Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nipid kiiresti rasestumiseks

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Nipid kiiresti rasestumiseks

Postitas:

Jagage nippe, mis on teie puhul aidanud rasestuda. OV-testid ja vähemalt üle päeva seksimine, aga mis veel? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaaa,  palun! soovin ka nippe lugeda!

olen kuulnud selliseid:

-puhkuse ajal “tegutsemine” – kohe pärast puhkust “tegutsemine” (stressivaba lähenemine s.t)

-peale “tegutsemist” mitte pissile minna vaid võimalusel jääda magama nii

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei ole nippe. Loodus on nii seadnud, et kui mees ja naine on terved ja vahekord satub ov lähedale, siis tekib rasedus. Selleks peavad olema soodsad tingimused, eluvõimeline ja kvaliteetne munarakk, mis kindlalt vabaneb, hea hulk eluvõimelisi ja kvaliteetseid seemnerakke, lähenev ov või ov päev, kuid mitte hiljem. Naine peab olema terve, nt munasarjad läbitavad, normaalse struktuuriga emakas, ilma kasvatajteta jne… Hormonaalne tasakaal peab olema paigas. Enamasti ongi kõik ok, aga ikka ei pruugi rasedus kohe tekkida. Mida vanemaks naine saab, seda vähemaks jääb kvaliteetseid munarakke, mis väga mõjutavad rasedaks jäämist. Naised on jäänud rasedaks ka sõja ajal, nälja ajal, stressi ajal, igas olukorras… Eriti just noored naised, sest nende munarakud on elujõulised. Ma ise jäin noorena rasedaks peaegu kogemata, katkestatud vahekord oli. 33a tegime teist last, läks neli kuud. Proovisin kõik nipid ära, absoluutselt kõik. Usun, et oleksin jäänud ka ilma nende nippideta. Mul oli tookord väga valulik ov ja olin suht kindel, et munarakk kindlalt vabanes. Ju siis sattus ka kvaliteetne selline ja viljastumine õnnestus. 35a jäin kohe rasedaks, kui roheline tuli antud. Seekord enam ei stressanud, võtsin vabalt. Tegelesime 1 x kui tekkisid ov tunnused (lima, alakõhu pakitsus). Järgneval hilisõhtul tudsin seda sama väga valulikku munaraku vabanemist, nagu eelnevalt paar a tagasi, kui rasedaks jäin. Jäingi rasedaks. Eelmine kord tegutsesime iga päev, seekord nädalas korra ja tunde järgi, kui arvasin, et on ov või see on väga lähedal. Mingeid muid nippe polnud. Puhas juhus, et oli kvaliteetne munarakk, mis vabanes ja seemnepoisid olid õigel ajal õiges kohas ootel, ning olen muidu terve, ei ole gyn probleeme, mis peaksid takistama rasedaks jäämist. Võtke vabamalt. Tuleb siis, kui tulema peab. Sööge D-vitamiini ja folaatti/foolhapet. Need mõjutavad väga palju rasedaks jäämist ja raseduse jätkusuutlikkust. Mõlemad rasedused tekkinud peale d-vitamiinivanne (päikest) ja uuringute järgi on tõestatud, et d-vitamiini norm tase aitab rasedusele kaasa, aga see käib selle terve olemise alla. Olge terved!

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 14:49; 13.10 17:06; 15.10 09:38; 19.10 10:21; 04.11 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei ole nippe. Loodus on nii seadnud, et kui mees ja naine on terved ja vahekord satub ov lähedale, siis tekib rasedus. Selleks peavad olema soodsad tingimused, eluvõimeline ja kvaliteetne munarakk, mis kindlalt vabaneb, hea hulk eluvõimelisi ja kvaliteetseid seemnerakke, lähenev ov või ov päev, kuid mitte hiljem. Naine peab olema terve, nt munasarjad läbitavad, normaalse struktuuriga emakas, ilma kasvatajteta jne… Hormonaalne tasakaal peab olema paigas. Enamasti ongi kõik ok, aga ikka ei pruugi rasedus kohe tekkida. Mida vanemaks naine saab, seda vähemaks jääb kvaliteetseid munarakke, mis väga mõjutavad rasedaks jäämist. Naised on jäänud rasedaks ka sõja ajal, nälja ajal, stressi ajal, igas olukorras… Eriti just noored naised, sest nende munarakud on elujõulised. Ma ise jäin noorena rasedaks peaegu kogemata, katkestatud vahekord oli. 33a tegime teist last, läks neli kuud. Proovisin kõik nipid ära, absoluutselt kõik. Usun, et oleksin jäänud ka ilma nende nippideta. Mul oli tookord väga valulik ov ja olin suht kindel, et munarakk kindlalt vabanes. Ju siis sattus ka kvaliteetne selline ja viljastumine õnnestus. 35a jäin kohe rasedaks, kui roheline tuli antud. Seekord enam ei stressanud, võtsin vabalt. Tegelesime 1 x kui tekkisid ov tunnused (lima, alakõhu pakitsus). Järgneval hilisõhtul tudsin seda sama väga valulikku munaraku vabanemist, nagu eelnevalt paar a tagasi, kui rasedaks jäin. Jäingi rasedaks. Eelmine kord tegutsesime iga päev, seekord nädalas korra ja tunde järgi, kui arvasin, et on ov või see on väga lähedal. Mingeid muid nippe polnud. Puhas juhus, et oli kvaliteetne munarakk, mis vabanes ja seemnepoisid olid õigel ajal õiges kohas ootel, ning olen muidu terve, ei ole gyn probleeme, mis peaksid takistama rasedaks jäämist. Võtke vabamalt. Tuleb siis, kui tulema peab. Sööge D-vitamiini ja folaatti/foolhapet. Need mõjutavad väga palju rasedaks jäämist ja raseduse jätkusuutlikkust. Mõlemad rasedused tekkinud peale d-vitamiinivanne (päikest) ja uuringute järgi on tõestatud, et d-vitamiini norm tase aitab rasedusele kaasa, aga see käib selle terve olemise alla. Olge terved!

