Esileht Pereelu ja suhted Naiselt lapse/laste äravõtmine

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Naiselt lapse/laste äravõtmine

Postitas:

Rääkige oma kogemustest, kuidas on mehed naiselt lapse/lapsed ära võtnud.

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 02:08; 25.12 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära võtmine? Kus riigis sa elad? Kui vanemad ei tule laste eest hoolitsemisega toime. Ei viibi kodus, ei jälgi, et lapsed oleks söönud ja neil oleks kõik eluks vajalik, siis seadised, mis võimaldavad lapsed ära võtta vanematelt. Et siis joo, laaberda ringi, ära koju mine, jäta lapsed järelvalveta ja lapsed võetakse ära.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võidakse ära võtta ainult siis, kui naine on kriminaal, tõsiselt asotsiaalne joodik või narkomaan. Muidu mitte, sa tead seda ammu ju?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On 3 varianti: 1) juba lahutades jäävad lapsed isaga 2) lapsed tuleb emalt äravõtta, kuna ta ei taga lastele turvalist kodu 3) lapse ise soovivad isa juurde minna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval väga lihtne tegelikult. Kui isikud A ja B on saanud ühise lapse, võrdne hooldusõigus, minnakse mingi hetk lahku, last jääb kasvatama A. Kui aga isik B vaid soovib ja tahab misiganes põhjustel, siis lapse saab alati ära rääkida, kas siis isik A’d halvustades või lihtsalt lapsele palju lubades. Meie riigis loeb see, kus laps tahab elada, aga ma leian, et see on mitme teraga mõõk.
Joodikuid ja vägivaldseid jne on ka omajagu muidugi, aga neil tavaliselt siiski lapsed alles, sest selpuhul on ka isik B tavaliselt samast kaadrist.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 11:55; 25.12 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiselt lapsi “ära võtta” saab siiski ainult siis kui ta on lastele kuidagi ohtlik. Siis kas sotsiaalosakond sekkub või kui imekombel on sellisel naisel normaalne mees ja laste isa, siis isa saab taotleda laste ainuhooldusõigust ja lapsed enda juurde võtta.

Kui on lahutus ja mõlemad vanemad mõistlikud inimesed, siis saab omavahel kokku leppida, kes lapsi edasi kasvatama hakkab, tean kahte naist, kes on kokkuleppel jätnud lapsed mehe kasvatada. Ühel olid lapsed juba puberteediealised ja neid polnud mõtet endaga kaasa kolida, teine aga tundis, et ta ei suudaks last üksi kasvatada. Maksab lapsele elatist ja kohtub lapsega nii nagu paljud lahkuläinud isad seda teevad. St ema ei ole lapse elust kadunud, aga põhikohaga kasvatab last isa. Ka teine ema suhtleb lastega tihedalt, tänaseks nad juba täiskasvanud.

Palju sõltub laste vanusest, sest ka lastel on selles osas sõnaõigus. Ja kui teine vanem ei ole vägivaldne joodik, narkomaan või skisofreenik, kuidagi lapsi kahjustava eluviisiga või selline et ei saa endagagi hakkama, ega siis lapsi “ära võtta” ei lase keegi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära võtmine? Kus riigis sa elad? Kui vanemad ei tule laste eest hoolitsemisega toime. Ei viibi kodus, ei jälgi, et lapsed oleks söönud ja neil oleks kõik eluks vajalik, siis seadised, mis võimaldavad lapsed ära võtta vanematelt. Et siis joo, laaberda ringi, ära koju mine, jäta lapsed järelvalveta ja lapsed võetakse ära.

Pean ikka Eestit silmas ja mulle on jäänud mulje, et mehed võtavad naistelt lapsi ära palju vähem tõsistel põhjustel kui seda on vastuses loetletud probleemid nagu joomine, ringilaaberdamine, kodus mitteviibimine jne.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 02:08; 25.12 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on ju küsimus küll, et miks peaksid lapsed alati just emaga elama jääma? Miks mitte isaga? Mulle tundub, et põhjuseks on siinkohal see, et isad ise loobuvad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ikka Eestit silmas ja mulle on jäänud mulje, et mehed võtavad naistelt lapsi ära palju vähem tõsistel põhjustel kui seda on vastuses loetletud probleemid nagu joomine, ringilaaberdamine, kodus mitteviibimine jne.

