Esileht Pereelu ja suhted Nimi naise telefonis

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Nimi naise telefonis

Postitas:
Kägu

Millise nimega on naine salvestanud teid oma telefonis? – Musi? Kalla? Issi?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mehe numbri salvestanud eesnimega ning tema minul lausa ees- ja perekonnanimega. Mõlemad on samale kujule jäänud alates meie tutvumisest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mõista miks peaks oma meest-naist emmeks-issiks kutsuma. Pole imestada siis, miks lahku minnakse????. Algusaastatel olime musud ja musirullid, nüüd ikka nimed

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Essupea

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ees- ja perekonnanimi, aga ma olen kuulnud küll, et parem oleks salvestada a la musi või kalla, et kui keegi peaks kunagi otsima su telefonist, kellele teada anda, et telefon on leitud või et selle telefoni omanik on leitud teadvuseta kraavist, siis oleks see leidmine kerge. Aga ma arvan, et tänapäeval ajab sama asja ära erinimekiri kontaktides (või mis selle asja nimetus ongi).

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ees- ja perekonnanimi, aga ma olen kuulnud küll, et parem oleks salvestada a la musi või kalla, et kui keegi peaks kunagi otsima su telefonist, kellele teada anda, et telefon on leitud või et selle telefoni omanik on leitud teadvuseta kraavist, siis oleks see leidmine kerge.

Suvaline inimene  mu kontaktidele ju nagunii ligi ei pääse, et ta kergelt mu mehe tuvastaks ja helistaks.

Meie oleme kummagi telefonis oma hüüdnimedega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Nimi naise telefonis