kõik sinupoolt kirjeldatud on justkui OK, aga nüüd ongi see, et millal tuleb ovulatsioon (ebareguaalrne tsükkel) ja kas ma saan sellest aru. Vahekorras plaanin olla niiehknaa ülepäeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olla vahekorras ülepäeviti, siis mis vahe sel ov toimumise ajal on..?
Nii ehk naa peaks õnneks siis ju minema (kui kõik muu ok on).
Ise nii mehega tegutsesin ja jäin esimesest korrast rasedaks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei ole nippe. Loodus on nii seadnud, et kui mees ja naine on terved ja vahekord satub ov lähedale, siis tekib rasedus. Selleks peavad olema soodsad tingimused, eluvõimeline ja kvaliteetne munarakk, mis kindlalt vabaneb, hea hulk eluvõimelisi ja kvaliteetseid seemnerakke, lähenev ov või ov päev, kuid mitte hiljem. Naine peab olema terve, nt munasarjad läbitavad, normaalse struktuuriga emakas, ilma kasvatajteta jne… Hormonaalne tasakaal peab olema paigas. Enamasti ongi kõik ok, aga ikka ei pruugi rasedus kohe tekkida. Mida vanemaks naine saab, seda vähemaks jääb kvaliteetseid munarakke, mis väga mõjutavad rasedaks jäämist. Naised on jäänud rasedaks ka sõja ajal, nälja ajal, stressi ajal, igas olukorras… Eriti just noored naised, sest nende munarakud on elujõulised. Ma ise jäin noorena rasedaks peaegu kogemata, katkestatud vahekord oli. 33a tegime teist last, läks neli kuud. Proovisin kõik nipid ära, absoluutselt kõik. Usun, et oleksin jäänud ka ilma nende nippideta. Mul oli tookord väga valulik ov ja olin suht kindel, et munarakk kindlalt vabanes. Ju siis sattus ka kvaliteetne selline ja viljastumine õnnestus. 35a jäin kohe rasedaks, kui roheline tuli antud. Seekord enam ei stressanud, võtsin vabalt. Tegelesime 1 x kui tekkisid ov tunnused (lima, alakõhu pakitsus). Järgneval hilisõhtul tudsin seda sama väga valulikku munaraku vabanemist, nagu eelnevalt paar a tagasi, kui rasedaks jäin. Jäingi rasedaks. Eelmine kord tegutsesime iga päev, seekord nädalas korra ja tunde järgi, kui arvasin, et on ov või see on väga lähedal. Mingeid muid nippe polnud. Puhas juhus, et oli kvaliteetne munarakk, mis vabanes ja seemnepoisid olid õigel ajal õiges kohas ootel, ning olen muidu terve, ei ole gyn probleeme, mis peaksid takistama rasedaks jäämist. Võtke vabamalt. Tuleb siis, kui tulema peab. Sööge D-vitamiini ja folaatti/foolhapet. Need mõjutavad väga palju rasedaks jäämist ja raseduse jätkusuutlikkust. Mõlemad rasedused tekkinud peale d-vitamiinivanne (päikest) ja uuringute järgi on tõestatud, et d-vitamiini norm tase aitab rasedusele kaasa, aga see käib selle terve olemise alla. Olge terved!

kõik sinupoolt kirjeldatud on justkui OK, aga nüüd ongi see, et millal tuleb ovulatsioon (ebareguaalrne tsükkel) ja kas ma saan sellest aru. Vahekorras plaanin olla niiehknaa ülepäeva.

