Esileht Ilu ja tervis Närvid on läbi?!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Närvid on läbi?!

Postitas:

Kas on võimalik tagasi normaalseks inimeseks saada, kui pärast aastaid kestnud närvipinget ja stressi tunnen, et närvid ei pea vastu?

Pole asja, mis valel hetkel ei võiks selget mõtlemist viia. Vahel ma tunnen, kuidas lasen vihal üle võtta ning loomulikult ette jäävad süütud lähedased. Pärast tunnen kahetsust ja süümepiinu.

Pingete maandamiseks käin iga päev pikal jalutuskäigul, selline 10km kiiret kõndi. Pärast on hea olla, kuid andke vaid põhjus ja ma lähen närvi. Muidugi nutan ka. Ja siis tuleb enesehaletsus. Sellele järgneb enesepõlgus.

Kas võti peitub mõttemustrite muutmises? Pole siiani küll hakkama saanud. Või lasen ravimid peale panna?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen kaasa, mul suht sama olukord, ainult 10 kilomeetrit igal õhtul ma ringi ei tatsu ja ründama kipun töökaaslasi, mitte lähedasi. Ravimid mul isegi on, ei muuda nagu väga palju asja. Ootan lihtsalt suve ja reisi, mis varsti tuleb, ehk natuke leevendab praegust stressi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule mainis psühholoog, et B12 vitamiini puudus pidavat närviliseks muutma. Oled lasknud mõõta?

B-grupi vitamiinid on üldse närvisüsteemile kasulikud. Ise söön Nervostrongi, rahustab ja toetab veidi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, B-grupi vitamiinid ja magneesium ka on need, mille puudus teeb närvihaigeks. Teine asi on see, et kas see närvipinge ja stress on nüüdseks möödunud? Kui ei, siis tuleks püüda neid vähendada, mingi lahenduse peaks ikka leidma. Käitumine käitumiseks, aga niimoodi jätkates saad sa omale mingi reaalse tervisehäda külge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule mainis psühholoog, et B12 vitamiini puudus pidavat närviliseks muutma. Oled lasknud mõõta?

B-grupi vitamiinid on üldse närvisüsteemile kasulikud. Ise söön Nervostrongi, rahustab ja toetab veidi.

Saan iga kuu B12 vitamiini süste ja ei ole seost näinud närvilisusel ja B12-l. Ma pigem pean ütlema, et näiteks järgmisel päeval peale süsti (kui B12 tase on veel päris kõrge) olen hoopis palju närvilisem kui muidu olen. Ehk mõni muu B vitamiin mõjutab, mitte konkreetselt B12.
Nervostrongi võib küll proovida. Mees on kasutanud ja öelnud, et veidi aitab küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 13:10; 21.02 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule mainis psühholoog, et B12 vitamiini puudus pidavat närviliseks muutma. Oled lasknud mõõta?

B-grupi vitamiinid on üldse närvisüsteemile kasulikud. Ise söön Nervostrongi, rahustab ja toetab veidi.

Saan iga kuu B12 vitamiini süste ja ei ole seost näinud närvilisusel ja B12-l. Ma pigem pean ütlema, et näiteks järgmisel päeval peale süsti (kui B12 tase on veel päris kõrge) olen hoopis palju närvilisem kui muidu olen. Ehk mõni muu B vitamiin mõjutab, mitte konkreetselt B12.

Nervostrongi võib küll proovida. Mees on kasutanud ja öelnud, et veidi aitab küll.

Nii B12 puudus kui ka üleküllus tekitavad samu närvidega seotud haigusseisundeid/sümptomeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina muutusin närviliseks siis kui hakkasin pille vōtma. Pärast lõpetamist olin jälle mina ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule mainis psühholoog, et B12 vitamiini puudus pidavat närviliseks muutma. Oled lasknud mõõta?

B-grupi vitamiinid on üldse närvisüsteemile kasulikud. Ise söön Nervostrongi, rahustab ja toetab veidi.

Saan iga kuu B12 vitamiini süste ja ei ole seost näinud närvilisusel ja B12-l. Ma pigem pean ütlema, et näiteks järgmisel päeval peale süsti (kui B12 tase on veel päris kõrge) olen hoopis palju närvilisem kui muidu olen. Ehk mõni muu B vitamiin mõjutab, mitte konkreetselt B12.

Nervostrongi võib küll proovida. Mees on kasutanud ja öelnud, et veidi aitab küll.

Kas sul on samuti Biermeri haigus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule mainis psühholoog, et B12 vitamiini puudus pidavat närviliseks muutma. Oled lasknud mõõta?

B-grupi vitamiinid on üldse närvisüsteemile kasulikud. Ise söön Nervostrongi, rahustab ja toetab veidi.

Saan iga kuu B12 vitamiini süste ja ei ole seost näinud närvilisusel ja B12-l. Ma pigem pean ütlema, et näiteks järgmisel päeval peale süsti (kui B12 tase on veel päris kõrge) olen hoopis palju närvilisem kui muidu olen. Ehk mõni muu B vitamiin mõjutab, mitte konkreetselt B12.

Nervostrongi võib küll proovida. Mees on kasutanud ja öelnud, et veidi aitab küll.

Kas sul on samuti Biermeri haigus?

Kui mõtled B12 vitamiini mitteomastamist, siis jah on. Ilma süstideta muudkui langeb. Selleks need vajalikud on. Kes teab, kaua ma ilma B12 vitamiinita olin kui lõpuks avastati kriitiline tase. Mul ei ole sellise nimega diagnoosi veel välja pandud, aga see on mitmele arstile nüüdseks selge, et süstid on vajalikud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 13:10; 21.02 23:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Närvid on läbi?!