Esileht Pereelu ja suhted No aga teeme siis teema, mis tähtkujust mees on petja…

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 106 )

Teema: No aga teeme siis teema, mis tähtkujust mees on petja…

Postitas:

üks kala mees, kes tegeleb kinnisvara ja hobustega, seotud ka ühe tuletorniga, on (oli vähemasti veidi aega tagasi) kõva naistemees, igas linnas pruta ja kepp käis igal pool.
üks kalast peakokk, tõmmu, ka petab nii et sädemed lendavad.
vähk mees, märjamaa kandist, kargab nii naiste kui… meestega! ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

neitsi üle aasta pidas armukest nii, et keegi ei teadnud. veevalaja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 13:54; 11.02 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 13.33-le: Pigem vist ikka silmarõõmud, või noh tean, et on see või teine silmarõõm olnud, see kas asi on ka seksini läinud, ega ei oska öelda, kuid arva,et ikka on. Kui olen küsinud, et siis ega vastust ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.07 13:08; 25.07 14:08; 25.07 14:19; 25.07 16:52; 26.07 15:47; 26.07 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või küsitakse, et kas ma olen lolliks läinud, et sellist asja arvan. Kuid olgem ausad, miks neid silmarõõme siis ikka peetakse ju nendega ka seda tehakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.07 13:08; 25.07 14:08; 25.07 14:19; 25.07 16:52; 26.07 15:47; 26.07 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jaa, endalgi kodus neitsi mees ja ega nemad oma petmist ei tunnista, isegi siis, kui kõik on teada.[/tsitaat]

kinnitan fakti.neitsi on siga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 14:20; 30.01 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähk ja ambur

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nyyd tekkis mul sportlik huvi. Kas m6ne neitsi ei peta ka? Ja milline see neitsi yldse on, kodus, kylas jne?:) Lihtsalt, m6tlen et siin kirjeldatakse nagu mingit paadunud petjaproffi :). Et kas nende puhul siis ei ole v6imalik olemisest, tegemistest ja millest iganes ohtu lugeda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 20:05; 25.07 10:23; 25.07 13:33; 25.07 16:30; 25.07 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neitsid ongi proffpetjad . Siin on ju mainitud, et aastakese on neitsil olnud armuke nii, et keegi ei teadnud. Neitsid on äärmiselt kavalad ja oskavad väga hästi varjata kõrvalsuhet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.07 13:08; 25.07 14:08; 25.07 14:19; 25.07 16:52; 26.07 15:47; 26.07 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neitsi on minu tutvusringkonnas suur petja, oskas elada hästi kaksikelu. Ka kaksikud suht liiderlikud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 17:13; 27.07 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin kogu teema läbi ja selgub, et on 12 sorti, ehk siis 12 erinevatest tähtkujust litsmehi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees on vähk ( teadaolevalt ei peta). Aga rääkige vähkidest 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 12:19; 25.07 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

veevalaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaksikud mees pettis mind süstemaatiliselt ja väga läbimõeldult pikka-pikka aega. Nüüd kuulsin, et ka tema meie kooselule järgnenud abielu lahutati just tema truudusetuse tõttu.
Skorpion mees on truu. Vähemalt siiamaani (6 aastat siis)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäär.
Tõepoolest paneb kõike, mis liigub. Vanus ja välimus ei oma tähtsust.
Mõni mängib golfi, mõni tennist, mõni…
(No pole üldse naljakas, aga mis sa ikka teed)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millised need neitsid muidu on, koduses elus? Oma naisega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 20:05; 25.07 10:23; 25.07 13:33; 25.07 16:30; 25.07 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petja ehk Pets on kaksikute tähtkujust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehh, mul oli ka üks jäär kunagi. Omal oli naine kodus, väitis, et juba lahus ja naine just välja kolimas. see välja kolimine kestis aastaid, mees ise elas vahelduva eduga minu juures. Olin noor ja loll, uskusin kõike. aga siis hakkasin kaevama ja selgus, et naine pold kuhugi minemas, ja lisaks minule oli tal veel 4-5 silmarõõmu, kellede juures aeg ajalt resideerus. Mõned aastad hiljem, kui juhuslikult kohtusime, teatas, et naine ikka kohe kolib välja aga tal juba uus olemas ka, kuna loodus tühja kohta ei sallivat. Mees ise oli 40+ ja ilma igasuguse atraktiivse välimuseta. Lihtsat suuvärk ja riistvara ning sellega ringi käimine oli \”kõrgel tasemel\”. Arvatavasti elab praegugi koos kohe välja koliva naisega ja peab mitmeid silmarõõme. Kusjuures, väljakoliv naine oli täiesti shokis, kui minust teada sai. Õnneks oli see kõik ammu….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:20; 30.07 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen mõnuga üle aisa löövat Kala ja Veevalajat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 14:22; 30.01 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puudutab aga naistesse, siis pole tarvis teemat eraldi paralleelselt avada, et mis tähtkujust naised on litsid.