Kui niikuinii ülepäeva vahekorras, siis ei ole vaja teada seda millal on ov. Kui just huvi pärast ei taha ov teste teha. Ov testid pigem neile, kes muidu harva tegutsevad, ei tunneta ov sümptomeid jne.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 14:49; 13.10 17:06; 15.10 09:38; 19.10 10:21; 04.11 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega tegelikult polegi väga nippe. Kuna ka täiesti terved paarid ei pruugi kohe rasedaks jääda, siis kui lõpuks jäädakse, on raske öelda, kas aitas mingi konkreetne nipp või oleks niikuinii jäädud. Ebaregulaarse tsükli puhul on mõistlik ov teste teha, aga kui niikuinii plaanis üle päeva seksida, siis suurt vahet pole. Ov ajal ei ole mõtet seksiga ka üle pingutada, üle päeva on piisav, siis on mehe sperma elujõulisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma ei suutnud niisama rasestumist oodata, siis googeldasin ajaviiteks mis rasestumisele kaasa aitab ja panen kirja, mis tegin.

– Ov testid, et oma tsüklit paremini tundma õppida (lõpuks sain ilma testideta ka aru, millal ov on, aga tegin ikka teste ka südamerahuks edasi)

– See kuu alguses, kui rasedaks jäin, hakkasin vitamiine võtma (apteegist mingid conception vms)

– Maca pulber- kuu enne rasedaks jäämist tegime mehega mōlemad maca kuuri läbi. Päevade algusest kuni ov alguseni (u 2 nädalat) segasin u pool teelusikat maca pulbrit mahla sisse ja jõin ära. Mina tegin seda tavalise macaga, aga lugesin, et punane maca on naisele veel efektiivsem ja must mehele

-Ananassi söömine koos südamikuga 1-5 DPO. Pidi aitama implantataioonile kaasa. Terve ananassi lōikasin 5 ja tükeldasin ära ja hommikuti sõin. Seda tegin 2 kuud. See kuu, kui rasedaks jäin ei viitsinud süüa, seega see pigem selline maitsev ajaviide, saab ka ilma selleta rasedaks jääda ????

– Lugesin veel, et mustsõstarde söömine on tsüklile ja naise tervisele hea. Kuna mul neid sügavkülmas oli, siis sōin nädal aega iga õhtu väikse kausitäie

– Viljastumist soodustavad libestid. Kasutasin ov eelse vahekorra ajal conceive plus libestit. Olin seda ka paar kuud tagasi kasutanud, aga siis ei olnud kasu.

-Ise ei jōudnud seda proovida, aga kuningakepi õli kapslid päevade algusest kuni ov alguseni pidavat voolust, sh viljakat voolust suurendama ja seega on rasestumise vōimalisus suurem.

 

Mina jäin rasedaks 5ndal proovimise kuul ja minu jaoks olid need trikid ja nipid pigem ajaviide ja tunne, et teen omalt poolt kōik, et rasedaks jääda. Nagu siin enne ka mainiti, siis enamasti peab olema ajastus ōige ja naise keha valmis raseduseks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksimine ?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt mainin, et iga kuu on võimalus rasedusele 25%. Segaseks ei tasu ka minna oma toidulisanditega. Kui naine ja mees terved, siis õnnestub niikuinii. Kui kuust kuusse üle päeva või iga päev seksida põhjusel, et rasestuda, siis see tekitab lõpuks pingeid ja ei ole enam mõnus ajaviide. Endal näide varnast võtta. Esimene rasedus tekkis kohe niisama vahekorrast mis toimus 5 päeva enne ov-d (mees läks ära komandeeringusse), me isegi ei mõelnud lapsele, andsime niisama rohelise tule. Teine rasedus võttis aega 1.5 aastat (olid hormonaalsed probleemid) ja vajasin viljatusravi, planeerisime last väga teadlikult. Kolmas rasedus tekkis kohe kui proovima hakkasime (vahekorras olime ov päeval ja see oli paras õnnemäng, sest mul ov ajal sümptomid puuduvad, tunnen ainult ov-d ennast).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 04:00; 14.10 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kala kala kala…. nädal enne ovul. nii endale kui mehele palju mereande

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me isegi ei mõelnud lapsele, andsime niisama rohelise tule.

 

sest mul ov ajal sümptomid puuduvad, tunnen ainult ov-d ennast).

Väga segast juttu ajad, ei saa hästi aru.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me isegi ei mõelnud lapsele, andsime niisama rohelise tule.

sest mul ov ajal sümptomid puuduvad, tunnen ainult ov-d ennast).

Väga segast juttu ajad, ei saa hästi aru.

Me ei planeerinud last teadlikult. Mõtlesime, et tuleb kui tuleb ja kõik.

Mul puuduvad ov sümptomid (voolus jms).

