Esileht Ilu ja tervis Näonahk tuksis

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Näonahk tuksis

Postitas:

Mul on elu aeg suurepärane näonahk olnud ning nüüd läheb aina hullemaks 🙁 Esiteks tekkisid punetavad hellad nahaalused punnid suu ümbrusesse, nüüd levinud juba põskedele ja ka ninale, vahel tuleb “pea” otsa. Nahk ise on hästi kuiv, samas kreemitamist justkui ei talu. Keegi oskab öelda, mis kreemi kasutada tohiks, olen lugenud, et rasvast ei tohi… Juba piinlik on kuhugi minna, kunagi pole selline välja näinud ja ise 34-aastane… Nahaarstile sain aja alles maikuusse 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama mure. Ja olen sama vana. Näonahk suht super pole olnud, aga haiguse kirjeldus suht sama.
Juhul kui oled heledapäine ja heleda nahaga on sul tegemist rosatseaga.
Mul ilmnes see detsembris nyyd esimest korda, kui lapse synnitasin. Synnitushaiglast väljusin Quasimodona, jube. Nyyd panen mingit salvi(retseptiga) ja on paremaks läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.03 19:10; 26.03 14:10; 26.03 23:53; 06.05 13:38; 08.05 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama mure. Ja olen sama vana. Näonahk suht super pole olnud, aga haiguse kirjeldus suht sama.
Juhul kui oled heledapäine ja heleda nahaga on sul tegemist rosatseaga.
Mul ilmnes see detsembris nyyd esimest korda, kui lapse synnitasin. Synnitushaiglast väljusin Quasimodona, jube. Nyyd panen mingit salvi(retseptiga) ja on paremaks läinud.

mul ka rosaatsea ilmingud. Mis salviga tegu on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rozex 0.75
Kuna olen imetav ema, siis see suht leebe variant.
Antibiootikumid pidid paremini m6juma.
Kreemi olen kasutanud kuu aega.
Muidugi ma 100% kindel pole, et just see kreem aitab. Olen oma näohooldusvahendid apteegist nyyd ostnud.
Meigieemaldus: la Roche-posay Rosaliac geel
Meigikreem: La Roche-posay Toleriane teint. Väga hästi peidab seda koledat nahka.
Teen ka maski: Avene Antirougeurs Calm
Ja muidugi päevakreem peab olema vähemalt faktoriga spf 30

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.03 19:10; 26.03 14:10; 26.03 23:53; 06.05 13:38; 08.05 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rozex 0.75
Kuna olen imetav ema, siis see suht leebe variant.
Antibiootikumid pidid paremini m6juma.
Kreemi olen kasutanud kuu aega.
Muidugi ma 100% kindel pole, et just see kreem aitab. Olen oma näohooldusvahendid apteegist nyyd ostnud.
Meigieemaldus: la Roche-posay Rosaliac geel
Meigikreem: La Roche-posay Toleriane teint. Väga hästi peidab seda koledat nahka.
Teen ka maski: Avene Antirougeurs Calm
Ja muidugi päevakreem peab olema vähemalt faktoriga spf 30

Kust kohast seda jumestuskreemi osta saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rozex 0.75
Kuna olen imetav ema, siis see suht leebe variant.
Antibiootikumid pidid paremini m6juma.
Kreemi olen kasutanud kuu aega.
Muidugi ma 100% kindel pole, et just see kreem aitab. Olen oma näohooldusvahendid apteegist nyyd ostnud.
Meigieemaldus: la Roche-posay Rosaliac geel
Meigikreem: La Roche-posay Toleriane teint. Väga hästi peidab seda koledat nahka.
Teen ka maski: Avene Antirougeurs Calm
Ja muidugi päevakreem peab olema vähemalt faktoriga spf 30

Kust kohast seda jumestuskreemi osta saab?

Oihh, t6esti ei myydagi Eestis.
Ostsin Norrast. Kas Eesti apteegis mingi teise firma jumestuskreemi pole, mis rosaatseale m6eldud?
Tulen muidugi lihav6teteks Eestisse, v6in kaasa osta, aga see tooni valimine netis suht keeruline..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.03 19:10; 26.03 14:10; 26.03 23:53; 06.05 13:38; 08.05 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahaprobleemid algavad ikka seest poolt. See näitab, et keha on teatud toitainete puuduses. Eelkõige heade rasvade puudus (kalaõli, kuningakepiõli, kurgirohuõli, mis sisaldaks korralikult häid rasvhappeid, nii oomega 3 kui -6). GLA, ehk Oomega-6 (hea) aitavad ka hormoone veidi tasakaalustada, kui juhuslikult sellest tingitud need punnid on. Oomega-3 aga vähendab põletikke. Söö palju värsket, värvilist aedvilja, puuvilju, lisaks häid õlisid (toidulisandina) ning võimalusel ka tsinki ning kollageeni. Saad asja kontrolli alla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahaprobleemid algavad ikka seest poolt. See näitab, et keha on teatud toitainete puuduses. Eelkõige heade rasvade puudus (kalaõli, kuningakepiõli, kurgirohuõli, mis sisaldaks korralikult häid rasvhappeid, nii oomega 3 kui -6). GLA, ehk Oomega-6 (hea) aitavad ka hormoone veidi tasakaalustada, kui juhuslikult sellest tingitud need punnid on. Oomega-3 aga vähendab põletikke. Söö palju värsket, värvilist aedvilja, puuvilju, lisaks häid õlisid (toidulisandina) ning võimalusel ka tsinki ning kollageeni. Saad asja kontrolli alla!

