Esileht Ilu ja tervis Ninasprei DYMISTA,on keegi kasutanud…

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ninasprei DYMISTA,on keegi kasutanud…

Postitas:

Kuidas aitas ja kõrvaltoimed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 14:03; 25.08 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin kunagi, aitas küll ja nina läks lahti ja oli parem hingata, aga lõpuks läks nina limaskest nii õhukeseks, et hakkasid verejooksud. Siis lõpetasin ära, sest verejooks ei tahtnud kinni jääda hästi, päris tüütu oli mitu korda päevas ninapidi külma vee all istuda. Ehk siis seda ei saa pikaajaliselt kasutada, lühemate tsüklitena on ilmselt ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei aidanud kuidagimoodi, aga noh, isegi nina vaheseina opp ei aidanud, niiet…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis siis aitas,mis probleem sul oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 14:03; 25.08 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ka juba 3-4 kuud, sest enne seda kasutasin 12 a xymelini. Mõnikord läheb ikkagi öösiti nina kinni (just seetõttu seda kasutan). Ilmselt loobun ja lähen xymelini peale tagasi, sest ei ole kindel, et see hormoonravim samuti eriti hea variant oleks. Nina vaheseina kohta ütles arst, et ei olegi eriti õhemaks läinud, arvestades seda, et olen üle 10 a xymelini pannud. Panen siis edasi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 13:59; 27.08 10:53; 28.08 12:59; 31.08 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ka juba 3-4 kuud, sest enne seda kasutasin 12 a xymelini. Mõnikord läheb ikkagi öösiti nina kinni (just seetõttu seda kasutan). Ilmselt loobun ja lähen xymelini peale tagasi, sest ei ole kindel, et see hormoonravim samuti eriti hea variant oleks. Nina vaheseina kohta ütles arst, et ei olegi eriti õhemaks läinud, arvestades seda, et olen üle 10 a xymelini pannud. Panen siis edasi.

hull inimene, lõpeta ära see. sa oled ju ilmselges sõltuvuses.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen sõltuvuses hingamisest, lõpetan ära? Ma ei jäänud sellest ravimist sõltuvusse, vaid hakkasin seda seetõttu kasutama, et tekkis krooniline ninakinnisus (veelkord – mitte selle kasutamise tulemusena). Mitmed LOR arstid (olen aastate jooksul käinud selle teemaga vähemal 5 erineva arsti juures) on öelnud, et ega alternatiivi polegi, kas panna edasi või hormoonspreisid, see krooniline ninakinnisus on paratamatus. Magada ja hingata tahaks ju ometi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 13:59; 27.08 10:53; 28.08 12:59; 31.08 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kasutanud ninaspreid KOCCAYN, väga aitas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt loobun ja lähen xymelini peale tagasi, sest ei ole kindel, et see hormoonravim samuti eriti hea variant oleks. Nina vaheseina kohta ütles arst, et ei olegi eriti õhemaks läinud, arvestades seda, et olen üle 10 a xymelini pannud.

Hormoonravim aitab sul xymelini sõltuvusest üle saada. Tõenäoliselt oled selle 10 aastaga nina limaskesta ikka põhjalikult ära rikkunud. Õhemaks läheb ikka nina limaskest mitte vahesein.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, ma sain sellest juba üle, aga ninakinnisusest kahjuks mitte. Seega, eelistan vist edaspidi selle hormoonravimi asemel ikkagi xymelini (ei ole seda juba paar kuud kasutanud).

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 13:59; 27.08 10:53; 28.08 12:59; 31.08 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, ma sain sellest juba üle, aga ninakinnisusest kahjuks mitte. Seega, eelistan vist edaspidi selle hormoonravimi asemel ikkagi xymelini (ei ole seda juba paar kuud kasutanud).

Rate this item:Submit Rating00

Ei, ära Xymelini küll enam kasuta. Proovi Flixonasega- imeliku suure rohelise korgiga pudelis. Aerosool. Peal on kirjas, et 1 doos 24 tunniks, aga ütleme, et esimese pudeli raames 2 doosi- hommikupoole ja teine õhtul, natuke enne magama minemist. Edasi läheb 1 doos õhtul ja oled umbes 3-4 pudeliga jamast lahti. Või umbes nii. Mina sain sedamoodi ninakinnisusest jagu ja praegu ei kasuta üldse midagi, Igaks juhuks seisab Flixonase pudel küll kapis. Ma sinu kohta ei tea sada protsenti ju öelda, aga proovi vähemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, ma sain sellest juba üle, aga ninakinnisusest kahjuks mitte. Seega, eelistan vist edaspidi selle hormoonravimi asemel ikkagi xymelini (ei ole seda juba paar kuud kasutanud).

Rate this item:Submit Rating00

Ei, ära Xymelini küll enam kasuta. Proovi Flixonasega- imeliku suure rohelise korgiga pudelis. Aerosool. Peal on kirjas, et 1 doos 24 tunniks, aga ütleme, et esimese pudeli raames 2 doosi- hommikupoole ja teine õhtul, natuke enne magama minemist. Edasi läheb 1 doos õhtul ja oled umbes 3-4 pudeliga jamast lahti. Või umbes nii. Mina sain sedamoodi ninakinnisusest jagu ja praegu ei kasuta üldse midagi, Igaks juhuks seisab Flixonase pudel küll kapis. Ma sinu kohta ei tea sada protsenti ju öelda, aga proovi vähemalt.

Kaua su nina juba normis on? Mul on ka nina krooniliselt kinni, päeval ei kasuta midagi, aga enne uinumist panen spreisid. Olen ka kord saanud Flixonase abiga nina mingiks ajaks korda, aga paari kuu pärast oli nina jälle kenasti kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, ma sain sellest juba üle, aga ninakinnisusest kahjuks mitte. Seega, eelistan vist edaspidi selle hormoonravimi asemel ikkagi xymelini (ei ole seda juba paar kuud kasutanud).

Rate this item:Submit Rating00

Ei, ära Xymelini küll enam kasuta. Proovi Flixonasega- imeliku suure rohelise korgiga pudelis. Aerosool. Peal on kirjas, et 1 doos 24 tunniks, aga ütleme, et esimese pudeli raames 2 doosi- hommikupoole ja teine õhtul, natuke enne magama minemist. Edasi läheb 1 doos õhtul ja oled umbes 3-4 pudeliga jamast lahti. Või umbes nii. Mina sain sedamoodi ninakinnisusest jagu ja praegu ei kasuta üldse midagi, Igaks juhuks seisab Flixonase pudel küll kapis. Ma sinu kohta ei tea sada protsenti ju öelda, aga proovi vähemalt.

Kaua su nina juba normis on? Mul on ka nina krooniliselt kinni, päeval ei kasuta midagi, aga enne uinumist panen spreisid. Olen ka kord saanud Flixonase abiga nina mingiks ajaks korda, aga paari kuu pärast oli nina jälle kenasti kinni.

Mul on ikka nõnda ka, et kui ravimist loobun, siis ninakinnisus on kohe tagasi. kasutan seda ravimit ju seetõttu, et nina on kinni, mitte vastupidi – nina ei ole sellepärast kinni, et ravimit kasutan (kuigi enamus lendab kohe peale targutama sel teemal). Flixonase oli liiga lahja, see dymista (tymista?) oli algul ok, aga ühel hetkel ka see enam ei toiminud ja mõni öö läks ikka nina kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 13:59; 27.08 10:53; 28.08 12:59; 31.08 13:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Ninasprei DYMISTA,on keegi kasutanud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.