Esileht Pereelu ja suhted “Nipernaadilikud” Mehed

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: “Nipernaadilikud” Mehed

Postitas:

Arutleks ..

Kui palju teil selliseid mehi tutvusringkonnas on, kes on 35+ aastat vanad, aga on põhimõtteliselt olnud terve elu vabad ja vallalised (mõningate lühisuhetega), aga ikkagi kes on välimuselt normaalsed mehed ja igati isesivad ja omavad vaid sekssuhteid, sest nemad enda sõnul ei leia seda “õiget”, kellega end siduda tõsisemalt.

Minul endal tutvusringkonnas 4 sellist meest, kes vabad olnud  rohkem kui 6 aastat, üks lausa 12 aastat. Kõik on minu meelest välimuselt okeid mehed, kindlasti naistele lähevad nad peale, aga pigem jääb asi selle taha, et nad ei oska naistega ümber käia. Eriti naistega kes on 30+, kelle jaoks on kõige olulisem näha et ollakse mehe jaoks oluline ning turvatunne või teadmine et see mees on turvaline tegelane suhtes olles. Üks ma tean on selline , kes on aktiivne pidutseja, olgugi  et vanust 41  ja on ammu juba teavitanud et tema lapsi ei soovi sest talle lapsed ei meeldi. See teeb automaatselt naiste valiku üsna piiratuks.

Palju teie selliseid mehi teate ja mis on teie arust nende põhjus, miks nad sellised mitte pereinimesed on.

 

+5
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Nipernaadil oli naine olemas, aga käis “rändamas”, äratades naistes tundeid. Nipernaadilik mees on see, kellel on naine, ta ei ole vallaline. Aga ta mängib vallalist. Nipernaadi justnimelt OSKAS naistega ringikäia, sest kõik armusid temasse Miks sa võtad kasutusele mõiste, millest sa üldse aru ei saa ?

+46
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem jääb asi selle taha, et nad ei oska naistega ümber käia

Pisiasi, aga sa kirjeldad siin Nipernaadile vastupidist meest…

+24
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tean küll. Tegemist mu väga lähedase sõbraga ja tundub, et ta on lati väga kõrgele ajanud. Lõuna-Eestis väga ei leidu selliseid naisi, kes oleks kõrgharidusega, 30-35 aastane, lastetu(pagasita), omab kodu, autot, on iseseisev ja aktiivne ning ambitsioonikas, välimuselt rohkem kui nn harju keskmine. Ta ei anna üheski punktis järgi ja seetõttu ka vallaline ning lastetu.

Võibolla on ka see põhjus miks jätta senine elustiil ja hakata pereinimeseks. Tundes teda siis ei usu, et ta suudab kaua truu olla.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naabrimees on selline, 55 aastane – tere elu on elanud erinevate  naiste juures, endal ei ole kinnisvaragi, nüüd tõesti on üle 10 aasta ühe naisega elanud, aga noorus möödus ühe naise juurest teise juurde kolides.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa võtad kasutusele mõiste, millest sa üldse aru ei saa ?

Sest sa just logis end sisse Perekooli ja tegi omastarust taas “teema”.
Seoses millega kadus peast viimnegi mõistuseraasuke.

Banaaniteemas ta veel kuidagi/midagi sai aru, aga siin on tulemus juba suht nullilähedane.

+1
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 20:14; 07.01 23:12; 07.01 23:19;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tean umbes kolme Nipernaadi moodi meest, kellel on 10+ aastat üks “kodunaine” olemas, aga elavad ja käituvad nagu vallalised mehed. Kodunaisest pole kunagi mingeid pilte või muid märke, nagu jutu sees mainimist “käisime Mariga reisil” vms. Ikka “käisin reisil, tegin seda” jne ainsuses. Selleks peab vist olema pikaajaline ja lähedane inimene, et teada kodunaisest ja teda näha ka. 😀

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ühte meest ja samas ka sellist naist. Kõige toredam see, et neil oli ka suhe. Suhe loomulikult kestma ei jäänud????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, need on pigem elupõlised poissmehed, keda teemaalgataja kirjeldab ja vähemalt SELLE eest peab neid mehi kiitma, et nad vähemalt ei võta naist ega tee lapsi, keda nad ei soovi ja elavadki nii nagu ise tahavad. Vastupidiselt meestele, kes KA tegelikult pereelu ei soovi, aga mingil põhjusel ikkagi loovad pere, saavad lapsi ja siis ‘avastavad’, et nad tahavad olla vabad ja vallalised. Naine jäetakse maha, lapsed isata…tihti ei maksa isegi elatist. Kui palju neid mehi on?!

