Esileht Pereelu ja suhted Naistele, kes on kohtunud oma mehe armukesega

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Naistele, kes on kohtunud oma mehe armukesega

Postitas:

Kas see juhtus tema või teie algatusel või koguni juhuslikult? Kuidas kohtumine kulges? Kas suutsite viisakaks jääda või läks asi teravaks? Ja lõpuks – kas sellest kohtumisest oli ka midagi kasu või läks enesetunne veelgi halvemaks? Muidugi võib samast sündmusest kirjutada ka armukese vaatenurgast.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad teda voodisse kutsuda või miks kohtud? Võite ju vabalt kolmekat teha, sest mees on teis mõlemas olnud:)

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 17:32; 12.04 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma laps olin, siis kord jõi isa end tsüklisse ja käis kogu perele nii närvidele, et ema kutsus lõpuks isa armukese, et too vanamehe minema viiks. Tädi tuligi, ema kutsus sisse, palus lauda ja pakkus teed ja võileibu seni, kuni vanamees end vaevaliselt riidesse toppis. Mina õe-vennaga seisime nina vastu lauda ja vaatasime seda imeasja suurte silmadega. See oli esimest korda, kui me armukest nägime. Tädi tundis end silmnähtavalt ebamugavalt, aga vedas joobari minema. Tagastas umbes nädala pärast, kui too oli lõpuks kaine.

+22
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.04 18:14; 13.04 08:52; 13.04 09:44; 13.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see juhtus tema või teie algatusel või koguni juhuslikult? Kuidas kohtumine kulges? Kas suutsite viisakaks jääda või läks asi teravaks? Ja lõpuks – kas sellest kohtumisest oli ka midagi kasu või läks enesetunne veelgi halvemaks? Muidugi võib samast sündmusest kirjutada ka armukese vaatenurgast.

olen noorena korduvalt kohtunud naisega, kelle mehe armuke ma toona olin olin, tema sellest tõenäoliselt ei teadnud 🙂 võis küll aimata, aga ma usun, et kindlalt ei teadnud. toda meest ma omale päriseks ei tahtnud, seega olin nö ohutu armuke 😉 kohtusime, kuna mees oli mu kolleeg ning ka tema sugulane töötas koos meiega, käisime kodus sünnipäevadel jne.
armukese sõimamine on mõttetu, mees on ju see, kes petab – oma mehega peaks rääkima. miks see peaks minu kui vaba naise mure olema, kui mees ringi tõmbab? kui poleks mina, oleks keegi teine

+15
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 19:18; 12.04 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen olnud armuke, keda naine kangesti näha tahtis. Kohtusime. Minu enesetunne oli väga hea nii enne kohtumist, selle ajal kui ka pärast kohtumist. Naise enesetunde kohta ei tea öelda.
Armuke olin pärast seda edasi, miski ei muutunud. Mina meest endale ei tahtnud ja ilmselt ka nemad olid teineteist väärt, elasid edasi.

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma laps olin, siis kord jõi isa end tsüklisse ja käis kogu perele nii närvidele, et ema kutsus lõpuks isa armukese, et too vanamehe minema viiks. Tädi tuligi, ema kutsus sisse, palus lauda ja pakkus teed ja võileibu seni, kuni vanamees end vaevaliselt riidesse toppis. Mina õe-vennaga seisime nina vastu lauda ja vaatasime seda imeasja suurte silmadega. See oli esimest korda, kui me armukest nägime. Tädi tundis end silmnähtavalt ebamugavalt, aga vedas joobari minema. Tagastas umbes nädala pärast, kui too oli lõpuks kaine.

