Esileht Ilu ja tervis Näonaha uuendamine ilma operatsioonita

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Näonaha uuendamine ilma operatsioonita

Postitas:

Olen 35 ning 3 last ja 10a jagu magamata öid on jätnud näonahale jäädava jälje.
Olen otsustanud, et lähen ja lasen mingite viisidega nägu “uuendada”. Operatsiooni ei taha, küll aga sobivad muud vahendid.
Ootaks soovitusi, kes on lasknud ennast värskendada enne 40a juba ja mida olete teinud?
Täitesüstid? Mingid niidid näkku-lõuajoonde? Loen ja võimalusi on nii palju, et ei oska kuskilt alustada.

Millega olete hea tulemuse saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 35 ning 3 last ja 10a jagu magamata öid on jätnud näonahale jäädava jälje.
Olen otsustanud, et lähen ja lasen mingite viisidega nägu “uuendada”. Operatsiooni ei taha, küll aga sobivad muud vahendid.
Ootaks soovitusi, kes on lasknud ennast värskendada enne 40a juba ja mida olete teinud?
Täitesüstid? Mingid niidid näkku-lõuajoonde? Loen ja võimalusi on nii palju, et ei oska kuskilt alustada.

Millega olete hea tulemuse saanud?

Mis probleem näo juures muret teeb?
Mina olen 43 ja kortsukeste vastu lasnud teha botoxit ja täitesüste. Viimased head ka äravajumiste vastu.
Operatsioonist samas ma ära ei ütle, kui aeg sealmaal, oleks vaid raha, küll teeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb jah, kas nägu on ühtlaselt kuiv ja peeneid kortsukesi täis või siis on probleemiks näo “äravajumine”

esimesel juhul aitaks hästi vitamiinisüstid (mesoteraapia näiteks), teisel juhul täitesüstid põsesarnadesse, kuna need kergitavad tervet nägu ning lasevad lõuajoonel ühtlasem paista. paraku on täitesüstide efekt väga kiire kaduma.
raskemal juhul tuleks muidugi plastiline op ette võtta- hea tulemuse annab alumise näoosa lifting+oma rasvaga täitesüstid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan minna konsultatsioonile.
Minu emale soovitati nt http://www.dermamed.ee/
Kindlasti kuula spetsialistide nõuandeid enne, kui midagi teed, et hiljem ei kahetseks.
(Lisan, et mesoniitide kohta pole viimasel ajal väga palju head kuulnud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

medemises fotonoorendus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

medemises fotonoorendus

Kuidas see protseduur välja näeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Näonaha uuendamine ilma operatsioonita

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.