Räägib inimene, kel ei ole rosaatseast ega muudest nahahaigustest aimugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.03 19:10; 26.03 14:10; 26.03 23:53; 06.05 13:38; 08.05 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on elu aeg suurepärane näonahk olnud ning nüüd läheb aina hullemaks ???? Esiteks tekkisid punetavad hellad nahaalused punnid suu ümbrusesse, nüüd levinud juba põskedele ja ka ninale, vahel tuleb “pea” otsa. Nahk ise on hästi kuiv, samas kreemitamist justkui ei talu. Keegi oskab öelda, mis kreemi kasutada tohiks, olen lugenud, et rasvast ei tohi… Juba piinlik on kuhugi minna, kunagi pole selline välja näinud ja ise 34-aastane… Nahaarstile sain aja alles maikuusse ????

Kui soome keelest aru saad, loe seda, siin on erisuguseid nahahaigusi näol ja suu ümber. Äkki leiad siit paranduse.

http://sic.fimea.fi/verkkolehdet/2017/1_2017/palstat/suun-ympariston-iho-ongelmat-ja-niiden-hoito

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin eelmisel kevadel umbes samas seisus nahaarstile ning sain rosaatsea diagnoosi. Sain peale AB kuuri ning Rozex’i määrimiseks. AB kuur tegi pildi oluliselt paremaks, aga mis mind isiklikult kõige enam on praeguseks hetkeks aidanud, on Clinique Redness Solutions sari https://www.clinique.com/redness-solutions-skin-care-clinique öökreemina kasutan Eucerini Redness Relief kreemi https://www.iherb.com/pr/eucerin-redness-relief-dermatological-skincare-1-7-oz-48-g/53971 seda viimast mingil põhjusel Eestis ei müüda ja peab iHerbist tellima. nüüd aasta hiljem on pilt ikka oluliselt parem … enim kurvastab mind kogu selle probleemi juures hoopis see, et päevitamine on vastunäidustatud ning teatud alkoholjookide tarbimine. minul teeb näiteks punane vein ja õlu hoobilt seisu hullemaks ja see on niiii kurb, sest ma armastan punast veini 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 12:35; 08.05 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õlut ei saagi juua? Ju siis siidrit ammugi mitte.. väga kahju.
Seda Clinique sarja olen poes uudistamas käinud, hea et kellelgi positiivsed kogemused.
Kas päevitamine ka 30/50 kaitsefaktoriga ei tule kõne allagi? Olen end 30sega määrinud (nägu), aga senimaani ju siiski kevad ja päikest veel vähe.

Teemaalgataja ehk on nahaarstil ära käinud ja ehk polnudki tegemist rosaatseaga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.03 19:10; 26.03 14:10; 26.03 23:53; 06.05 13:38; 08.05 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”704″>Õlut ei saagi juua? Ju siis siidrit ammugi mitte.. väga kahju.<br abp=”705″>
Seda Clinique sarja olen poes uudistamas käinud, hea et kellelgi positiivsed kogemused.<br abp=”706″>
Kas päevitamine ka 30/50 kaitsefaktoriga ei tule kõne allagi? Olen end 30sega määrinud (nägu), aga senimaani ju siiski kevad ja päikest veel vähe.

<p abp=”707″>Teemaalgataja ehk on nahaarstil ära käinud ja ehk polnudki tegemist rosaatseaga?

tead, see on kõik nii individuaalne … mulle arst ütles, et päevitada võib küll, aga mul on resultaat selline, et päike selle kõrge kaitsefaktoriga kokku määrides eriti peale ei hakka ja väikseid punaseid punne tuleb juurde. seega ei näe ma lihtsalt asjal suurt ponti 🙂 alkoholiga on ka nii, et tuleb lihtsalt testida, mis sobib ja mis mitte. punane vein garanteerib mulle kahjuks hoobilt sügavpunase jume 🙁 valgega samas pole probleemi … siidrit ei ole proovinud, sest pole eriti siidrisõber. kokteilid ka mulle eriti miskit hullu ei tee … aga ega neid ma eriti ei tarbi kah 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 12:35; 08.05 13:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Näonahk tuksis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.