Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Neile, kes aastaid proovinud rasestuda..

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Neile, kes aastaid proovinud rasestuda..

Postitas:

Tahaks nõu küsida, mida olete kõike katsetanud, et lõpuks rasedus tulnud?
Kokku siis 3a üritanud. Ma olen vist kõik ära proovinud, mis veel võimalik, miski ei aita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 18:46; 18.04 09:52; 19.04 08:57; 20.04 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida kõike oled proovinud?

Mina lisaks igasugustele soovitustele ja nõuannetele käisin LAP-operatsioonil, oli mitu stimuleeritud tsüklit ja lõpuks IVF, mis õnnestus. Proovisime üle 3 aasta ise jääda, aga ei õnnestunud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 18:51; 18.04 11:25; 19.04 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oled juba viljatuskliinikus arvel? Mis diagnoos sul on? Siis ehk on kergem soovitus jagada.
Mul ka juba veits üle 3a proovimist. Oleme varsti 2 aastat viljatuskliinikus olnud. Püütakse ovulatsiooni stimuleerida. Praegu on kolmas ravi meetod, mida katsetame. 2 rasedust on tekkinud, kuid need on katkenud/peetunud.
Proovin edasi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 19:38; 19.04 08:18; 20.04 01:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks ka täpsustust, et mis see kõik on, mis proovitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 20:33; 18.04 11:07; 19.04 09:47; 20.04 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli plaan teine laps saada kui esimene lasteaeda hakkab lõpetama või kooli minema. Alguses proovisime ise, jälgisin ov-d ja päevi jne. Ei jäänud. Naistearstide juures käisin ka. Ütlesid, et kõik korras, proovi veel, küll jääd. Mitu aastat läks mööda, ikka ei jäänud. Läksin viljatusraviarsti juurde. Käisin iga kuu ov-d ultraheliga vaatamas, tegi igasugu proove, mees andis oma proovid, vahekorras olime arsti ettekirjutatud aegadel. Siis kirjutas duphastoni ja letrosooli. Läks jälle aega, kuid jäin rasedaks. Rasedus katkes 4+ nädalal. Mõne aja pärast uus rasedus, katkes 8+ nädalal. Kolme kuu pärast taas uus rasedus (ikka võtsin duphastoni ja letrosooli), selle rasedusega oli kõik hästi ja sünnitasin. Laste vahe tuli plaanitud 6-7 aasta asemel 13 aastat. Viimased 2 aastat olen samuti üritanud rasestuda. Oktoobris oli esimene visiit viljatusraviarsti juurde. Jälle duphaston ja letrosool. Igakuine uh. Ühed päevad otsustas arst vahele jätta ja topeltkogused rohtu võtta + ovitrelle süst. Jäin kohe rasedaks, hetkel rasedus 6+ nädalat.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgata olen. Proovinud homöopaatiat, refleksoloogiat, eeterlike õlide teraapiat, Antoni Wiljami toitumusõpetust, mahlateraapiat, ovulatsiooni stimuleerimist (arsti käe all), 1x IVF, hetkel käsil nõelravi ja EFT (emotional freedot techniques). Mind ja meest on täiesti teeveks tunnistatud. Aa, lapraskoopial ka käidud, ov toumub iga kuu, teen teste, kuid rasedust ei tule.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 18:46; 18.04 09:52; 19.04 08:57; 20.04 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh kuni IVF veel läbitud pole, seni ma ei ütleks, et kõike proovitud 🙂
Ma ootasin oma esimest rasedust ka kolm aastat, ka seletamatu viljatus, st mõlemad terved inimesed.
Teist rasedust olen nüüd oodanud kuus aastat, selle aja jooksul neli ebaõnnestunud IVFi.
Mõnikord lihtsalt on nii ja endal polegi midagi teha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 20:33; 18.04 11:07; 19.04 09:47; 20.04 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee IVFe edasi ja jäta mängust välja need imelikud asjad 😀 (õlide teraapia, mahlateraapia näiteks), nõelravis võid edasi käia.
Paljudel ei õnnestu esimene IVF, seega pea püsti ja edasi.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 18:51; 18.04 11:25; 19.04 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kriis läbi, pane aeg Ivika Kokkeri juurde. Ma tean 2 paari, kes ivf-ga ei saanud last aga pärast tema juures käimist said lapsed loomulikul teel.
Edu!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 19:38; 19.04 08:18; 20.04 01:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kriis läbi, pane aeg Ivika Kokkeri juurde. Ma tean 2 paari, kes ivf-ga ei saanud last aga pärast tema juures käimist said lapsed loomulikul teel.

Edu!