Päeva nali! Aga mina olen kuulnud mehest, tavaliselt kolkajoobarist, kellel oli 2 peret. Nädal ühe naise juures, nädal teise. Ühe naisega oli 3 last, teise naise kohta ei tea. Pere ülalpidajat ega midagi temast ei olnud, aga naised olid ilmselt rahul.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma laps olin, siis kord jõi isa end tsüklisse ja käis kogu perele nii närvidele, et ema kutsus lõpuks isa armukese, et too vanamehe minema viiks. Tädi tuligi, ema kutsus sisse, palus lauda ja pakkus teed ja võileibu seni, kuni vanamees end vaevaliselt riidesse toppis. Mina õe-vennaga seisime nina vastu lauda ja vaatasime seda imeasja suurte silmadega. See oli esimest korda, kui me armukest nägime. Tädi tundis end silmnähtavalt ebamugavalt, aga vedas joobari minema. Tagastas umbes nädala pärast, kui too oli lõpuks kaine.

Päeva nali! Aga mina olen kuulnud mehest, tavaliselt kolkajoobarist, kellel oli 2 peret. Nädal ühe naise juures, nädal teise. Ühe naisega oli 3 last, teise naise kohta ei tea. Pere ülalpidajat ega midagi temast ei olnud, aga naised olid ilmselt rahul.

Kusjuures, selliseid mudeleid on tänapäeva Eestis päris palju. Lihtsalt jagataksegi meest graafiku alusel, ei ole isegi kolkajoobarid. Tänapäeva reaalsus.
Teemasse: olen kuulnud erinevaid variante. Küll on armuke mehe abikaasaga rääkima läinud, küll on abikaasa armukesega rääkinud. Ma isiklikult arvan, et kumbki räägib oma seisukohti, teist osapoolt ei kuula, ühesõnaga, pakun et väärtuste konflikt. Ala, siinsed vaidlused abikaasade ja armukeste vahel. Lõputu teema, kumbki vastaspoolt ümber ei veena. Kui armuke muidugi noor alles, siis ilmselt tulevikus, kui ise abiellub ja lapsed saab, hakkab aru saama, mida tegelikult ühe perekonna loomine tähendab ja mida selle lammutamine kaasa toob.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas sadism on sundida lapsi pealt vaatama purjus isa äraviimist tema armukese poolt. Lastest on kahju.

+9
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 21:59; 13.04 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tädi tundis end silmnähtavalt ebamugavalt, aga vedas joobari minema. Tagastas umbes nädala pärast, kui too oli lõpuks kaine.

Halloo, kas see nö “ema” oli teil ikka nornmaalne inimene?
Ilmselt mitte.
MILLEKS selline teater? Milleks sellisega kooselu? Armuke, tsükkel ja TAGASTATI????

Mõned naised lihtsalt ON kaltsud.

Aga noh, kogu see teema on sellistest. Ju siis on neil vaja omavahel muljeid jagada.

+10
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 22:05; 13.04 09:27; 13.04 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa temast tahad? Tahad teada, kas tal on su mehega ausad kavatsused?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma laps olin, siis kord jõi isa end tsüklisse ja käis kogu perele nii närvidele, et ema kutsus lõpuks isa armukese, et too vanamehe minema viiks. Tädi tuligi, ema kutsus sisse, palus lauda ja pakkus teed ja võileibu seni, kuni vanamees end vaevaliselt riidesse toppis. Mina õe-vennaga seisime nina vastu lauda ja vaatasime seda imeasja suurte silmadega. See oli esimest korda, kui me armukest nägime. Tädi tundis end silmnähtavalt ebamugavalt, aga vedas joobari minema. Tagastas umbes nädala pärast, kui too oli lõpuks kaine.

Päeva nali! Aga mina olen kuulnud mehest, tavaliselt kolkajoobarist, kellel oli 2 peret. Nädal ühe naise juures, nädal teise. Ühe naisega oli 3 last, teise naise kohta ei tea. Pere ülalpidajat ega midagi temast ei olnud, aga naised olid ilmselt rahul.

Ma tean üht, kel on sedasi 3 naist. Räägitakse, et need naised on teineteisest täiesti teadlikud ja aktsepteerivad. Peab ikka väärt mees olema krt 😀

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas sadism on sundida lapsi pealt vaatama purjus isa äraviimist tema armukese poolt. Lastest on kahju.

