Esileht Ilu ja tervis Nohu pole, aga nina on kinni

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Nohu pole, aga nina on kinni

Postitas:
Kägu

Mida olete kasutanud ja millega siis ravida, kui nohu pole, aga nina on mõlemad pooled kinni. Päeval on lahti, aga nii kui magama lähen, on mõlemad ninapooled kinni täiesti. Tekkis peale nohu, nohu enam pole, aga nina on kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ninaluu võib viltu olla.Mingit traumat ninale pole saanud? Siis tekib selline probleem et nina on sageli kinni.Aitab loomukult ninatilgad kuid need leevendavad ainult tagajärge.Teine variant on see et nina on seest liiga kuiv ja on vaja ninasalvi panna.Kolmas variant allergia?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Allergia lööb välja ainult magama minnes – siis sulgedele või?

Mul endal on pikaajaliselt umbes samasugune probleem. Eriarst on üle vaadanud ja nentinud, et mingit viga ta ei näe, teoreetiliselt peaks ma saama nina kaudu täiesti normaalselt hingata. Soovitas ainult kõrgemat patja kasutada. Ma proovisin ja ei saanud aru, et eriti aitaks, ja tegelikult on mul madalama padjaga mugavam magada. Niisutavaid salve ei ole proovinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere tulemast! Mul on sama probleem juba 15a. LOR arstid korduvalt läbi joostud, igasugu kõrvetamise protseduure tehtud, nina vaheseinast pilt tehtud jne. Kehitasid õlgu ja ütlesid, et pane siis edasi Xymelini. Üks kopsuarst kirjutas välja ühe lokaalselt hormoonidel toimiva rohu ja nüüd kasutan pigem seda. Magada muidu ei saa, ärkan üles ja enam ei uinu. Nina limaskesta õhukeseks muutumisega mul probleeme ei ole, verejookse vmt ei esine. Olen leppinud olukorraga, et ilmselt pean eluks ajaks seda kasutama jääma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seletamatu ninakinnisuse korral tohiks panna ainult nõrkasid, lastele mõeldud tilkasid.See kas inimesel on mingi allergia oskab öelda ainult arst kes on teinud erinevad analüüsid.Nii moodi ise arvata või oletada on täiesti vale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päeval on lahti, aga nii kui magama lähen, on mõlemad ninapooled kinni täiesti.

Magamistoas õhuniiskus liiga madal , temperatuur liialt kõrge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida olete kasutanud ja millega siis ravida, kui nohu pole, aga nina on mõlemad pooled kinni. Päeval on lahti, aga nii kui magama lähen, on mõlemad ninapooled kinni täiesti. Tekkis peale nohu, nohu enam pole, aga nina on kinni.

Kui see juhtus peale nohu siis võib hoopis põskkoopa põletik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päeval on lahti, aga nii kui magama lähen, on mõlemad ninapooled kinni täiesti. Magamistoas õhuniiskus liiga madal , temperatuur liialt kõrge.

Ma pole teemaalgataja, vaid see teine. Kodus on ahiküte, toas enamasti 19-21 kraadi. Suvel telgis magades ka ei saa pikali läbi nina hingata. Võin enne uinumist spetsiaalselt keskenduda sellele, et hingan läbi nina, aga uinudes hingan ikka läbi suu. Õnneks ma magada saan hästi ja muidu on tervis korras, nii et ma eriti ei ole selle probleemiga tegelenud ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sinupret. teeb ninakoopad jms, mis mul kinni tõmbavad , lahti.  Teen kuure vahepeal kui asi hulluks läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere tulemast! Mul on sama probleem juba 15a. LOR arstid korduvalt läbi joostud, igasugu kõrvetamise protseduure tehtud, nina vaheseinast pilt tehtud jne. Kehitasid õlgu ja ütlesid, et pane siis edasi Xymelini. Üks kopsuarst kirjutas välja ühe lokaalselt hormoonidel toimiva rohu ja nüüd kasutan pigem seda. Magada muidu ei saa, ärkan üles ja enam ei uinu. Nina limaskesta õhukeseks muutumisega mul probleeme ei ole, verejookse vmt ei esine. Olen leppinud olukorraga, et ilmselt pean eluks ajaks seda kasutama jääma.

Kas sa ei arva, et sinu ninakinnisus on põhjustatud Xymelini sõltuvusest? Nohurohtu tohib kasutada maksimaalselt nädal aega ja päris nohu korral. Kui pärast nädalast kasutamist jätkad kasutamisega, tekib sõltuvus. Ehk siis ilma rohuta enam ninakinnisusest lahti ei saagi. Katsu end Xymelinist võõrutada ja siis vaata, kas probleem jätkub.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere tulemast! Mul on sama probleem juba 15a. LOR arstid korduvalt läbi joostud, igasugu kõrvetamise protseduure tehtud, nina vaheseinast pilt tehtud jne. Kehitasid õlgu ja ütlesid, et pane siis edasi Xymelini. Üks kopsuarst kirjutas välja ühe lokaalselt hormoonidel toimiva rohu ja nüüd kasutan pigem seda. Magada muidu ei saa, ärkan üles ja enam ei uinu. Nina limaskesta õhukeseks muutumisega mul probleeme ei ole, verejookse vmt ei esine. Olen leppinud olukorraga, et ilmselt pean eluks ajaks seda kasutama jääma.

Kas sa ei arva, et sinu ninakinnisus on põhjustatud Xymelini sõltuvusest? Nohurohtu tohib kasutada maksimaalselt nädal aega ja päris nohu korral. Kui pärast nädalast kasutamist jätkad kasutamisega, tekib sõltuvus. Ehk siis ilma rohuta enam ninakinnisusest lahti ei saagi. Katsu end Xymelinist võõrutada ja siis vaata, kas probleem jätkub.

Tänan, aga nagu kirjutan, ei kasuta enam xymelini. On olnud paarinädalaseid pause, aga siis ninakinnisus taastub. Probleem ei saanud samuti algust xymelini tarvitamisest. Praegu kasutan Avamysi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled proovinud Humer Stop Virus, Zyrtec tabletid, Capster, Opexa (retseptiravim)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled proovinud Humer Stop Virus, Zyrtec tabletid, Capster, Opexa (retseptiravim)?

Tegemist ei ole allergilise reaktsiooniga, nina läheb kinni ainult pikali asendis, sõltumata ööbimiskohast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päeval on lahti, aga nii kui magama lähen, on mõlemad ninapooled kinni täiesti. Magamistoas õhuniiskus liiga madal , temperatuur liialt kõrge.

Ma pole teemaalgataja, vaid see teine. Kodus on ahiküte, toas enamasti 19-21 kraadi. Suvel telgis magades ka ei saa pikali läbi nina hingata. Võin enne uinumist spetsiaalselt keskenduda sellele, et hingan läbi nina, aga uinudes hingan ikka läbi suu. Õnneks ma magada saan hästi ja muidu on tervis korras, nii et ma eriti ei ole selle probleemiga tegelenud ka.

Mina hingan ka suukaudu. Mul väiksena eemaldati ninast polüübid ja tean, et need kasvasid tagasi, tõenäoliselt see ka põhjuseks, et ninakaudu hingamine keeruline. Aga mind ennast see ei sega ja et olen juba 50+, siis las jäädagi nii nagu on. PS: Maskiga on keeruline hingata. Teisi ei tundu segavat, mina pean muudkui vahepeal eest ära tirima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Nohu pole, aga nina on kinni