Näita üks vastav kohtulahend ette, kus ilma mõjuva põhjuseta on isa saanud ainuhooldus õiguse. Mu arust ikka asi vastupidi, liiga kergelt saavad selle emad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ikka Eestit silmas ja mulle on jäänud mulje, et mehed võtavad naistelt lapsi ära palju vähem tõsistel põhjustel kui seda on vastuses loetletud probleemid nagu joomine, ringilaaberdamine, kodus mitteviibimine jne.

Näita üks vastav kohtulahend ette, kus ilma mõjuva põhjuseta on isa saanud ainuhooldus õiguse. Mu arust ikka asi vastupidi, liiga kergelt saavad selle emad.

Asi pole isegi mitte ainuhoolduses. Asi on selles, et veidi suuremaid lapsi moositakse lubadustega või millega iganes ära nende senisest kodust, ema juures, sealt kus nad on aastaid kasvanud ja sh. Ilma isata. Mina näen, et see toimub elatise tõttu. Ei taheta elatist maksta ja siis moositakse selline juba kaela kandev laps minema. Selliseid juhtumeid on tõesti, kohtusse need asjad enamasti ei jõuagi. Kõik baseerub lapse tahtele sellel hetkel.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 11:55; 25.12 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu sa nüüd jõuda tahad selle teemaalgatusega? Naisel ongi alati rohkem õigusi, sest ta on ema, lepi sellega!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu sa nüüd jõuda tahad selle teemaalgatusega? Naisel ongi alati rohkem õigusi, sest ta on ema, lepi sellega!

Siia küll palun viidet.

See “rohkem õigusi” saab olla ainult nende inimeste harjumustes ja moraalses tunnetuses, kes kunagi oma looga reaalselt kohtusse pole jõudnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris ära võtta on jah suht raske, aga ajutiselt ära v pool aega ära on küll suht kerge. Mees on lihtsalt enamasti suurem ja tugevam, läheb ära ja võtab lihtsalt lapse süles kaasa ja ongi võetud, isegi kui mul oleks sama palju jõudu, siis ma ei saa ju last pooleks rebida. Ja ega ta ei pruugi mulle öelda, kuhu ta läheb. Jah, eks ma saan asja kohtusse anda, aga sinna läheb hea tükk aega, millal sealt ükskord otsus tuleb. Ja siis ntx otsustavad, et pool aega on isaga… Suht kurb ikka lasteaiaealise puhul kui nii harva näeb. Mina kannatan hetkel suht igapäevast sõimu ja mõnitamist, lihtsalt pole jõudu seda sõda pidada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise kõrvalt näinud , kuidas lapsed ära võeti. Sellest on küll palju aega möödas, nii 15 + aastat. Väga rikas mees, kodune naine. Mees maksis kinni lastearsti, lastekaitse, mõistis töötult naiselt välja elatusraha, peibutas lapsed rahaga enda poole. Vara oskas ka ümber kantida nii et naine sai vaid näpuotsaga. Lapsed suhtlesid emaga salaja. Ema oli tubli, läks kooli 40 + vanuselt, omandas eriala, leidis töö. Nüüd lapsed täiskasvanud, üks neist väga tubli aga teine kahjuks sammus allaäiguteed.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ikka Eestit silmas ja mulle on jäänud mulje, et mehed võtavad naistelt lapsi ära palju vähem tõsistel põhjustel kui seda on vastuses loetletud probleemid nagu joomine, ringilaaberdamine, kodus mitteviibimine jne.

