naine tegeleb selle kõigega kodus diivanil. Võib-olla on keegi veel seltsiks ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised kes mehest materiaalselt sõltuvad