Kes on Ivika Kokker?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 18:46; 18.04 09:52; 19.04 08:57; 20.04 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi ravitseja, kes tema arvates suudab kõike teha kalli raha eest. 😀

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 18:51; 18.04 11:25; 19.04 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsiselt, te võite nende ravitsejate juures enda südamerahuks käia, aga päriselt aitab siin ikka teadus.
Muidugi mõni paar võib teha IVFe, ebaõnnestuda ja siis käia ravitseja juures ja pärast seda ise rasedaks jääda. Ainult et ilmselt oleksid nad samamoodi ise rasedaks jäänud ka siis, kui oleks selle ravitseja-etapi vahelt ära jätnud. Mõnikord paarid lihtsalt rasestuvadki ootamatult loomulikul teel, ka siis, kui on üsna lootusetuteks juhtumiteks tunnistatud. Ma tean jällegi mitut sellist paari, tean ka sellist lugu, kus konkreetselt viimasel tsüklil enne IVFiga alustamist tuli positiivne test, kuigi sellele eelnes 12 aastat tulutut üritamist. Igasugu asju juhtub.
Ravitseja asemel soovitaksin ise pigem raseduskriisi nõustajat, sest ainus kasutegur sellel on, et saad kellegagi rääkida. Ma räägin kogemusest, sest me käisime ise ka mingi ravitseja juures. Kasu sellest mingit ei olnud peale selle, et lihtsalt oli tore kellegagi rääkida sel teemal. Esimene IVF tõi aga positiivse tulemuse.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 20:33; 18.04 11:07; 19.04 09:47; 20.04 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siiski usun Ivika abisse. Mul sugulane käis tema juures (peale 2 ebaõnnestunud ivf-i, mille järel otsustasid, et naise tervisega enam ei mängi, naisel tekkis väga hull hyper, oli mõlemad korrad pikalt haiglas peale stimulatsiooni). Tegi Ivika ravi kuuri läbi. Ei võtnud yhtegi tabletti ja täpselt siis kui Ivika ytles, et 4kuud peale ravi on keha raseduseks valmis- kohe jäi ka rasedaks.
Teine, kes käis oli klassiõde. Sai ka Ivika abiga mitu last.
Käisin ka ise tema juures aga keiisi tõttu ta hetkel vastuvõtte ei tee.

Kui usud pigem lääne meditsiini siis palun, tegutse selle järgi aga mina isiklikult ei salli tablettide söömist, sellepärast proovin nüüd nii. Olen mitu aastat last soovinud ja leidsin, et on aeg tablettidest pausi pidada ja alternatiive proovida. Alati saan uuesti tablettide poole pöörduda aga ma tõesti usun sellesse, et aitab kõik, millesse usud.

Tic-tac võib olla võimas valuvaigisti, kui sa usud, et see valu leevedab.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 19:38; 19.04 08:18; 20.04 01:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tic-tac võib olla võimas valuvaigisti, kui sa usud, et see valu leevedab.

Kui see ravitseja toimib sellise loogika põhjal, et usud ja saadki abi, siis sama hästi võiks raha kokku hoida ja lihtsalt mõelda, et nüüd ma jään rasedaks ja siis jäädki. Kahjuks need asjad ei toimi nii.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 20:33; 18.04 11:07; 19.04 09:47; 20.04 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siiski usun Ivika abisse. Mul sugulane käis tema juures (peale 2 ebaõnnestunud ivf-i, mille järel otsustasid, et naise tervisega enam ei mängi, naisel tekkis väga hull hyper, oli mõlemad korrad pikalt haiglas peale stimulatsiooni). Tegi Ivika ravi kuuri läbi. Ei võtnud yhtegi tabletti ja täpselt siis kui Ivika ytles, et 4kuud peale ravi on keha raseduseks valmis- kohe jäi ka rasedaks.

Teine, kes käis oli klassiõde. Sai ka Ivika abiga mitu last.

Käisin ka ise tema juures aga keiisi tõttu ta hetkel vastuvõtte ei tee.

Kui usud pigem lääne meditsiini siis palun, tegutse selle järgi aga mina isiklikult ei salli tablettide söömist, sellepärast proovin nüüd nii. Olen mitu aastat last soovinud ja leidsin, et on aeg tablettidest pausi pidada ja alternatiive proovida. Alati saan uuesti tablettide poole pöörduda aga ma tõesti usun sellesse, et aitab kõik, millesse usud.

Tic-tac võib olla võimas valuvaigisti, kui sa usud, et see valu leevedab.