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

keda teemaalgataja kirjeldab ja vähemalt SELLE eest peab neid mehi kiitma, et nad vähemalt ei võta naist ega tee lapsi, keda nad ei soovi ja elavadki nii nagu ise tahavad.

Otse loomulikult.
Aga see tohman, kes teema tegi, on siiral veendumusel, et sellised mehed EI OSKA naistega suhelda.
Selle peale see raasuke ei tule, et nad EI TAHAGI SUHET. Sest iga idiootmeeski suudab omale vajadusel naise leida ja selle ära ka veel eostada; selleks pole mitte mingeid oskusi ju vaja.
(selle tõestseks on kasvõi see armee mitte just eriti arenenud mehi, kes nii on juba teinud)

Aga mis see raasukesele juurde annab, et kui palju keegi neid vallalisi mehi teab, mul puudub teadmine.
Miks nad vallalised on, ehk nüüd TA lõpuks pani käe silme ette ja hõõrus Karuaabitsa kombel silmi: ” Ahsoo, et seee ooon Aaaaa”

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 20:14; 07.01 23:12; 07.01 23:19;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tean kolme sellist, kõigil üle keskmise välimus, intelligents ja ka OK majanduslik olukord. Naisi (ütleme lühi ja üheöö suhteid) on jalaga segada. Sõbrana väga toredad, aga ühtki neist ma endale meheks küll ei tahaks – seega, äkki ei olegi asi selles, et mehed ei taha vaid pikemaks perspektiiviks praagivad naised ise nad välja, kui lähemalt tundma õpivad.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

praagivad naised ise nad välja,

See on ainult siis võimalik, kui neil pole mitte mehe- vaid mingi muu elusolendi lõhn küljes.
Koera-, (kassi oma läheks isegi loosi), lehma-, lamba-, hundi-, tõhu- jne.

Aga mehelõhna peale läheb iga vähegi perekooli tarbiv vallaline naine pöördesse. Ja neid on suures plaanis vist lausa 10% eestlastest.
Ehk siis suht lihtsalt ka leitavad.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 20:14; 07.01 23:12; 07.01 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mehelõhna peale läheb iga vähegi perekooli tarbiv vallaline naine pöördesse. Ja neid on suures plaanis vist lausa 10% eestlastest.
Ehk siis suht lihtsalt ka leitavad.

No mitte päris ju. Sinukesel näiteks pole praegu muud võimalust naiste “lõhna” ette kujutada kui naiste foorumis istuda. Mis värk on?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen “päris” Nipernaadi ohvriks langenud küll! See oli umbes 4-5 aastat tagasi, saime jutu peale tööalaselt, tekkis hea klapp, hakkasime üsna pidevalt vestlema, viimaks läksime ka välja. Käisime niimoodi mõned korrad veini joomas, väga tore ja romantiline oli, hoidis käest kinni, vaatas sügavalt silma… Õnneks me vaid suudlesime mõned korrad ja kaugemale ei jõudnud, sest mina sain hiljem täiesti juhuslikult tuttava käest teada, et ta on abielus (õigupoolest kirjeldas tuttav tema naist, oma sõbrannat, ja tema meest, kelle ma kohe ära tundsin). No ma olin ikka erakordselt löödud, sest päris kindlasti olin ma täitsa ära armunud ja nutsin ikka mitu head nädalat. Tööalast suhtlust me oleme kusjuures hiljem selle mehega vahete-vahel vajadusel jätkanud, aga mina talle pärast seda enam ei kirjutanud. Mõnikord on siiani valus mõelda – no kuidas saab ise ka nii “lollike” olla?

 

Teine on aga vist see, keda teemaalgataja silmas peab. Tema on 41, juhtival töökohal, heal järjel, muidu tark inimene – aga ükski suhe üle kahe aasta pole kestnud. Lahkuminekud on ka alati sellise kärtsu ja mürtsuga, niiet täitsa võimalik, et mõni inimene ongi lihtsalt selline, kellega on väga raske suhtes olla (ja kui juba kolmas või viies suhe samamoodi lörri läheb, tuleks ikka peeglisse vaadata ka).

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõuna-Eestis väga ei leidu selliseid naisi, kes oleks kõrgharidusega, 30-35 aastane, lastetu(pagasita), omab kodu, autot, on iseseisev ja aktiivne ning ambitsioonikas, välimuselt rohkem kui nn harju keskmine. Ta ei anna üheski punktis järgi ja seetõttu ka vallaline ning lastetu.