Ära mine nüüd äksi täis perekoolika fantaasia vastusest

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 17:32; 12.04 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui armuke muidugi noor alles, siis ilmselt tulevikus, kui ise abiellub ja lapsed saab, hakkab aru saama, mida tegelikult ühe perekonna loomine tähendab ja mida selle lammutamine kaasa toob.

iga armuke ei taha perekonda lammutada, paljudele piisab ka lihtsalt kohustustevabast seksist 😀 noor vallaline kutt hakkab endale igasuguseid asju ette kujutama ja noore naise vabadust piirama, abielumees seda ei tee ning mingit sõnaõigust armukese tegude üle tal ka pole 😉

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 19:18; 12.04 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kohtunud isa armukesega, väga ebameeldiv. ei suutnud jääda viisakaks. minu vanemad jäid siiski kokku, kuigi see lugu kestis mitu aastat.

Endine abikaasa kah krabas oma küla eide ja selle tõttu oli ikka üsna ebameeldivaid olukordi. Peideti ja sõideti küla peal koos ringi, kui juhuslikult sel ajal sattusin ka ise sõitma ja nad ega ka mina seda kohtumist oodata ei osanud. Kogu see ekskaasa pendeldamise aeg oli keeruline. Niipea kui ise otsustasin suhte lõpetada, läks paremaks. Esmakordselt teadasaamisel palusin tal meie pere ellu mitte sekkuda ja eemale hoida, kuniks oma suhte nimel vaeva näeme. See teda paraku ei takistanud ning siiani kahetsen, et üldse seda temalt palusin. Armuke on kaltsnaine ja selleks ta ka jääb. Mees on ka muidugi kaabakas, aga armuke ei pea andma võimalust pere lõhkumiseks.

+15
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul siiamaani meeles kuidas vist 7 klassis käies mingi päev tuli mu juurde mingi mees kes ütles mulle ,et tead su isa seksib mu naisega! Ma tõesti ei teadnud siis seksist midagi ,oli 70nendate lõpp.Samas ma isa ei õigusta .ta on kogu elu litsmees olnud! Ka nüüd 80 aastasena veel!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin sõbrannale moraalseks toeks, kui ta oma mehe armukesega kokku sai. Sõitsime selle naise koju, kaasas mitu suurt kotitäit mehe riideid. Mees tol hetkel asjast teadlik ei olnud. See armuke avas ukse, kuulas mu sõbranna ära, võttis riidekotid rõõmuga vastu, sest ilmselgelt arvas ta, et mees kolib tema juurde sisse. Aga ei– juba samal öösel oli mees oma kila-kolaga eksnaise ukse taga kaapimas ja sisse laskmist lunimas. Õnneks oli mu sõbrannal nii palju mõistust peas ega võtnud meest tagasi.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas sadism on sundida lapsi pealt vaatama purjus isa äraviimist tema armukese poolt. Lastest on kahju.

Mina küll ei lugenud kuskilt välja, et tegu oli sundimisega.
Copy mulle ka see koht, kus kirjutaja seda väidab!

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eksmehe armuke tuli meie koju ukse taha. Ma olin nii jahmunud sellest, et isegi ei osanud öelda midagi. Tuli kurtma, et mu mees ( nüüdsest eksmees) ei võta ta kõnesid vastu. :). Ilmselgelt saatsin ma mehe koos armukesega minema. Mees ei tahtnud küll minna ja terroriseeris veel mind 2 aastat. Nüüd tagantjärgi tundub isegi naljakas olukord. 🙂

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas sadism on sundida lapsi pealt vaatama purjus isa äraviimist tema armukese poolt. Lastest on kahju.

