Esileht Lapse ootamine Need, kes rasedusega alla võtnud

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Need, kes rasedusega alla võtnud

Postitas:
Kägu

Küsin juba sünnitanud naistelt,  kes rasedusega  alla võtsid, kui suured teie lapsed olid sündides ja kas kaalulangus laste tervist kuidagi ei mõjutanud? Mul suur mure kuna alles 22 rasedusnädal ja kaalu langenud 9 kilo (metsik iiveldus oli raseduse alguses ja nüüd lihtsalt vähene söögiisu). Olin muidugi ennem ülekaalus ka ja ka praegugi, arsti sõnul muretsema ei pea, aga ikkagi veidi pabistan kuidas see lapsele mõjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin juba sünnitanud naistelt, kes rasedusega alla võtsid, kui suured teie lapsed olid sündides ja kas kaalulangus laste tervist kuidagi ei mõjutanud? Mul suur mure kuna alles 22 rasedusnädal ja kaalu langenud 9 kilo (metsik iiveldus oli raseduse alguses ja nüüd lihtsalt vähene söögiisu). Olin muidugi ennem ülekaalus ka ja ka praegugi, arsti sõnul muretsema ei pea, aga ikkagi veidi pabistan kuidas see lapsele mõjub.

Mina ei ole kunagi ülekaalus olnud, aga samuti olen raseduse alguses alati alla võtnud…. Mitte just 9 kg aga 5kg täiesti normaalne (nt enne 63 ja siis 58). Lapsed kõik terved ja korras ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Peaasi, et oma vähese söögiga/söögi kõrvalt kõiki vajalikke vitamiine saad.</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kaalusin raseduse alguses 62kg(täiesti normaalkaal minu pikkuse juures). Raseduse jooksul kadus 7kg, kahe viimase raseduskuu jooksul sain veel kuidagi 2 kg juurde, ehk sünnitama läksin 57 kg ja haiglast lahkudes kaalusin 53 kg. Lapse sünnikaal oli 3900 ja beebi ise terve ja tubli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Need, kes rasedusega alla võtnud