 

Kas nüüd jõudis kohale või pean kuidagi spetsiifilisemalt selgeks tegema?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 04:00; 14.10 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me isegi ei mõelnud lapsele, andsime niisama rohelise tule.

sest mul ov ajal sümptomid puuduvad, tunnen ainult ov-d ennast).

Väga segast juttu ajad, ei saa hästi aru.

Me ei planeerinud last teadlikult. Mõtlesime, et tuleb kui tuleb ja kõik.

Mul puuduvad ov sümptomid (voolus jms).

Kas nüüd jõudis kohale või pean kuidagi spetsiifilisemalt selgeks tegema?

Ilmselt mõeldi seda, et mis mõttes ov ennast ehk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tunned ov ennast, siis järelikult tunned munaraku vabanemist? See on ka ov sümptom. Selle pärast ilmselt Kägu 14:02 ei saanudki aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 14:49; 13.10 17:06; 15.10 09:38; 19.10 10:21; 04.11 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ov testimine ja seks ov ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seemnerakud on elujõulised kuni 5 päeva. Mulle ütles naistearst, et kui täpselt ovulatsioonile püüda sättida, on tõenäoliselt juba hilja, kõige efektiivsem olevat nii, et spermatosoidid on munaraku vabanemise ajaks juba olemas. Soovitas seksida umbes viie ovulatsioonile eelneva päeva jooksul ülepäeviti (igapäevaselt pidavat sperma lahjaks jääma).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seemnerakud on elujõulised kuni 5 päeva. Mulle ütles naistearst, et kui täpselt ovulatsioonile püüda sättida, on tõenäoliselt juba hilja, kõige efektiivsem olevat nii, et spermatosoidid on munaraku vabanemise ajaks juba olemas. Soovitas seksida umbes viie ovulatsioonile eelneva päeva jooksul ülepäeviti (igapäevaselt pidavat sperma lahjaks jääma).

Kõige efektiivsem ongi 24 h enne munaraku vabanemist, ehk siis samal ajal, kui ov test näitab rasvast tiipu või cleablue naeratab. Ka täpselt ov ajal on efektiivne, kui munarakk on äsja vabanenud. See ongi viimane aeg, sest munarakk ei pruugi õpiku järgi seemnerakke oodata ja seemnerakud vajavad ka natuke aega, et muutuda viltastamisvõimelisteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 14:49; 13.10 17:06; 15.10 09:38; 19.10 10:21; 04.11 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Tunne oma keha. Pole ühtki OV testi teinud. Esimene rasedus 1. katsel, teine rasedus 1. katsel, kolmas rasedus 5. katsel (lõpetasin samal ajal imetamist, st keha ei pruukindki veel päris kaasa töötada), neljas rasedus 1. katsel. Tunnen oma tsüklit ja tean arvestada selle järgi umbes. Mitte päevapealt, aga umbes. Ei looda ühele kindlale päevale kuus, et “nüüd on Ov ja nüüd seksime ja ülejäänud aja ei seksi”.

2. Ole viljakas :O Just täpselt nii. Kui sul on viljakusega probleeme, siis võid teha palju OV teste tahad. kahjuks seda väga mõjutada ei saa ise.

3. Tee lapsed viljaka mehega :O Just täpselt nii. Ükskõik kui viljakas sa oled ja kui hästi oma keha tunned ja OV teste teed, kui mehe spermatosoidid passivad niisama ühe koha peal, ega siis ei tule ka rasedust.

4. Olge omavahel geneetiliselt sobivad. Munarakk võib viljastuda, aga alati ei pesastu. Sellel võivad olla geneetilise sobimatusega seotud põhjused, viljastunud munarakk on algusest peale kõlbmatu

Nii et, et kiiresti rasestuda, peate lihtsalt mehega olema piisavalt viljakad ja siis juba tõesti piisab “õigel ajal” seksimisest. Kõlab ehk karmilt. Aga kui ikka kuudeviisi pole õigel ajal seksimisest kasu olnud, peaksite ikka mõlemad arsti juurde pöörduma probleemi selgitamiseks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kas juhus aga esimesel korral õnnestus triibud saada kui jõin enne ov-d kortslehe teed. See rasedus kajuks katkes. Viimased triibud sain kätte kui olime u kuu mehega macat tarbinud. Kortslehe teed joonud ja ananassi sõin ka mõnuga vahetult enne triipe.
Igaljuhul kui muud ei andnud, siis vähemalt positiivse mõtteid aitas koguda ja meeleolu hoida. Vahelduva eduga kokku sai aasta proovitud ja igasuguseid tundeid kogetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kortslehe teed ei soovita juua, kui pole emaka limaskesta paksusega probleeme. Teeb hoopis karuteene.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 14:49; 13.10 17:06; 15.10 09:38; 19.10 10:21; 04.11 16:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nipid kiiresti rasestumiseks