Mulle tundus, et sellest lahendusest olid kõik asjaosalised kergendatud (v.a. armukesel oli veidi ebamugav)
Hea ju, et isa laste kõrval edasi ei jooberdanud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas sadism on sundida lapsi pealt vaatama purjus isa äraviimist tema armukese poolt. Lastest on kahju.

Mulle tundus, et sellest lahendusest olid kõik asjaosalised kergendatud (v.a. armukesel oli veidi ebamugav)

Hea ju, et isa laste kõrval edasi ei jooberdanud.

Said õigesti aru.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.04 18:14; 13.04 08:52; 13.04 09:44; 13.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see juhtus tema või teie algatusel või koguni juhuslikult? Kuidas kohtumine kulges? Kas suutsite viisakaks jääda või läks asi teravaks? Ja lõpuks – kas sellest kohtumisest oli ka midagi kasu või läks enesetunne veelgi halvemaks? Muidugi võib samast sündmusest kirjutada ka armukese vaatenurgast.

Mina olen. Oma esimese abikaasa juhusuhtega. Armukeseks seda vist päris nimetada ei saa. Kaks järjestikkust ööd ja päeva nad koos veetsid, ent pärast polnud enam huvi minu mehel. Kas naisel oli, ma ei tea.

Sain mehepoolsest petmisest teada nii, et ühel laupäeval tulen päevaselt spordiringilt koju, mees punaste silmadega ja potilillega köögis, avatud konjakipudel ees. Ta oli muidu peaaegu täiskarsklane ja selline macho (sellest abielust olen ma lesk, petmise tõttu see ei lõppenud). Mina siis küsin, et mis lahti, tema hakkab suure häälega nutma ja ütleb, et tead, ma petsin sind ja magasin teise naisega.
Mina muidugi sain peaaegu närvivapustuse, lõpuks istusime ja nutsime mõlemad. Mees oli mind 3-4 nädalat tagasi petnud ja ei suutnud selle süümekaga enam elada. Oli poest konjaki toonud ja otsustanud, et räägib ära. Mina enne ei kahtlustanud midagi. Abielu oli selleks ajaks umbes 4 aastat.

Oli siis mis oli, aga mina palusin temalt mõnda asja ja tänasin teda aususe eest.
Palusin, et ta ütleks mulle, kes see naine on ja kui ma teda ei tunne, siis kui peaksime kunagi kokku saama, siis mees näitaks mulle, et see on see naine. Omalt poolt lubasin, et ma ei korralda mingit skandaali…aga no minust poleks mees seda kartnud ka.
Ja teiseks palusin, et kui ta peaks selle naisega kokku saama, ta ütleks talle, et mina tean.

Ja läkski mingi paar nädalat mööda, kui hakkasime ühele peole sättima ja mees ütles, et see naine on ka seal ilmselt. Kohale jõudes mees näitas mulle vargsi teda eemalt. See oli mitmesaja inimesega suur õuepidu.

Mis siis juhtus. Midagi ei juhtunud. Kohtusime, nad tervitasid. Mees tutvustas meid omavahel (a la Kägu, Anne, palun saage tuttavaks. Kägu on minu abikaasa. Kägu teab, mis meie vahel juhtus ja mida ma tõsiselt kahetsen). Ja suudles mind põsele. St mees, mitte Anne 🙂 Mina sain naisele julgelt silma vaadata, surusime isegi kätt. Tema peitis pilku, mina muidugi mitte. Siis mees ütles, et räägiks Annega paar sõna omavahel, ma astusin eemale, päris kaugele, aga siiski vaatasin. Mees rääkis midagi, alla minuti. Anne hakkas nutma. Sel peol me enam teda ei näinud.

Mulle oli oluline see, et mitte olla üks neist naistest, “kes ei tea” ja kelle üle on armukesel hea seljataga naerda.
Teiseks oli mulle oluline, et ma ei karistaks meest aususe eest. Kolmandaks oli mulle oluline, et see naine saaks selge signaali mehelt (just mehelt, mitte minult), et see seksuaal- episood 🙂 on ka nende suhte algus ja lõpp. Ja mingit kraakleja mainet ma ei soovinud.