Mina küll tean selliseid (L-Eestis just) ja usun, et neid on tänapäeval omajagu. See on ju nii levinud probleem, et 30+ kõrgharitud, iseseisvad, intelligentsed ja kenad naised ei leia võrdväärset kaaslast ja on seetõttu vallalised ja lastetud.

Ma isegi vastan neile punktidele, v.a ma ei oma ei autot ega ambitsioonikust ja välimus on pigem keskmine.

Mina isiklikult ennast selliste elupõliste vallalistega siduda ei julge. Olen liiga veendunud, et sellisest mehest püsisuhteks asja ei saa ja pikalt ühega koos olla nad ei suudaks. On sellised ligi ajanud ja väitnud, et pikemate suhete puudumine on seetõttu, et pole seda õiget leidnud. Mina seda juttu tõsiselt ei võta. 10-15 aasta vältel on leidunud küllalt naisi, kellega niisama seksida ja lühisuhteid pidada, aga mitte ükski neist pole siis pikemaks sobinud? Sellistel meestel on endal ikka midagi viga. Ja kui pole varem kõlvanud mitte ükski naine, siis vaevalt kõlban minagi. Ei soovi olla järjekordne lühisuhete nimekirjas, kelle kohta saaks pärast hiljem mõelda ja öelda, et “polnud ikka see õige”.

Sellised väga nõudlikud, jäigad ja kompromissitud mehed on hirmutavad. Kes see ikka sellistele nõudmistele vastata suudab. Ja nagu sageli näha on, siis ega ei suudagi, nii nad jäävadki elu lõpuni vallaliseks, sest mitte keegi neile ei kõlba. Nii kompromissitust ja mustvalgete vaadetega inimesest ei saagi ju head partnerit.

Usaldust äratavad ikka need, kel on varasemalt olnud pikad ja monogaamsed suhted. Kvaliteedimärk.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja milles see probleem on? Lapsi ei soovi paljud naisedki, olen isegi selline.
Paljud ei saa pikema püsisuhtega hakkama. Kui pikk sinu pikim suhe on?
Ma olen 10 a suhtes olnud, kõik on nagu okei, aga nüüd võtsin kontakti oma endise partneriga. Miks, kurat seda teab. Mingi mõte ja fantaasia lööb pähe…

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu jaoks ei samastu nipernaadiga sellised mehed. Nipernaadi on hoopis midagi muud. Sellest perekoolis palju erinevatel aegadel juttu olnud ja arutatud.
Selliseid mehi, keda ta kirjeldab, olen ikka aegade jooksul näinud-kuulnud. Väikeste erinevustega. Neile on omane ka natuke see, et ise vanemaks saades, nad aga naisi tahavad ikka endiselt nooremaid ja vanemate ehk endaealiste naistega mnad väga suhet ei otsi ja eriti ei oskagi nagu omaealistega suhelda. Kui kahe vahepeal uut sellist ei leita, ollaksegi enne üksi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu jaoks ei samastu nipernaadiga sellised mehed. Nipernaadi on hoopis midagi muud. Sellest perekoolis palju erinevatel aegadel juttu olnud ja arutatud.

Selliseid mehi, keda ta kirjeldab, olen ikka aegade jooksul näinud-kuulnud. Väikeste erinevustega. Neile on omane ka natuke see, et ise vanemaks saades, nad aga naisi tahavad ikka endiselt nooremaid ja vanemate ehk endaealiste naistega mnad väga suhet ei otsi ja eriti ei oskagi nagu omaealistega suhelda. Kui kahe vahepeal uut sellist ei leita, ollaksegi enne üksi.

No lõpuks ometi! See, keda eespool kõik kirjeldavad, ei ole mingi Nipernaadi. Nn päris Nipernaadi ei otsi uusi suhteid, vaid vabadust ja illusioone.

Ja ühte sellist ma tõesti tunnen. Tal on naine, keda hoiab, aga ei karjäär ega muu pole oluline. Kena välimus, kõigiga väga sõbralik. On mulle rääkinud, et talle on kõige tähtsam mugavus ja heaolu. Seepärast lapsi ei taha ja millegi pärast pead ei vaeva.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju teil selliseid mehi tutvusringkonnas on, kes on 35+ aastat vanad, aga on põhimõtteliselt olnud terve elu vabad ja vallalised (mõningate lühisuhetega), aga ikkagi kes on välimuselt normaalsed mehed ja igati isesivad ja omavad vaid sekssuhteid, sest nemad enda sõnul ei leia seda “õiget”, kellega end siduda tõsisemalt.

