Esileht Beebi ja mitmikud Nohune beebi ja pesemine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Nohune beebi ja pesemine

Postitas:

Minu 3-kuusel beebil on nohu, korralik tatine nohu. Pühapäev on meil alati sauna-pesupäev olnud, aga kas nohust last tohiks pesta? Kui ise nohune olen, siis kuum dušš on mõjunud hästi, teeb nina lahti ja alati on mõnusam olla olnud. Mingit vanniujutamist ma praegu ei teeks, aga kas sooja duši all võiks käia? Kuna laps viskab ikka paar korda päevas toitu tagasi, siis pesu oleks asja ette. Sõbranna soovitas niiske salvrätiga strateegilised kohad üle käia, aga mulle tundub see külmem variant kui last niiske salfakaga hõõruda..pigem paariks minutiks sooja vee alla, veeaur peaks ka hästi nohule mõjuma..
Mis soovitused teile perearst andnud on (või enda kogemused)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult tohib ka haiget last pesta! Ka palavikulist last tohib pesta – küll mitte vannis ja saunas, kuid dušši all kindlasti.

Juukseid ehk märjaks ei teeks või eks palju sõltub ka toatemperatuurist, alati saba mütsi pähe panna mõneks ajaks (kui lapsel üldse on juukseid – mu oma laps oli suure pahmakaga)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sa muidu ennast ikka nohu ajal pesed, või ka hoidud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korraliku tatise nohu puhul ei pese ma ennastki, rääkimata beebist. Strateegilised kohad loomulikult käin õhtul-hommikul veega üle, kuid pessu ronin ikka siis, kui paranemine silmnähtav.

Muide, enda puhul on maksimaalne selline pesemata olek elus ühe korra isegi kolm nädalat olnud. Kujuta ette – ei kõngenudki mustusesse 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 12:47; 09.10 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vältima peab tõmbetuult ja suurt temperatuuri muutust. Niiske ja aurune õhk teeb just nina paremini lahti. Seniks, kui palaviku pole võib toimida tavapärases elu rütmis.

Aurune õhk aitab, kui nina on kergemalt kinni, mitte lahisevalt nohune või umbkinni. Ma ei kujuta ette, et peaksin siis last vanni sundima. Ise olen jäänud just sedasi haigemaks (üldine kehanõrkus ja värinad, väga halb enesetunne). Kusjuures mul ei esine haigena palavikku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 12:47; 09.10 22:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Nohune beebi ja pesemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.