Pärast teretasime veel aastaid tänaval, nüüd ei tunneks vist äragi. Mees ka muidugi viisaka inimesena teretas teda.

+22
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 09:03; 13.04 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eksmehe armuke tuli meie koju ukse taha. Ma olin nii jahmunud sellest, et isegi ei osanud öelda midagi. Tuli kurtma, et mu mees ( nüüdsest eksmees) ei võta ta kõnesid vastu. :). Ilmselgelt saatsin ma mehe koos armukesega minema. Mees ei tahtnud küll minna ja terroriseeris veel mind 2 aastat. Nüüd tagantjärgi tundub isegi naljakas olukord. ????

Aga nada, Fedja, nada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 09:23; 13.04 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma esimese abikaasa juhusuhtega.

Kas teine on normaalsem ja ei korralda selliseid kohtumisi?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 22:05; 13.04 09:27; 13.04 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see juhtus tema või teie algatusel või koguni juhuslikult? Kuidas kohtumine kulges? Kas suutsite viisakaks jääda või läks asi teravaks? Ja lõpuks – kas sellest kohtumisest oli ka midagi kasu või läks enesetunne veelgi halvemaks? Muidugi võib samast sündmusest kirjutada ka armukese vaatenurgast.

Mina olen. Oma esimese abikaasa juhusuhtega. Armukeseks seda vist päris nimetada ei saa. Kaks järjestikkust ööd ja päeva nad koos veetsid, ent pärast polnud enam huvi minu mehel. Kas naisel oli, ma ei tea.

Sain mehepoolsest petmisest teada nii, et ühel laupäeval tulen päevaselt spordiringilt koju, mees punaste silmadega ja potilillega köögis, avatud konjakipudel ees. Ta oli muidu peaaegu täiskarsklane ja selline macho (sellest abielust olen ma lesk, petmise tõttu see ei lõppenud). Mina siis küsin, et mis lahti, tema hakkab suure häälega nutma ja ütleb, et tead, ma petsin sind ja magasin teise naisega.

Mina muidugi sain peaaegu närvivapustuse, lõpuks istusime ja nutsime mõlemad. Mees oli mind 3-4 nädalat tagasi petnud ja ei suutnud selle süümekaga enam elada. Oli poest konjaki toonud ja otsustanud, et räägib ära. Mina enne ei kahtlustanud midagi. Abielu oli selleks ajaks umbes 4 aastat.

Oli siis mis oli, aga mina palusin temalt mõnda asja ja tänasin teda aususe eest.

Palusin, et ta ütleks mulle, kes see naine on ja kui ma teda ei tunne, siis kui peaksime kunagi kokku saama, siis mees näitaks mulle, et see on see naine. Omalt poolt lubasin, et ma ei korralda mingit skandaali…aga no minust poleks mees seda kartnud ka.

Ja teiseks palusin, et kui ta peaks selle naisega kokku saama, ta ütleks talle, et mina tean.

Ja läkski mingi paar nädalat mööda, kui hakkasime ühele peole sättima ja mees ütles, et see naine on ka seal ilmselt. Kohale jõudes mees näitas mulle vargsi teda eemalt. See oli mitmesaja inimesega suur õuepidu.

Mis siis juhtus. Midagi ei juhtunud. Kohtusime, nad tervitasid. Mees tutvustas meid omavahel (a la Kägu, Anne, palun saage tuttavaks. Kägu on minu abikaasa. Kägu teab, mis meie vahel juhtus ja mida ma tõsiselt kahetsen). Ja suudles mind põsele. St mees, mitte Anne ???? Mina sain naisele julgelt silma vaadata, surusime isegi kätt. Tema peitis pilku, mina muidugi mitte. Siis mees ütles, et räägiks Annega paar sõna omavahel, ma astusin eemale, päris kaugele, aga siiski vaatasin. Mees rääkis midagi, alla minuti. Anne hakkas nutma. Sel peol me enam teda ei näinud.