Näita üks vastav kohtulahend ette, kus ilma mõjuva põhjuseta on isa saanud ainuhooldus õiguse. Mu arust ikka asi vastupidi, liiga kergelt saavad selle emad.

aga palun https://www.ohtuleht.ee/977202/mehe-kohtuvoitlus-lapse-eest-lastekaitsjad-tegid-kohe-selgeks-et-isa-roll-on-teisejarguline

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 11:18; 27.12 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ikka Eestit silmas ja mulle on jäänud mulje, et mehed võtavad naistelt lapsi ära palju vähem tõsistel põhjustel

Palun näita mulle ÜĶS selline kohtulahend, kõlbab isegi meediast võetu. Minu meelest on see nii harv juhus, isegi kui oleks põhjust.

Ja see üks ongi praktiliselt üle aastate ainuke, mispärast ületaski uudistekünnise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ikka Eestit silmas ja mulle on jäänud mulje, et mehed võtavad naistelt lapsi ära palju vähem tõsistel põhjustel

Palun näita mulle ÜĶS selline kohtulahend, kõlbab isegi meediast võetu. Minu meelest on see nii harv juhus, isegi kui oleks põhjust.

Ja see üks ongi praktiliselt üle aastate ainuke, mispärast ületaski uudistekünnise.

seekord jõudis vaidlus riigikohtusse ning sellest otsusest hakkavad edaspidi ka alama astme kohtud juhinduma. enamik isasid lähevad lihtsama vastupanu teed, ei viitsi kohtutes aastaid võidelda, vaid leiavad uue naise ja teevad uue(d) lapse(d) ning üritavad unustada vana(d), kuid nüüd on neil lootus juba varem saada õigus osaleda oma lapse elus

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 11:18; 27.12 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga palun https://www.ohtuleht.ee/977202/mehe-kohtuvoitlus-lapse-eest-lastekaitsjad-tegid-kohe-selgeks-et-isa-roll-on-teisejarguline

See ei ole küll hea näide demonstreerimaks, et isad liiga kergesti lapsi emadels ära saavad võtta. Siinjuhul ema arvas, et ta on ainuõiguslik lapsevanem ja minu arust oleks ammu aeg aru saada, et lapsel on kaks täiesti võrdsete õigustega vanemat ning aeg oleks Eestis seda järgima hakata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ikka Eestit silmas ja mulle on jäänud mulje, et mehed võtavad naistelt lapsi ära palju vähem tõsistel põhjustel kui seda on vastuses loetletud probleemid nagu joomine, ringilaaberdamine, kodus mitteviibimine jne.

Näita üks vastav kohtulahend ette, kus ilma mõjuva põhjuseta on isa saanud ainuhooldus õiguse. Mu arust ikka asi vastupidi, liiga kergelt saavad selle emad.

Asi pole isegi mitte ainuhoolduses. Asi on selles, et veidi suuremaid lapsi moositakse lubadustega või millega iganes ära nende senisest kodust, ema juures, sealt kus nad on aastaid kasvanud ja sh. Ilma isata. Mina näen, et see toimub elatise tõttu. Ei taheta elatist maksta ja siis moositakse selline juba kaela kandev laps minema. Selliseid juhtumeid on tõesti, kohtusse need asjad enamasti ei jõuagi. Kõik baseerub lapse tahtele sellel hetkel.

Kõik ei ole must-valge. Ma arvan, et selliseid lapsi, keda on hoitud, armastatud ja kellel on oma vanemaga lähedane ja usalduslik suhe, ei saa Play Stationiga või iPhonega ära osta. Kui vanemad on normaalsed, siis üldjuhul tahab laps olla lähedane mõlema vanemaga. Midagi peab ikka kasvatuses või elus valesti läinud olema, kui laps väärtustab materiaalseid väärtusi rohkem kui peresuhteid ja kui olukord selline on, siis võivad neid lapsi kasvatanud vanemad endale otsa vaadata. Järelikult on midagi läinud nii valesti, et lapsel puudub selle emaga selline side, et ta tahab ema juurest ära minna.

Täiesti teine teema on see, kui lapsel on kodu mõlema vanema juures. See on täiesti normaalne ja eluterve lähenemine, kui laps saab mõlema vanemaga aega veeta ja tunneb ennast mõlema vanema juures hästi. See ei ole lapse ära võtmine, kui laps soovib elada nt 2 nädalat ema ja 2 nädalat isa juures.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Naiselt lapse/laste äravõtmine