Esileht Väikelaps narivoodist (kui 1,5aastane on suur turnija)

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: narivoodist (kui 1,5aastane on suur turnija)

Postitas:

Mis vanuses on teil lapse dolnud, kui olete julgenud narivoodi kasutusele võtta?

Meil on lapsed 3,5 ja 1,5 ja olen mõelnud narivoodile, et see ju ka lastele põnev onni tegemiseks jne. Aga 1,5aastane ons uur turnija ja siis ei julge teda üldse enam lastetuppa omapäi jätta….ja ma pole ka kindel, kas suurem laps unise peaga sealt kenasti kukkumata alla saab…hirmud hirmud.

Kas kellelegi on läinud nariga ka nii, et hoopis noorem laps kohe alagusest üleval? sest oma lapsi tundes, ei imestaks kui neil just sellised eelistuseks oleksid 😀

Prageu magab pisem veel võrekas, kuna pole vooditeemat ära otsustanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Noorim laps on kasvanud koos olemasoleva narivoodiga, läks alumisele krorusele magama pisut üle 1 a vanusena, samas kui seni all maganud 5-aastane vend kolis üles.
Meil ei olnud mineid probleeme, ehkki meie juhtum veel “hullem” – nari kõrval oli mängide soodustamiseks ka varbsein. Oma lapsed harjusid ruttu ja eks algu mänge turvasime ka, aga külaliste lapsi küll pidi valvama…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sa pead oma lapsi ise teadma. Meil kukkus tuttava laps kolmesena öösel unisest peast püstisest redelist allatulekul alla. Oma laps läks umb 3,5-lt poolkõrgele kaldus redeliga narile magama (saigi mänguosa ja onni ruumi alla). Kuigi käis alguses ka öösel pissil ja tuli sealt voodist meie juurde, siis ühtegi kukkumist redelilt ei olnud.
Niipalju kui ma eelnevalt (2-3-aastaseid) väikelapsi naridel ise nägin (kukkumas või päästmas kukkumisest), siis nari korral soovitaks kaldus redelit. Suuremosa väiklaste vääratusi tuli sellest, et redeli ülemise pulga ja ülemise madratsi serva vahe jääb päris suur ning voodist alla tulekul lisaks suuremale vahele jalg lihtsalt ei kipu painduma ka nii vooodi külje alla.
1,5-aastast kindlasti üksi redeli juurde ei jätaks ning kindlasti ei paneks 1,5-aastast ööseks kõrgele narile magama (jääb küll serv, aga väikelapse unesegases käitumise puhul see serv küll takistuseks pole).
Lisaks minu laps vajas 3,5-lt (rääkimata 1,5-aastaselt) ikka mõnikord unisena voodisse tõstmist, öösel rahustamist (pookõrgel olles sai maast pai teha, käe ulatada), õnnestuste/haiguste puhul voodiriiete kiiret vahetust jne ning kõrge nari (ka poolkõrgel võrreldes voodiga) ülemisel korrusel on need keerulisemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga vara on ülemisele korrusele kumbagi saata, mina ei julgeks. LIsaks valva veel pidevalt, et see poolekahene ei läheks redelile turnima, õkskõik kui osav ta on, on ikkagi veel ohtlik. Milleks tekitada koju ohuallikaid, olgu veel mõni aeg kõik voodid madalal (saab osta ka sellised voodid, mida hiljem nariks teha või narid kaheks voodiks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kamp pööraseid kodus, sh 1,5-aastane, kes ronib nagu orav ringi. Nari ei tule meil kõne alla ka, kuigi annaks toas ruumi juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 16:56; 22.06 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kamp pööraseid kodus, sh 1,5-aastane, kes ronib nagu orav ringi. Nari ei tule meil kõne alla ka, kuigi annaks toas ruumi juurde.

Ruumi juurde annab sahtelvoodi. Narivoodist monster röövib viimase ruumi ära. Ei saa aru inimestest, kes neid ostab: kole, ohtlik, ebamugav… Voodipesu vahetada keeruline, haiget last põetada raske, lapse kõrval pikutada ei saa jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kamp pööraseid kodus, sh 1,5-aastane, kes ronib nagu orav ringi. Nari ei tule meil kõne alla ka, kuigi annaks toas ruumi juurde.

Ruumi juurde annab sahtelvoodi. Narivoodist monster röövib viimase ruumi ära. Ei saa aru inimestest, kes neid ostab: kole, ohtlik, ebamugav… Voodipesu vahetada keeruline, haiget last põetada raske, lapse kõrval pikutada ei saa jne.

Mõtlesin ka neil põhjustel sahtelvoodi peale. Kui pisem saab oma arutust turnimise ja alla hüppamise kombest üle, siis ostangi ilmselt selle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 16:56; 22.06 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen näinud kuidas laps end une sees isegi suurest voodist maha oskab keerata. Isiklikult mina ei salli narivoodit silma otsaski. Mul laps magab siiani võrevoodis ja pikendatava tavalise saab alles siis kui ma olen veendunud, et ta seal ka magada suudab. Minu arust kiirustad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps narivoodist (kui 1,5aastane on suur turnija)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.