Mulle oli oluline see, et mitte olla üks neist naistest, “kes ei tea” ja kelle üle on armukesel hea seljataga naerda.

Teiseks oli mulle oluline, et ma ei karistaks meest aususe eest. Kolmandaks oli mulle oluline, et see naine saaks selge signaali mehelt (just mehelt, mitte minult), et see seksuaal- episood ???? on ka nende suhte algus ja lõpp. Ja mingit kraakleja mainet ma ei soovinud.

Pärast teretasime veel aastaid tänaval, nüüd ei tunneks vist äragi. Mees ka muidugi viisaka inimesena teretas teda.

see lugu on üks selline, mis mulle sobiks vist ainsa variandina, kuidas ilma etteplaneerimata, nn ühekordsest teisepoolsest petmisest kuidagi üle saada, hakkama saada ja koos edasi ehk elada. Aga enamasti suurem osa petjaid selliselt asju ei lahenda ja nii see läheb.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 09:23; 13.04 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma esimese abikaasa juhusuhtega.

Kas teine on normaalsem ja ei korralda selliseid kohtumisi?

Jah.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 09:03; 13.04 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas sadism on sundida lapsi pealt vaatama purjus isa äraviimist tema armukese poolt. Lastest on kahju.

Mina küll ei lugenud kuskilt välja, et tegu oli sundimisega.

Copy mulle ka see koht, kus kirjutaja seda väidab!

Minu jaoks on sundmine see, et lapsed olid sunnitud seda situatsiooni pealt nägema. Oleks tulnud lapsed kasvõi teise tuppa saata, kui oli soov mees armukesele üle anda. Lapsed ise selle peale ei tule ju.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 21:59; 13.04 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas sadism on sundida lapsi pealt vaatama purjus isa äraviimist tema armukese poolt. Lastest on kahju.

Mina küll ei lugenud kuskilt välja, et tegu oli sundimisega.

Copy mulle ka see koht, kus kirjutaja seda väidab!

Minu jaoks on sundmine see, et lapsed olid sunnitud seda situatsiooni pealt nägema. Oleks tulnud lapsed kasvõi teise tuppa saata, kui oli soov mees armukesele üle anda. Lapsed ise selle peale ei tule ju.

Siis ma oleks vist küll trauma saanud… ma oleks sellest nii aru saanud, et mina olin midagi valesti teinud, mille eest mind nüüd karistatakse.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.04 18:14; 13.04 08:52; 13.04 09:44; 13.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ma oleks vist küll trauma saanud…

Aga selle peale, kui isa pettis ema teise naisega, jõi kodus ennast tsüklisse ja räuskas, selle peale traumat ei saanud?
Ja teises toas oleks trauma kohe siwa tulnud?

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 22:05; 13.04 09:27; 13.04 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ma oleks vist küll trauma saanud…

Aga selle peale, kui isa pettis ema teise naisega, jõi kodus ennast tsüklisse ja räuskas, selle peale traumat ei saanud?

Ja teises toas oleks trauma kohe siwa tulnud?

Tegelikult ta ei räuskanud, vaid tatsas ringi ja käis kõigile närvidele. Emale sai vist otsustavaks hetkeks see, kui isa ronis aknale, üks jalg väljas ja teatas, et tapab end kohe ära. Ja nii mitu tundi järjest (teisel korrusel oli see). Miilitsat ei tahtnud ema ilmselt kutsuda, sest isa oli üsna tähtsal kohal ja tuntud. Armuke oli tema sekretär, kes – muu seas – pärast “tagastamist” töölt lahkus.

Ta tegelikult ei joonud pidevalt, aga kui jõi, siis tsüklisse. Nii kord paari aasta jooksul.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.04 18:14; 13.04 08:52; 13.04 09:44; 13.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Naistele, kes on kohtunud oma mehe armukesega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.