Vaata, stimulatsioon on selline naljakas asi, et isegi mitu kuud peale stimulatsiooni on võimalus ise rasestuda kordi suurem. Tean tuttavat kelle skeem oli see, et kuu stimuleerib, 2 jätab vahele ja ülla-ülla, teine stimulatsioonita kuu rasestus ise. Oleks kuskil soolapuhuja juures käinud, oleks kindlasti arvanud, et see aitas aga õnneks ei käinud ja teab, et meditsiinil oli siin oma osa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. 3 aastat polegi nii pikk aeg
2. ära kuluta oma raha jaburustele. Sinu nimetatutest ainsana on hea mõjuga nõelravi.
3. sul on proovimata:
Q10, viljakust parandavad vitamiinid mõlemale partnerile,
hüsteroskoopia, IVF lühike protokol, IVF pikk protokol, värske siirdamine, külmaringi siirdamine koos ravimitega, külmaringi siirdamine ilma ravimiteta, IVF doonori spermaga, IVF doonori munarakuga.
4. naljaga pooleks – oled sa seksida proovinud? mõnikord on spermal parem mõju rasestumisele kui eeterlikel õlidel (nali!)

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lisaks igasugustele soovitustele ja nõuannetele käisin LAP-operatsioonil, oli mitu stimuleeritud tsüklit ja lõpuks IVF, mis õnnestus. Proovisime üle 3 aasta ise jääda, aga ei õnnestunud.

Oleme 30ndate algul, môlemad terveks tunnistatud, oleme proovinud 4aastat! Esimene laps tuli meil ise 10a tagasi.
Proovinud oleme täpselt samu asju, ainult see 1IVF ei ônnestunud.
Nôelravi oli viimane nö sekkumine,
mille lôpetasin novembris. Aegajalt möödan basaali, tean et ov toimuvad. Mees tegi Novavitas Halosperm testi u 6kuud tagasi, korras.
Minul olid Ivf-st kohutavad kôrvalmôjud, peale selle viisid ravimid Mul osad nàidud nii alla, et pidin siis veel ravimeid sööma. Nii hull, never ei tee seda enam.
Kahjuks ei ole ônnestunud veel rasedaks jààda. Ei oska kuhugi enam pöörduda, loodan et jààn ikka ise.
Soovin koigile ônnestumisi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. IVF mõjus mu tervisele väga halvasti ja seetõttu olen selle uuesti läbitegemusest loobunud ja kõike alternatiive otsinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 18:46; 18.04 09:52; 19.04 08:57; 20.04 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väita inimesele, et kolm aastat proovida ei ole pikk aeg, on päris suur lollus ikka. Mina olen küll peaaegu poole kauem proovinud, aga siiski ei arva, et kolm aatat lühike aeg oleks. Mäletan, et alguses tundus endale esimesed pool aastatki jubedalt pikk aeg, kuna no kaua sa ootad ja loodad nagu loll, samal ajal enamik saavad oma triibud paari kuuga kätte ja no kuni aastaga enamik siiski. Ja no endale on ka see paar kuud aeg pikk nagu triibupüüdjatest lugeda, kui ei ole kogenud veel aastaid triipude püüdmist varasemalt, siis ei ole nagu millegiga ju samastuda ega võrrelda ka.

Muidu ainus soovitus mis oskan anda, siis täielik elustiili muutus toitumise ja keha eest hoolitsemise osas. Sel lehel palju huvitavat infot, mis aitab siis munaraku kvaliteeti tõsta ja seeläbi rasestumisele kaasa https://natural-fertility-info.com/increase-egg-health Ise pole veel proovinud kõike sealt, aga plaanis on. Kiropraktiku kohta olen ka palju head kuulnud. Ja muidugi nõelravi, mida sa juba ka teed niikuinii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ise ka üle 3 aasta triipe püüdnud. Ei ütle lohutuseks, ütlen sest nii on. Mõni jääb iseenesest rasedaks esimesel kuul ja ei kunagi enam hiljem, mõni jääb seitsmendal aastal ja siis mitu korda järjest. mõni ei jää kunagi.

panna kogu rõhk munaraku kvaliteedile võib olla aja ja raha raiskamine.
probleem võib olla mehes ja võibolla mitte nii väga spermaraku kvaliteedis aga näiteks muus spermavedelikus.
probleem võib olla emaka limaskesta paksuses, kvaliteedis, liiga pikkades munajuhades, selles et on antikehad mis embrüo vastu võitlevad, mõnes hormoonis mis valel ajal vales kohas on.
Kõike seda ei saa ilma IVFita kontrollida kahjuks.

võid IUIsid teha, nüüd need peaks olema haigekassa poolt rahastatud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid Ivf-st kohutavad kôrvalmôjud

IVF mõjus mu tervisele väga halvasti ja seetõttu olen selle uuesti läbitegemusest loobunud

Millised kõrvalmõjud teil tekkisid või milles probleemid seisnesid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaksin lugeda raamatut Tahan saada last. Ka seal kirjutas naine, kuidas kõike proovis, käis ka erinevate arstide juures. Raamat on õnneliku lõpuga. 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Neile, kes aastaid proovinud rasestuda..