Kümmekond on mul neid suguvõsas, tutvusringkonnas ja tööl kindlasti, kui mitte 20. Neist küll pooled ei ütle, et ei leia seda õiget, vaid ütlevad, et ei taha end siduda ühegi naisega. Mõned täpsustavad, et kui kunagi seovad, siis ainult läbi vanemluse, st teevad lapse. Edasi suhtlevad siis lapse emaga edasi mitte kui naisega, vaid kui lapse emaga.

Naisi tahavad nad aga krabada küll, aga vabana. End siduda ja kedagi petma hakata nad ei viitsi. Sellest, et nad ei plaani püsisuhteid, informeerivad nad naisi ka kohe alguses, kui õigesti aru saan, siis hiljemalt pärast esimest ööd.

Mõnel on ka tõesti laps(ed), kelle eest hoolitsetakse hästi, niipalju kui mina tean. Aga laste ema ei huvita enam naisena, lapse emana aga aidatakse ja lugu peetakse küll. Ses mõttes on nagu õiglane, et need naised on seda ka alati väidetavalt ette teadnud. Ka mul oli kunagi peika vanuses umbes 38, kes ütles, et ta väga hea meelega saaks minuga lapse ja hoolitseks tema eest, aga abielluma või “saame koos vanaks” kooselu harrastama minuga ta ei hakka, kuigi hoolib ja austab ja isegi armastab (no seda viiast ta vaevalt siiski tegi, armunud oli küll). Tal oli juba kahe naisega kummagagi laps ja neid lapsi ta viis-tõi-söötis-maksis küll. Nüüdseks tean mõlema lapse ema ja nad mõlemad on kinnitanud, et isana oli ta suurepärane. Ja neid naisi lapse emana olevat kohelnud ka väga hästi – aidanud igati ja suhtunud lugupidavalt, austusega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhted on totrad ja ebavajalikud. Milleks peaks ennast koormama naiste nõudmiste ja lastega? Palju mõnusam on niisama ringi keppida.

Paljud mehed kes on suhtes ei saa lihtsalt loomu poolest rohkem naisi, neil ei jää muud üle kui suhtesse astuda.

 

 

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usaldust äratavad ikka need, kel on varasemalt olnud pikad ja monogaamsed suhted. Kvaliteedimärk.

Kuidas saab kindel olla, et olnud monogaamne? Sest mees nii ütleb?

Ma kohtasin sellist 20a kooselus olnud meest, kelle naine leidis teise. Jutust koorus välja, et naine oli koduori ja mees kodus ei koristanud ega teinud süüa. See naine oli lihtsalt kannatlik olnud ja lõpuks viskas üle.

Mees üritas ka mulle mingit söögitegemist peale suruda ja ootas mult ka muud teenindamist. Pesu õppis ta ka alles keskealisena pesema.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab täiesti minu moodi aga kas see nipernaadilik midagi muud ei tähenda kui teemaalgataja kirjutas? Vanus 37, lapsi pole, naist pole, seksinud pole juba ammu, sekssuhteid nagu ka ei teki. Elan enda majas, liikumisvahend on ja väike firmake ka mis aitab teenida niipalju et arved makstud saab. Sõbrannasid on omajagu kellega suhelda ja väljas käia ning toredaid hobisid harrastada. Eluaeg vallaline olnud ja ega ma ausalt ei oskagi suhet  luua ja naised nagunii põgenevad  kui saavad teada et ma eluaegne poissmees olnud :D.

Muidugi lootus on et ehk kunagi leian sellise inimese kellega suhe luua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otse loomulikult. Aga see tohman, kes teema tegi, on siiral veendumusel, et sellised mehed EI OSKA naistega suhelda. Selle peale see raasuke ei tule, et nad EI TAHAGI SUHET. Sest iga idiootmeeski suudab omale vajadusel naise leida ja selle ära ka veel eostada; selleks pole mitte mingeid oskusi ju vaja. (selle tõestseks on kasvõi see armee mitte just eriti arenenud mehi, kes nii on juba teinud) Aga mis see raasukesele juurde annab, et kui palju keegi neid vallalisi mehi teab, mul puudub teadmine. Miks nad vallalised on, ehk nüüd TA lõpuks pani käe silme ette ja hõõrus Karuaabitsa kombel silmi: ” Ahsoo, et seee ooon Aaaaa”

Hakkasid jälle jooma 🙁

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted “Nipernaadilikud” Mehed