Kõik on litsid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Neitsid ongi proffpetjad . Siin on ju mainitud, et aastakese on neitsil olnud armuke nii, et keegi ei teadnud. Neitsid on äärmiselt kavalad ja oskavad väga hästi varjata kõrvalsuhet.[/tsitaat]

kui mina lapsele alles rinda andsin, oli mu neitsi mees jõudnud endale juba mitu tibi sebida. Kuna ta käis komandeeringus, siis neid võis olla kümneid….ilma igasuguste süümepiinadeta valetas ja vassis, selline jälestus on peale seda neitsi meeste vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 12:56; 26.07 15:41; 26.07 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen praegu kodune ja annan lapsele rinda, mehel mul komandeeringud puuduvad, aga väljas käib vahel siiski ja ei tea mina, mida ta siis teeb, aga et on teinud kunagi seda tean küll ja ega see teine- kolmas kordki tulemata jää, kui juba pole tulnud, lihtsalt pole asi minuni jõudnud .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.07 13:08; 25.07 14:08; 25.07 14:19; 25.07 16:52; 26.07 15:47; 26.07 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaksikud mees pettis mind süstemaatiliselt ja väga läbimõeldult pikka-pikka aega. Nüüd kuulsin, et ka tema meie kooselule järgnenud abielu lahutati just tema truudusetuse tõttu.
Skorpion mees on truu. Vähemalt siiamaani (6 aastat siis)[/tsitaat]

Skorpion mees on truu, vähemalt siiani – 11aastat .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 12:56; 26.07 15:41; 26.07 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu skorpion on ka üle 11 aasta minuteada truu olnud. Piinlik mõeldagi, aga kunagi nooruspõlves olin armuke ühele neitsile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõnn (kassiaasta): siiani truu olnud. On selles osas mugav, ei meeldi võimalikud lisakohustused, ka pelgab igasugu võõra seksiga kaasnevaid haigusi. Sebimises pole just osav, on selline otseütlemisega. Noh, et räägib kohe asjast, kuid naistele meeldib pigem flirtiv lähenemine 😉

Aga petjad: kaksik, lõvi (mees ja ka naine).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga millised need neitsid muidu on, koduses elus? Oma naisega[/tsitaat]

vinguvad nagu eided, sõpru vähe, aga kui keegi kuhugi kutsub, siis jooksevad, kuna teiste arvamus väga tähtis ja poevad, siis kui on arusaamatus sõprade ja naise vahel, siis naist ei julge toetada, möliseda julgevad ainult kodus, laisad ja mugavad, aga naiselt ootavad, et see oleks ilus, vormis, virk ja usin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, see oleks nagu minu kirjutatud. Tundub tõesti, et absoluutselt kõik neitsi mehed on ühesugused .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.07 13:08; 25.07 14:08; 25.07 14:19; 25.07 16:52; 26.07 15:47; 26.07 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul paar suhet neitsi mehega olnud,lisaks õel kaks suhet neitsid ja ka minu isa.Minu arvamus,kohutavad pedandid,kõik käib joone järgi,vingatsid,mõlisevad,pole kunagi rahul,närukaelad.Isa jagas kõik oma raha laiali,mees aga oli nii koi et naine -laps kodus nälgas,mõlemal mingi teema rahaga.Normaalselt nendega rääkida ei saa,arutada ei saa.
Neitsi mehega enam kunagi ennast ei seoks.
Oleks üks kogemus aga mul neid mitu,kohutav tähtkuju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõnn. Vahepeal omas lausa kahte armukest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kogemus, et neitsi mees on jube koi ja ihne. Ajab oma jonni. Absoluutselt välistatud suhe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 17:13; 27.07 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Veevalajal on tõsiseid raskusi tilli püksis hoidmisega.[/tsitaat]

nõus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted No aga teeme siis teema, mis tähtkujust mees on petja…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.